Як правильно обрати форму брів?

Вітаю!

Кожна жінка знає, наскільки сильно форма брів впливає на загальний вигляд обличчя. Під час усіх комунікацій з людьми ми завжди дивимося в очі. Погляд здатен передати емоції, думки, настрій співрозмовника. Саме брови роблять погляд виразним, глибоким, відкритим, тому так необхідно приділяти їм багато уваги. Адже, навіть якщо макіяж буде виконано досконало, неправильно підібрана форма брів може створити на обличчі не просто непривабливий вираз, а й відверто відштовхуючий.
При підборі форми брів, потрібно передусім зважати на овал, форму обличчя, а також на форму надбровної дуги. Саме ці фактори визначають ідеальну форму брів для нас.  Візажисти згрупували типи облич за певними ознаками в декілька груп (овал, круг, квадрат і т.д.) і відштовхуючись від них, дають узагальнені поради при підборі форми. Для усіх типів лиця є одне незмінне правило — ширша частина брови біля внутрішніх країв ока, яка поступово вужчає до зовнішнього краю. Усі інші поради варіюються в залежності від індивідуальних особливостей лиця.
Найбільше пощастило власницям овальної форми лиця. Такий тип вважають ідеальним і тому у всьому, що стосується макіяжу, керуються одним принципом: не порушити природньої гармонійності обличчя. Вважають, що така форма обличчя не потребує ніяких косметичних корекцій. Тому власницям овальної форми лиця підійдуть горизонтальні, злегка заокруглені брови. Не слід робити глибокий вигин, так як це надасть неприродньо-здивованого виразу обличчю.  Достатньо зробити брови ледь тоншими природньої лінії вигину, коригуючи їх лише по нижньому краю.
Оскільки овальний тип лиця прийнято вважати за ідеал форми, то корекція усіх інших типів намагатиметься візуально приблизити форму лиця до овалу. Так, підбираючи форму брів для круглого лиця, потрібно намагатись візуально його видовжити. Цьому сприятимуть дещо тонші,  високо підняті брови з надломом в точці природнього вигину. Але тут головне — не перестаратись.
Видовжене лице гармонічно розширять абсолютно прямі горизонтальні брови. Не потрібно робити їх занадто широкими, бо це зробить погляд надто важким та суворим.
Власницям лиця квадратного типу підійдуть прямі, але плавно вигнуті, заокруглені  на зломі брови. Не потрібно робити надто різкого надлому у центі, висока плавна дуга — саме те, що потрібно такому обличчю. Квадратне лице передбачає високі чіткі скули, виразні риси нижньої щелепи, тому виразні, навіть дещо ширші брови, будуть виглядати гармонійно на такому обличчі.
Лице в формі серця (трикутника) характеризується ширшою верхньою частиною лиця, широкими скулами та загостреним підборіддям. Підійдуть припідняті, плавно вигнуті брови. Не потрібно сильно опускати зовнішні кутики брів, так як це може надати обличчю сумного виразу. Такий тип лиця категорично не сприймає прямих рівних брів.
Завжди слід пам’ятати, що при корекції форми брів, потрібно зважати на індивідуальні особливості зовнішності кожного окремо і корегувати форму відповідно притримуючись природних, натуральних даних. І тут, як і всюди, головне — не перестаратись. В будь якому разі брови повинні виглядати природно і гармонійно на обличчі. Вони не повинні акцентувати на собі багато уваги, але при цьому непомітно для інших робити погляд відкритим, виразним та заворожуючим.

Кількість переглядів:235
Середня оцiнка: 4
Оцiнити питання
Для додавання коментарів, Вам необхідно Увійти або зареєструватись.
Додати коментар
0 800 303 700*
Усі дзвінки зі станціонарних та мобільних телефонів безкоштовні.
Графік роботи контактного центра: щоденно з 08-00 до 21-00.

Правила використання Подарункових сертифікатів

Подарунковий сертифікат - еквівалент грошової суми (50, 100 і 250 гривень). Подарунковий сертифікат - є підтвердженням внесення авансового платежу і дає його власникові право на придбання товару в лінії магазинів EVA на суму, еквівалентну номіналу Подарункового сертифіката і в межах терміну його дії.

ПЕРЕВIРКА ТЕРМIНУ ДII СЕРТИФIКАТУ

ПЕРЕВIРИТИ СЕРТИФIКАТ