Як зробити осанку ідеальною? Я чула, є спеціальні корсети..

Добрий день!

Ми усі помічаємо, яка рівна і красива спина у професійних спортсменів, плавців, танцюристів. Розуміємо, що вони багато років постійно тренують м’язи спини, які  підтримують таку ідеальну осанку. А потім згадуємо про свою сидячу офісну роботу, важко зітхаємо, думаємо, що нам таке не під силу, та і часу на це не вистачить. Далі йдемо собі з сутулою спиною або продовжуємо сидіти згорблено перед екраном комп’ютера. Знайомо, чи не так?
Але насправді натреновані та сильні м’язи спини — це далеко не головний чинник ідеальної осанки. Звісно, заняття спортом, пружні м’язи — все це допомагає тримати спину рівною. Тому корисним буде відвідувати басейн, адже під час плавання м’язи спини працюють якнайкраще. Добре ходити і на танці, особливо бальні, де рівна струнка спина є основою і обов’язкова при виконанні будь-яких танцювальних рухів. Але це лише додатково допомагатиме вам тримати спину рівною впродовж декількох годин і дещо зміцнить ваші м’язи.
Задля того, аби спина стала рівною і залишалась такою, вам необхідно самим за цим весь час слідкувати. Це виключно справа вашої уважності і наполегливості. Ви повинні розуміти, що жоден спортивний комплекс фізичних вправ не змусить вас вирівняти спину та розправити плечі. Щоденно, щогодинно ви повинні самі собі нагадувати: «Вирівняйся!».
Сидячи, стоячи, ви весь час мусите слідкувати за осанкою. Лише так можна добитись результату. Спочатку ви забуватимете, через деякий час помічатимете, що знову сидите згорблено, але не втомлюйтесь собі нагадувати і контролювати саму себе.  Будьте готовими до того, що спина почне боліти, нити, пекти і ви почуватиметеся некомфортно, вам буде хотітись швидше опустити плечі в їх звичне положення. Але якщо ви вже зайнялись осанкою, дійдіть до кінця. З часом м’язи та скелет звикнуть до такого положення, і рівна осанка, навпаки, стане для вас найзручнішою. Тоді вам вже не прийдеться за нею слідкувати, бо  плечі самі вже будуть сигналити вам дискомфортними відчуттями, коли перебуватимуть в опущеному стані.
Якщо ви хочете звернутись до застосування корсетів, вам слід порадитись з лікарем. Лише кваліфікований спеціаліст зможе підібрати для вас потрібний корсет. Як правило, медичні корсети застосовують лише в складних випадках, коли однієї сили волі для рівної спини недостатньо, і потрібно додатково вирівнювати її механічними способами. Якщо ж ваша осанка не є королівською виключно в силу ваших лінощів, тоді майте на увазі: все в ваших руках.

Кількість переглядів:142
Середня оцiнка: 4
Оцiнити питання
Для додавання коментарів, Вам необхідно Увійти або зареєструватись.
Додати коментар
0 800 303 700*
Усі дзвінки зі станціонарних та мобільних телефонів безкоштовні.
Графік роботи контактного центра: щоденно з 08-00 до 21-00.

Правила використання Подарункових сертифікатів

Подарунковий сертифікат - еквівалент грошової суми (50, 100 і 250 гривень). Подарунковий сертифікат - є підтвердженням внесення авансового платежу і дає його власникові право на придбання товару в лінії магазинів EVA на суму, еквівалентну номіналу Подарункового сертифіката і в межах терміну його дії.

ПЕРЕВIРКА ТЕРМIНУ ДII СЕРТИФIКАТУ

ПЕРЕВIРИТИ СЕРТИФIКАТ