Як не погладшати восени?

Вітаю!

Досить часто ми помічаємо, що якщо з приходом холодної пори року ми продовжуємо вживати ту ж саму їжу що і влітку, то на талії якимось чином починають з’являтись зайві сантиметри. Чому так відбувається, адже влітку усе було гаразд?
Ми звикли до зовнішнього середовища та клімату, в якому живемо. Все, що нас оточує, уся природа є єдиним живим організмом, котрий зі зміною сезонів теж зазнає змін. Людина — не виняток, вона теж є частиною природи. Тому ми так само зазнаємо впливу зовнішнього середовища, і зміни в природі теж на нас впливають. На це необхідно зважати.
З приходом холодів, коли природа засинає, а температура на вулиці опускається все нижче, наші судини звужуються, кров тече повільніше, усі процеси в організмі протікають слабше, і обмін речовин теж сповільнюється. Тому з насиченою і важкою їжею організм не зможе так швидко і легко справлятись, як це було влітку. Якщо теплого літнього вечора смажені шашлики на природі ніяк не вплинули на фігуру, то будьте певні, що соковиті смажені стейки осінню, не залишаться непомітними.
М'ясо та рибу вживати потрібно, це джерело необхідних речовин, але готувати їх краще на пару. Намагайтесь аби в доповненні до цих продуктів переважали овочеві гарніри, тим більше, що восени для цього найсприятливіші умови. Намагайтесь зменшити кількість використання солі, бо за зиму, коли більшість з нас веде малорухливий спосіб життя, а організм віддає воду менше, ніж літом, усі залишки солі залишатимуться всередині.
Не забувайте пити багато води. Пам’ятайте, що восени їжа повинна бути легшою. Поменше смаженого — побільше вареного та приготованого на пару. Намагайтесь вживати багато овочів та фруктів в сирому вигляді. Це максимально корисно для організму і ніяк не зашкодить фігурі. Слідкуйте, аби в їжу надходила достатня кількість клітковини — це каші. І куди ж осінню без імбирних чаїв! Гарячий імбирно-цитрусовий чай стимулює роботу органів травлення, є високовітамінним і також чудовим протизастудним профілактичним напоєм.
І на останок: рецепт осіннього сніданку корисного для фігури: 2,5 ст. л. вівсяних пластівців зваріть, постійно помішуючи, у 250 мл молока. Варити не довше чотирьох хвилин. Поки вівсянка готується, поріжте маленькими кубиками у тарілку половину яблука, та півбанана (фрукти можна комбінувати як завгодно). Туди ж додайте 1 ч. л. суміші сухофруктів та стільки ж горіхів. В цю тарілку вилийте готову гарячу кашу і зачекайте пару хвилин, аби вона охолола. Додайте 1 ч. л. меду. Такий сніданок подарує енергію на цілий день і ніяк не відгукнеться зайвими сантиметрами. До того ж, це дуже смачно.

Кількість переглядів:76
Середня оцiнка: 5
Оцiнити питання
Для додавання коментарів, Вам необхідно Увійти або зареєструватись.
Додати коментар
0 800 303 700*
Усі дзвінки зі станціонарних та мобільних телефонів безкоштовні.
Графік роботи контактного центра: щоденно з 08-00 до 21-00.

Правила використання Подарункових сертифікатів

Подарунковий сертифікат - еквівалент грошової суми (50, 100 і 250 гривень). Подарунковий сертифікат - є підтвердженням внесення авансового платежу і дає його власникові право на придбання товару в лінії магазинів EVA на суму, еквівалентну номіналу Подарункового сертифіката і в межах терміну його дії.

ПЕРЕВIРКА ТЕРМIНУ ДII СЕРТИФIКАТУ

ПЕРЕВIРИТИ СЕРТИФIКАТ