Як правильно вибрати щітку для волосся?

Добрий день!

 

Від правильно підібраної щітки напряму залежить здоровий та красивий стан вашого волосся. Тому необхідно хоча б поверхнево розуміти якою краще користуватись саме вам.

Для початку розглянемо матеріали, з яких виготовляють сучасні щітки для волосся:  

1.                  Пластик найзручніший та найдоступніший. За щітками з пластику легко доглядати, легко мити, вони зручні в користуванні, недорогі в ціні. Єдиним мінусом є те, що волосся може сильніше електризуватися при контакті з пластиком.

2.                  Метал. Теж досить зручний у використанні і доступний. Волосся не електризується після використання металевої щітки, але мінусом є те, що метал має здатність окислюватись і, вступивши в реакцію з пофарбованим волоссям, може змінити його колір. Обираючи металеву щітку, доцільно буде не економити і довіритись перевіреному виробнику.

3.                  Дерево. Безперечно, дерев’яна щітка корисна для волосся, але обираючи таку, треба слідкувати аби вона була добре обточена. Інакше вона буде шкодити і обривати волосся. Мінусом є порівняно складніший догляд за такою щіткою. Якщо регулярно не мити дерев’яну щітку, вона стане розсадником бактерій та грибків.

 

Що ж стосується форми, то тут можна згрупувати щітки для волосся на три категорії:

1.                  Масажні щітки. Найпопулярніша, найпоширеніша форма щітки для волосся. Такі щітки добре розчісують волосся і окрім того масажують шкіру голови, що стимулює притік крові і цим самим пришвидшує обмін речовин, стимулює живлення коренів волосся та його ріст.

2.                  Гребені. Теж досить розповсюджена форма. Вони також добре розчісують і, безперечно, великим плюсом є те, що займають менше місця ніж масажні щітки, тому їх легше і зручніше носити з собою, наприклад, у сумочці, на випадок якщо треба бути поправити зачіску на протязі дня.

3.                  Щітки для укладки. Таких є багато, різних форм, тому обираємо таку щітку в залежності від бажаного, задуманого ефекту для зачіски.


І наостанок. Слід пам’ятати, що не достатньо просто підібрати необхідну щітку. Потрібно дотримуватись ще й рекомендацій фахівців при розчісуванні волосся. Коротке волосся достатньо просто розчісувати від коренів по довжині декілька разів у день. Довге волосся слід починати розчісувати від кінців, поступово просуваючись до верху, аби не обламувати сплутані кінчики. А також, регулярно слідкувати за чистотою обраної вами щітки, аби на ній не розвивались ніякі шкідливі мікроорганізми.

 

Кількість переглядів:343
Середня оцiнка: 5
Оцiнити питання
Для додавання коментарів, Вам необхідно Увійти або зареєструватись.
Додати коментар
0 800 303 700*
Усі дзвінки зі станціонарних та мобільних телефонів безкоштовні.
Графік роботи контактного центра: щоденно з 08-00 до 21-00.

Правила використання Подарункових сертифікатів

Подарунковий сертифікат - еквівалент грошової суми (50, 100 і 250 гривень). Подарунковий сертифікат - є підтвердженням внесення авансового платежу і дає його власникові право на придбання товару в лінії магазинів EVA на суму, еквівалентну номіналу Подарункового сертифіката і в межах терміну його дії.

ПЕРЕВIРКА ТЕРМIНУ ДII СЕРТИФIКАТУ

ПЕРЕВIРИТИ СЕРТИФIКАТ