Добрий день! В мене дуже ламке та тонке волосся, порадьте що-небудь...

Добрий день!

Ламкість волосся переважно з’являється через надмірну сухість. Якщо волосся слабке, тонке, виснажене, необхідно перш за все переглянути свій раціон. Можливо, в їжу не надходить достатня кількість вітамінів, адже здорове, еластичне волосся не може стати ламким за один день. Для цього повинен був іти негативний вплив на нього протягом тривалого періоду часу. Якщо з харчуванням все в порядку, ви добре спите, організм не ослаблений якимись іншими факторами (наприклад, стресами, прийомом ліків, антибіотиків і т.д), потрібно приділити увагу живленню волосся.
● Корисним буде пройти курс вітамінних ампул для волосся. Їх вміст треба втирати в шкіру голови, добре масажуючи при цьому голову, щоб прилив крові до верхніх шарів шкіри став інтенсивнішим і процес обміну речовин підсилився.
● Не розчісувати мокре волосся — це його лише додатково пошкодить.  
● При можливості замінити фарбування волосся тонуючими лагіднішими засобами.
● Відмовитись від гарячих укладок. Якщо це неможливо, то слід перед термо-укладками наносити на волосся спеціальні захисні спреї.
● Двічі на тиждень наносити маски для сухого волосся, додатково утеплюючи їх.
● Можна спробувати хороший домашній догляд для сухого волосся (1 ст. л. меду, 1 ст. л. сметани або кефіру, 1 яєчний жовток, кілька подавлених зубчиків часнику, 1 ст. л. оливкової олії — усе змішати до однорідної консистенції). Таку маску потрібно тримати дві години, додатково утепливши рушником. Потім змивати в звичний спосіб. Запах часнику від маски буде відчутним лише на мокрому волоссі. Таку маску можна робити раз на тиждень.
● За пів години до миття волосся на кінчики наносити оливкову олію, потім мити в звичайному порядку з шампунем для сухого волосся і завжди ополіскувати з кондиціонером чи бальзамом-ополіскувачем — теж відповідно до типу волосся.
Треба розуміти, що процес відновлення волосся є тривалим. Не існує жодного чудо-засобу, який за одну ніч здатен начарувати густу розкішну шевелюру. На це потрібен час. Догляд повинен бути наполегливим і систематичним. Не варто ігнорувати і салонні процедури по зміцненню волосся. При ретельному комплексному підході як з середини організму (стежити за харчуванням), так і ззовні (вітамінні, живильні, зволожуючі маски) за декілька місяців волосся поверне блиск, еластичність та красу.

Кількість переглядів:141
Середня оцiнка: 5
Оцiнити питання
Для додавання коментарів, Вам необхідно Увійти або зареєструватись.
Додати коментар
0 800 303 700*
Усі дзвінки зі станціонарних та мобільних телефонів безкоштовні.
Графік роботи контактного центра: щоденно з 08-00 до 21-00.

Правила використання Подарункових сертифікатів

Подарунковий сертифікат - еквівалент грошової суми (50, 100 і 250 гривень). Подарунковий сертифікат - є підтвердженням внесення авансового платежу і дає його власникові право на придбання товару в лінії магазинів EVA на суму, еквівалентну номіналу Подарункового сертифіката і в межах терміну його дії.

ПЕРЕВIРКА ТЕРМIНУ ДII СЕРТИФIКАТУ

ПЕРЕВIРИТИ СЕРТИФIКАТ