Чи можна дарувати парфуми? Говорять, що це некрасиво. Дякую!

Доброго дня!

Дякую за цікаве питання!
Парфуми, як і одяг, косметика, білизна вважаються подарунком інтимним. Тому дарувати такі речі, згідно правил етикету, можна лише найближчим людям. Більш того, навіть якщо вам добре відомі вподобання людини, з вибором парфумів все одно «вгадати» дуже важко. В першу чергу тому, що на різних людях один і той аромат може «звучати» по-різному. Та й відчуття аромату у кожної людини індивідуальне.
Безпрограшний варіант — це коли ви точно знаєте назву та виробника парфумів, котрими користується людина. Або вона попросила вас подарувати певний аромат, і ви точно знаєте його назву та виробника. В такому разі ви точно не ризикуватимете подарувати непотрібну річ.
Якщо ви все ж вирішите не дарувати парфуми, додамо ще декілька простих порад.
1. Подарунок має підкреслювати достоїнства людини і ні в якому не разі не може нагадувати про недоліки. Тому за правилами етикету вважається неприйнятним дарувати дезодоранти, медичні прилади (тонометри тощо), абонементи до фітнес-клубів (особливо якщо людина намагається схуднути).
2. Кожна жінка бажає відчувати себе гарною та привабливою. Тому побутові речі (наприклад, сковорідки, міксери, каструлі) краще не дарувати до свят.
3. Домашня тварина на подарунок — не найкращий вибір. Навіть якщо ви знаєте, що людина хоче мати вдома хом’ячка.
4. Нехай подарунок буде скромним, але обов’язково якісним.
Робити подарунки — це справжнє мистецтво, котрому можна навчитися. Обирайте такі подарунки, котрі викличуть у людини позитивні емоції, не поставлять її в незручне становище, будуть приємними та корисними.

Кількість переглядів:289
Середня оцiнка: 5
Оцiнити питання
Для додавання коментарів, Вам необхідно Увійти або зареєструватись.
Додати коментар
0 800 303 700*
Усі дзвінки зі станціонарних та мобільних телефонів безкоштовні.
Графік роботи контактного центра: щоденно з 08-00 до 21-00.

Правила використання Подарункових сертифікатів

Подарунковий сертифікат - еквівалент грошової суми (50, 100 і 250 гривень). Подарунковий сертифікат - є підтвердженням внесення авансового платежу і дає його власникові право на придбання товару в лінії магазинів EVA на суму, еквівалентну номіналу Подарункового сертифіката і в межах терміну його дії.

ПЕРЕВIРКА ТЕРМIНУ ДII СЕРТИФIКАТУ

ПЕРЕВIРИТИ СЕРТИФIКАТ