Чи можна довіряти гороскопам?

Вітаю!

Сьогодні гороскопи вільно плавають мережею Інтернет, звучать в ефірах ранкових радіо- та телешоу, а звичну тижневу газету ми вже й уявити не можемо без колонки астрологічного прогнозу для усіх знаків зодіаку на майбутній тиждень.
Багато хто читає гороскоп просто  тому, що звик, хоча такий прогноз в житті не використовує. Хтось навпаки — вважає доцільним відштовхуватись в своїх життєвих рішеннях від прогнозів астрологів. Така думка має право на існування, тому що астрологія, як наука, таки існує. Усі знають, що більшість відомих астрологів минулого століття були ще й високоосвіченими науковцями у інших галузях — математиці, фізиці, біології і т.д., всі вони зважали і на астрологію.
Астрологія — наука складна і потребує довгого академічного вивчення. Для того, щоб скласти астрологічний прогноз, професіонал у цій сфері повинен володіти великою кількістю інформації та зважати на безліч факторів, які впливають на об’єкт гороскопу конкретно. Тобто про кожну окрему людину, для якої складається гороскоп. Такий астрологічний прогноз може бути вірним, якщо астролог справді професіонал, оперує достатньою кількістю даних про людну, має хороші знання в галузі психології та довгі роки практики.
Гороскопи, які ми читаємо на сторінках журналів чи в Інтернеті в своїй більшості нічого спільного з астрологією не мають. Такі прогнози з’явились в газетах ще на початку ХХ століття, коли відомий британський астролог Алан Лео, намагаючись популяризувати астрологію, знайшов таке собі кмітливе газетне рішення для цієї задачі. Сьогодні ж це не більше, ніж просто популярне розважальне чтиво, яке ніяк не може бути вірним для мільйонів людей, яким воно адресоване.
Тим більше, що переважно такі прогнози складаються зовсім не астрологами, а журналістами, чи кимось іншим, взагалі далеким від науки астрології. І хоч певну схожість у рисах характеру груп людей, які відносяться до певних знаків зодіаку ми помічаємо, слід розуміти, що характеристики є досить узагальненими. А «астрологічні» щотижневі, чи щоденні  прогнози ніяк не впливають на вашу долю, тому усе залежить лише від вас. Все в ваших руках.

Кількість переглядів:113
Середня оцiнка: 5
Оцiнити питання
Для додавання коментарів, Вам необхідно Увійти або зареєструватись.
Додати коментар
0 800 303 700*
Усі дзвінки зі станціонарних та мобільних телефонів безкоштовні.
Графік роботи контактного центра: щоденно з 08-00 до 21-00.

Правила використання Подарункових сертифікатів

Подарунковий сертифікат - еквівалент грошової суми (50, 100 і 250 гривень). Подарунковий сертифікат - є підтвердженням внесення авансового платежу і дає його власникові право на придбання товару в лінії магазинів EVA на суму, еквівалентну номіналу Подарункового сертифіката і в межах терміну його дії.

ПЕРЕВIРКА ТЕРМIНУ ДII СЕРТИФIКАТУ

ПЕРЕВIРИТИ СЕРТИФIКАТ