Порадьте, як правильно доглядати за кутикулою?

Добрий день!

Кутикула — це шар ороговілої шкіри, який наростає на ніготь, та захищає матрикс (зону росту нігтя, в результаті поділу клітин якої здійснюється ріст нігтя). Функція кутикули в організмі набагато серйозніша, ніж просто докучати нам своїм надмірним ростом, та псувати естетичний вигляд манікюру. Насправді, кутикула захищає внутрішні підшкірні ніжні шари нігтя від пошкоджень, бруду та бактерій. Неправильний догляд за нею може спричинити цілу низку проблем з шкірою та нігтями (починаючи від зміни форми нігтя, появи різних небажаних випуклостей та вигинів на нігті, тріщинок на шкірі, закінчуючи навіть інфекційними та грибковими захворюваннями, які довго та складно лікуються). Аби уникнути таких страшних наслідків неправильного догляду, кожна представниця прекрасної статі повинна знати декілька нескладних правил догляду за цією частиною нігтя.
Перш за все, основним ворогом кутикули є надмірна сухість шкіри. Клітини сухої шкіри швидше відмирають, цим самим створюють некрасивий вигляд сухої кутикули, з’являються тріщинки, задирки, що вже становить серйозну загрозу здоров’ю, адже посилюється ризик занести інфекцію. Тому шкіру рук, пальців необхідно постійно зволожувати. Найкраще для кутикули підходять різні косметичні олії. Можна придбати готові суміші для зволоження кутикули на основі косметичних олій. Зволожувати кутикулу необхідно декілька разів на день, обов’язково втираючи олійку масажними рухами по всій кутикулі.
Далі позбуваємося відмерлих клітин шкіри. В домашніх умовах для цього використовуємо ванночки для рук (можна з додаванням гелю для душу, морської солі, відварів трав та ін.), які розм’якшують кутикулу, різні скраби, пілінги для рук, а також засоби-ремувери, які можна придбати в косметичних магазинах та аптеках. Після нанесення такого засобу (ремуверу) потрібно почекати 10 — 15 хв., після чого відмерлі частинки шкіри можна буде легенько зчистити апельсиновою паличкою. Важливо не притискати, щоб не травмувати ніготь в найніжнішій його ділянці, адже після цього його ріст і форма можуть викривитися.
Скоріш за все, після першого виконання цієї процедури ви не побачите такого ж ефекту як після механічної (обрізної) чистки, однак через 4 — 5 регулярно повторюваних таких чисток ваша кутикула звикне і буде легко піддаватись корекції. Тоді результат буде візуально таким же, як і після обрізної чистки, але менш травматичним для шкіри та нігтя. Обрізну чистку (з використанням щипчиків та ножничок для зрізання кутикули) все ж таки, рекомендуємо довіряти лише спеціалізованим майстрам нігтьової естетики. І не забуваємо після закінчення процедур з нігтями зволожувати ніжну шкіру рук та кутикули. А на нігті наносити захисне лакове покриття. Добре, якщо це буде емаль, в склад якої входитимуть різні вітаміни.

Кількість переглядів:149
Середня оцiнка: 5
Оцiнити питання
Для додавання коментарів, Вам необхідно Увійти або зареєструватись.
Додати коментар
0 800 303 700*
Усі дзвінки зі станціонарних та мобільних телефонів безкоштовні.
Графік роботи контактного центра: щоденно з 08-00 до 21-00.

Правила використання Подарункових сертифікатів

Подарунковий сертифікат - еквівалент грошової суми (50, 100 і 250 гривень). Подарунковий сертифікат - є підтвердженням внесення авансового платежу і дає його власникові право на придбання товару в лінії магазинів EVA на суму, еквівалентну номіналу Подарункового сертифіката і в межах терміну його дії.

ПЕРЕВIРКА ТЕРМIНУ ДII СЕРТИФIКАТУ

ПЕРЕВIРИТИ СЕРТИФIКАТ