Чи є якісь народні рецепти для зміцнення ясен?

Добрий день!

Проблеми з яснами не завжди пов’язані лише з зовнішніми факторами, такими як надлишок бактерій, розвиток патогенної мікрофлори в ротовій порожнині, зубний наліт чи карієс. Часто до кровоточивості і слабкості призводять внутрішні чинники — неправильний раціон, нестача необхідних вітамінів та мінералів, неправильний режим дня. Але при комплексному зміцненні ясен насамперед потрібно починати з усунення бактерій та мікроорганізмів. Для цього, окрім звичного чищення зубів та язика, добре підходять різні полоскання рота.
1) Звичайна харчова сіль — найкращий природний антисептик. 1 ст. л. солі на 1ст. кип’яченої води — усуває бактерії та сприяє загоєнню пошкоджень м’яких тканин рота. Можна поєднувати з содою (додаючи 1 ст. л. до цього ж сольового розчину). Сода має високу протигрибкову дію, а також сприяє вимиванню зубного нальоту.
2) Відвари лікарських трав. Давно відомий настій або відвар кори дуба — найкращий фітозасіб для зміцнення ясен (1 ст. л заварюють в 1 склянці окропу). Сюди теж можна додати 1 ст. л. суміші трав, які мають антисептичну дію, наприклад, ромашку, материнку.
3) Також ефективно зміцнюють, усувають неприємні запахи, перешкоджають розмноженню бактерій полоскання з додаванням ефірних олій. Наприклад, олії чайного дерева (на 1 ст. води — 3 краплі олії).
4) Давно відомий прополіс, який завоював довіру в боротьбі з проблемами ясен, має сильну антисептичну дію. Однак слід бути обережними: надто часте його використання може спричинити пошкодження і опіки ротової порожнини. Полоскання (1 ч. л. на 0,5 склянки води) чи втирання його в ясна слід проводити не частіше двох разів в тиждень.
5) Добре допомагають і масажі ясен з зубними пастами з фтором, що мають зміцнюючу та лікувальну дію.
Все це допоможе зміцнити ясна, однак проблема буде повертатись знову, якщо не дотримуватись правил харчування. Ясна не будуть турбувати, якщо отримуватимуть з їжі усі необхідні їм вітаміни, а особливо вітамін А, D3, C, B6 та мінерали — кальцій і фосфор, нестача яких є справжньою катастрофою для ясен та зубів. Цього цілком достатньо для підтримки їх в здоровому стані. У великих кількостях фосфор міститься в гарбузовому насінні, крупах, бобових, горіхах, яблуках, грушах; кальцій — в винограді, шипшині, селері, моркві, шпинаті, капусті. І звичайно, кисломолочні та морепродукти, кальцій і фосфор з яких засвоюються організмом найкраще. Слідкуйте аби в їжу надходила достатня кількість цих речовин і будьте здорові.

Кількість переглядів:262
Середня оцiнка: 5
Оцiнити питання
Для додавання коментарів, Вам необхідно Увійти або зареєструватись.
Додати коментар
0 800 303 700*
Усі дзвінки зі станціонарних та мобільних телефонів безкоштовні.
Графік роботи контактного центра: щоденно з 08-00 до 21-00.

Правила використання Подарункових сертифікатів

Подарунковий сертифікат - еквівалент грошової суми (50, 100 і 250 гривень). Подарунковий сертифікат - є підтвердженням внесення авансового платежу і дає його власникові право на придбання товару в лінії магазинів EVA на суму, еквівалентну номіналу Подарункового сертифіката і в межах терміну його дії.

ПЕРЕВIРКА ТЕРМIНУ ДII СЕРТИФIКАТУ

ПЕРЕВIРИТИ СЕРТИФIКАТ