Яка довжина є ідеальною для нігтів?

Добрий день!

При виборі форми та довжини запилу вільного краю нігтя, потрібно орієнтуватись на форму нігтьової пластини власного натурального нігтя, а також на форму пальців.
Ідеальними вважаються прямі, злегка опуклі, в міру широкі та довгі нігті квадратної форми (мається на увазі розмір власної нігтьової пластини). Таким нігтям підійде будь-яка форма і будь-яка довжина. Вже в залежності від власних індивідуальних смаків власниця може обирати те, що їй подобається. Однаково пасують як квадратні, так і заокруглені форми, а оптимальною вважається середня довжина вільного краю — 3 мм. Лише  треба пам’ятати, що квадратна форма вільного краю з абсолютно чіткими, прямими кутами більш схильна до пошкоджень, тому краще злегка заокруглювати гострі кути. Це ж стосується і занадто гострої мигдальної форми запилу нігтя.
А от власницям трапецієвидних нігтів (звужених біля основи нігтьового ложа і розширених до кінців) пасуватимуть нігті дещо довші і запилені у формі овалу. Це візуально врівноважить і видовжить нігтьову пластину, чим наблизить їх до форми, яку прийнято вважати ідеальною.
Тим, у кого широка кругла або широка квадратна форма власного нігтя, категорично не рекомендують залишати довгий вільний край у формі квадрату. Так як це візуально зробить нігті ще ширшими. Тут теж підійде дещо довший вільний край, запиляний у формі кругу, овалу чи мигдалю.
Якщо подивитись на нігті збоку, можна помітити, що вони бувають пласкими, або ж заокругленими вниз, або, навпаки, ближче до вільного краю піднімаються вверх. Пласким нігтям підійде будь-яка форма, заокруглені до низу можна запилювати у формі овалу, але не слід відпускати занадто довгий вільний край, інакше ваші нігті ризикують бути схожими на кігті птахів. Тим, у кого нігті ростуть вверх, не рекомендовано носити довгий манікюр.
Потрібно ще й зважати на форму пальців. Тонкі, довгі пальці можуть дозволити собі короткі нігті запилені овалом чи квадратом, вони однаково будуть виглядати витончено, а от тим у кого пальці широкі, можна носити нігті довшої форми, так як це візуально видовжуватиме і пальці.
І не забуваємо про техніку запилу нігтів — широкими рухами від краю до центру нігтя і добре заполіровуємо кінці, щоб попередити розшарування нігтиків.

Кількість переглядів:519
Середня оцiнка: 5
Оцiнити питання
Для додавання коментарів, Вам необхідно Увійти або зареєструватись.
Додати коментар
0 800 303 700*
Усі дзвінки зі станціонарних та мобільних телефонів безкоштовні.
Графік роботи контактного центра: щоденно з 08-00 до 21-00.

Правила використання Подарункових сертифікатів

Подарунковий сертифікат - еквівалент грошової суми (50, 100 і 250 гривень). Подарунковий сертифікат - є підтвердженням внесення авансового платежу і дає його власникові право на придбання товару в лінії магазинів EVA на суму, еквівалентну номіналу Подарункового сертифіката і в межах терміну його дії.

ПЕРЕВIРКА ТЕРМIНУ ДII СЕРТИФIКАТУ

ПЕРЕВIРИТИ СЕРТИФIКАТ