Доброго дня! Моя донька, старшокласниця, робить надто яскравий, на мій погляд, макіяж в школу. Що робити?

Добрий день!

Дівчатам-старшокласницям дуже хочеться виглядати старшими та моднішими. Тому багато з них вирушають до школи з бойовим розмалюванням. Забороняти фарбуватися — не варіант. Можливо, варто взяти цей процес під контроль і допомогти дівчині зробити правильний, легкий та красивий макіяж? З вашою допомогою донька не тільки гарно виглядатиме, але і збереже здоров’я своєї шкіри.
Підіть разом до магазину та оберіть якісну косметику, котра підійде до типу шкіри та зовнішності вашої доньки. Сьогодні існує багато спеціальних серій косметичних засобів для підлітків. Їхня шкіра з одного боку дуже чутлива, а з іншого — вона набагато активніше реагує на зовнішні негативні чинники, порівняно зі шкірою дорослої жінки. Фахівці не радять юним красуням користуватися тональними кремами, котрі містять мінеральні олії, вазелін, а також інші речовини, котрі закупорюють пори і призводять до появи запалень.
Якщо ваша донька дуже хоче скоригувати колір шкіри, обирайте пудру на основі діоксину титану або тональні засоби на основі диметикону (різновид силікону). Такі засоби матимуть антизапальну дію та перешкоджатимуть розмноженню шкідливих мікроорганізмів. Не можна для підлітків брати пудру на основі тальку — вона травмуватиме ніжну шкіру та може викликати запалення та вугрі.
Тональні засоби псують шкіру, а надати їй трохи свіжості можна за допомогою мінімальної кількості рум’ян. Найкраще обирати світлі насичені кольори — вони допоможуть освіжити колір обличчя без жодного тонального засобу. Наносити рум’яна треба в дуже невеликій кількості на пік щоки, а потім трохи «підняти» їх до зовнішнього кутку ока.
Що стосується макіяжу очей, то тут дуже важливо правильно розповісти підлітку, що надто яскравий макіяж не просто не подобається вам, а виглядає некрасиво, вульгарно, недоречно і просто суперечить правилам хорошого тону, котрі має знати кожна справжня леді. Дівчинці-підлітку можна взагалі обійтися без фарбування очей. А якщо дуже хочеться, можна скористатися бежевими, персиковими або іншими пастельними тінями. Надати очам трохи виразності можна і без туші — за допомогою тоненької лінії, проведеної більш темними тінями вздовж верхньої лінії росту вій. А якщо все ж вирішите використати туш — беріть сіру або коричневу.
Чого не можна?
— контурінг щік (коли рум’яна наносять на «втягнуту» щоку);
— наводити контур губ;
— використовувати надто насичені відтінки в макіяжі очей.

Кількість переглядів:110
Середня оцiнка: 5
Оцiнити питання
Для додавання коментарів, Вам необхідно Увійти або зареєструватись.
Додати коментар
0 800 303 700*
Усі дзвінки зі станціонарних та мобільних телефонів безкоштовні.
Графік роботи контактного центра: щоденно з 08-00 до 21-00.

Правила використання Подарункових сертифікатів

Подарунковий сертифікат - еквівалент грошової суми (50, 100 і 250 гривень). Подарунковий сертифікат - є підтвердженням внесення авансового платежу і дає його власникові право на придбання товару в лінії магазинів EVA на суму, еквівалентну номіналу Подарункового сертифіката і в межах терміну його дії.

ПЕРЕВIРКА ТЕРМIНУ ДII СЕРТИФIКАТУ

ПЕРЕВIРИТИ СЕРТИФIКАТ