Привіт! Що буде модним цієї осені?

Добрий день!

 

Осінні тенденції 2015 року не залишать без уваги жодну красуню, адже осінь цього року обіцяє бути як ніколи теплою, вишуканою та елегантною. Серед кольорової гамми цієї осені переважатимуть теплі, зігріваючі кольори усіх відтінків осіннього листя — жовтий пісочний, теплий помаранчевий, карамельний, багряний, м’який шоколадний, темний кавовий коричневий, класичні для осені аристократичний сірий та чорний кольори. Сміливо можна поєднувати їх з синім та лавандовим кольорами, які також будуть дуже актуальними в цьому сезоні. Різноманітні квіткові, геометричні та абстрактні принти теж не залишиться без уваги, але обирати такі речі слід обережно, інакше ризикуєте виглядати як квітчастий килим. Одного невеликого квіткового акценту в образі буде цілком достатньо.


 

Осінь буде м’якою, ніжною та вишуканою, адже провідні дизайнери віддали перевагу замші, хутру, бархату та велюру. Замш доречним буде у всьому. Це не лише верхній одяг, але і різноманітні замшеві жакети, спідниці, брюки, довгі та короткі плаття, піджаки, взуття та аксесуари. Осінь підкреслюватиме жіночність. Хутряні шарфи, які слід поєднувати з шерстю, або кашеміром. Вишуканий бархат та велюр чорного або глибокого синього кольорів, в яких бархатні речі виглядатимуть особливо розкішно.

 Ввійдуть в моду широкі, об’ємні рукава у моделях верхнього одягу. Не слід лякатись, що такі речі виглядатимуть надмірно важкими та громіздкими. Тут теж переважатиме елегантність, яка навпаки вдало виділятиме талію. 


Блузи теплих світлих кольорів будуть вишуканими і водночас стриманими.

 


Актуальною буде висока стійка-горловина та наявність мережива, що виглядатиме витончено та підкреслюватиме жіночність образу. В цьогорічних осінніх нарядах все ж переважатимуть брюки та джинси.

 


 

А щодо спідниць, то слід віддати перевагу вибору довжини «міді», яка цього року завоювала усі світові подіуми. Взуття осені-2015 пропонує нам поставити яскравий акцент в довершенні всього образу, так як дизайнерські рішення цього сезону вирізняються особливою неординарністю та різноманіттям у всіх матеріалах, моделях та деталях.
     

І все ж, пам’ятаємо, що усі модні тенденції наздогнати неможливо, тому варто обрати те, що виділятиме саме вашу індивідуальність і дозволить виглядати завжди чарівно.

Ваша EVA

 

Кількість переглядів:98
Середня оцiнка: 5
Оцiнити питання
Для додавання коментарів, Вам необхідно Увійти або зареєструватись.
Додати коментар
0 800 303 700*
Усі дзвінки зі станціонарних та мобільних телефонів безкоштовні.
Графік роботи контактного центра: щоденно з 08-00 до 21-00.

Правила використання Подарункових сертифікатів

Подарунковий сертифікат - еквівалент грошової суми (50, 100 і 250 гривень). Подарунковий сертифікат - є підтвердженням внесення авансового платежу і дає його власникові право на придбання товару в лінії магазинів EVA на суму, еквівалентну номіналу Подарункового сертифіката і в межах терміну його дії.

ПЕРЕВIРКА ТЕРМIНУ ДII СЕРТИФIКАТУ

ПЕРЕВIРИТИ СЕРТИФIКАТ