У мене опущені кутики губ. Підкажіть, як їх можна «підняти»? Я чула, що є спеціальні салонні процедури…

У мене опущені кутики губ. Підкажіть, як їх можна «підняти»? Я чула, що є спеціальні салонні процедури…

Добрий день!

Відповідь на ваше питання буде достатньо об’ємною.
На сьогоднішній день існує велика кількість косметологічних процедур, які допоможуть  вирішити дану проблему. Їх спектр досить широкий, від звичайного ручного масажу, до цілком радикальних, таких як, пластична хірургія. При виборі оптимальної процедури слід врахувати усі індивідуальні анатомічні та вікові особливості.
До найрадикальнішого методу, а саме —  пластичної хірургії, звісно, слід звертатись в останню чергу  і лише з віковою потребою, коли м’язи лиця самостійно, чи за допомогою інших методів, не зможуть справитись з проблемою.
Якщо проблема опущених кутиків губ є серйозною, сильно вираженою, то для найшвидшого і найбільш помітного ефекту багато жінок схиляються до процедур введення внутрішніх підшкірних ін’єкцій. Сюди відносяться крихітні ін’єкції ботокса (хімічного  препарату, що вводиться підшкірно і спричиняє ряд хімічних реакцій, які впливають на м’язову тканину) та ін’єкцій філерів (препаратів на основі гіалуронової кислоти, які теж вводяться підшкірно). Філери є легшими ніж ботокс. Бо, якщо основний компонент ботокса – ботулотоксин, є важкою хімічною сполукою, то філери — це, по суті, уколи гіалуронової кислоти, яка є основною сполучною речовиною в тканинах нашого організму. Та все ж, і тут є багато своїх як плюсів, так і мінусів. За допомогою різних технік введення, філери дозволяють заповнити зморшки,  а також підняти, чи надати бажаної форми ділянкам лиця, але ефект від них буде тимчасовим (приблизно до 6 місяців). З часом введений препарат розкладається на цілком безпечні для організму речовини (воду, вуглекислий газ та ін.). Часто філери можуть поєднувати з іншими процедурами, наприклад з плазмою, чи ботоксом, але слід зазначити, що вибір філерів є питанням глибоко індивідуальним і потребує ретельного огляду та консультації лікаря.
Ділянка губ є складною для корекції шляхом введення ін’єкцій, оскільки існує високий ризик розвитку небажаних наслідків. Введення препаратів може спричинити значну слабкість м’язів, що в свою чергу дасть зовсім протилежний результат і кутики губ будуть опускатись ще сильніше, ніж до процедури.
Можливим рішенням є також ультразвуковий вплив на м’язову тканину. Під час цієї процедури лікар скеровує чітко-направлені ультразвукові імпульси в проблемні ділянки лиця. УЗ-імпульси викликають м’язові скорочення і мікроопіки в підшкірних шарах, що дозволяє досягнути ліфтинг-ефекту. Процедура безболісна, але ефект від неї проявляється поступово (на протязі двох місяців),  хоча і триватиме довше ніж від філерів, приблизно до 2 років.
В будь-якому випадку, перед  тим, як приймати рішення щодо медикаментозного, чи клінічного втручання у внутрішню структуру шкіри та м’язів,  необхідно пройти обов’язковий детальний огляд та консультацію лікаря, який зважаючи на усі анатомічні особливості суто вашої будови м’язів лиця, проблем шкіри та ступеня опущеності кутиків губ, зможе порадити найбільш оптимальну процедуру саме для вас.
Також слід відзначити позасалонні методи корекції форми лиця, які користуються не меншою популярністю, і вже встигли довести свою ефективність. Передусім — це різноманітні техніки, навчальні програми, так званого фітнесу для лиця. Існує багато розроблених вправ, методик «фізкультури» для лиця, які знаходяться в вільному доступі в мережі інтернет і не тільки. Як і будь-які фізичні вправи, цей спосіб дозволяє природно корегувати форму лиця за допомогою фізичних тренувань м’язів. Якщо регулярно виконувати вправи, ефект починає бути помітним уже за декілька місяців. Великим плюсом є, звичайно, те, що метод абсолютно не шкідливий, безпечний і не має жодних протипоказань. Також виконання вправ не потребує жодних особливих умов і виконувати їх можна в буд-який час, навіть займаючись іншими справами, як, наприклад, під час керування авто, чи виконання домашніх робіт.
І, на останок, згадаємо про коригування лиця за допомогою декоративної косметики. Ефект не великий, але все ж помітний. Суть полягає у висвітленні складочок, тонуванні губ і виведенні вже бажаного контуру олівцем. Хороший візажист допоможе підібрати вдалі тони, техніку їх нанесення і розкриє секрети, які підійдуть індивідуально і допоможуть виглядати красиво.
Ваша EVA

Кількість переглядів:319
Середня оцiнка: 5
Оцiнити питання
Для додавання коментарів, Вам необхідно Увійти або зареєструватись.
Додати коментар
0 800 303 700*
Усі дзвінки зі станціонарних та мобільних телефонів безкоштовні.
Графік роботи контактного центра: щоденно з 08-00 до 21-00.

Правила використання Подарункових сертифікатів

Подарунковий сертифікат - еквівалент грошової суми (50, 100 і 250 гривень). Подарунковий сертифікат - є підтвердженням внесення авансового платежу і дає його власникові право на придбання товару в лінії магазинів EVA на суму, еквівалентну номіналу Подарункового сертифіката і в межах терміну його дії.

ПЕРЕВIРКА ТЕРМIНУ ДII СЕРТИФIКАТУ

ПЕРЕВIРИТИ СЕРТИФIКАТ