Що означає стиль «н’юд»?

Добрий день!

 

Стиль «нюд» — це ефект абсолютної відсутності декоративної косметики в макіяжі. Дослівно «н’юд» означає «чистий», «голий». Макіяж в стилі «н’юд» виконується з мінімальним використанням декоративної косметики, природніх кольорів і основним його завданням є максимально підкреслити природну красу обличчя, не викликаючи при цьому ефекту маски. Тобто нафарбуватись так, аби макіяж був непомітним і здавався природним та натуральним. Саме такий тип макіяжу найбільше подобається чоловікам (за даними опитувань в різних країнах по всьому світу).

 


 

Для виконання макіяжу в стилі «нюд» потрібно нанести невелику кількість тонального крему на лоб, ніс, підборіддя, під очі, але дуже ретельно його розтушувати. Основною помилкою в такому типі макіяжу є надлишок тонального крему на обличчі. Саме це і створює ефект маски. Тому тонального крему необхідно зовсім трошки і краще, щоб це був якийсь легкий тональний крем-флюїд, максимально наближений по кольору до природного кольору вашої шкіри.

Закріпити його необхідно пудрою, але теж зовсім трішки. Кісточку вмакати в пудру і обов’язково струшувати з неї надлишки перед нанесенням. Однієї — двох кісточок зі струшеною пудрою достатньо для всього обличчя. Можна нанести зовсім трішечки світловідбиваючої пудри на верхню частину скул. І не забуваємо про рум’яна. Вони повинні бути присутніми для того, щоб освіжити лице і зробити його «живим». Обирати теж потрібно максимально природні, легкі, ніжні тони, підходящі для вашого типу шкіри.

Тіні для повік використовуємо декількох кольорів. Це може бути бежевий, але обов’язково потрібно промалювати рельєф повіки в складці, тінями більш темного кольору, інакше очі виглядатимуть стомленими.

І наостанок — помада. Вона теж не завадить, але не слід використовувати занадто світлі бежеві кольори, бо лице виглядатиме блідим. Це може бути легкий натуральний рожевий, але наносити малу кількість і добре розтушовувати.

Основним правилом при виконанні макіяжу в стилі «нюд» є невелика кількість косметики, максимально приближеної до природніх кольорів вашої шкіри, тонів і все ретельно розтушоване. Таким чином обличчя виглядатиме свіжим, живим, красивим та одночасно натуральним і природнім.

Кількість переглядів:186
Середня оцiнка: 5
Оцiнити питання
Для додавання коментарів, Вам необхідно Увійти або зареєструватись.
Додати коментар
0 800 303 700*
Усі дзвінки зі станціонарних та мобільних телефонів безкоштовні.
Графік роботи контактного центра: щоденно з 08-00 до 21-00.

Правила використання Подарункових сертифікатів

Подарунковий сертифікат - еквівалент грошової суми (50, 100 і 250 гривень). Подарунковий сертифікат - є підтвердженням внесення авансового платежу і дає його власникові право на придбання товару в лінії магазинів EVA на суму, еквівалентну номіналу Подарункового сертифіката і в межах терміну його дії.

ПЕРЕВIРКА ТЕРМIНУ ДII СЕРТИФIКАТУ

ПЕРЕВIРИТИ СЕРТИФIКАТ