Як за допомогою косметики приховати сліди безсонної ночі на обличчі?

Добрий день!

Мабуть, усім відома ситуація коли зранку потрібно виглядати красиво, свіжо, а обличчя підступно видає оточуючим, що лягли спати вчора пізно і як слід відпочити цієї ночі нам не вдалося. На щастя, декоративна косметика допоможе все приховати за лічені хвилини, без застосування різноманітних експрес-масок, чи інших гарячкових способів врятувати становище, які завдадуть і без того втомленій шкірі ще більшої шкоди і без того втомленій шкірі.
•    Для початку потрібно очистити лице, тому першим кроком повинне бути контрастне вмивання. Чергуйте гарячу та холодну воду — це стимулює інтенсивний притік крові до верхніх шарів шкіри. Таким чином, колір лиця помітно посвіжіє і набуде здорового вигляду.
•    Протріть лице кубиком льоду. Це звужує судини, завдяки чому зникають припухлості на шкірі та мішки під очима. Тільки не перестарайтесь: потріскані судини і «обпечена» льодом шкіра вам аж ніяк зараз не потрібна.
•    Далі переходимо безпосередньо до декоративної косметики. Більшість жінок, бажаючи приховати недоліки шкіри, починають наносити на обличчя велику кількість тонального крему. Це помилка. Надмірна його кількість, навпаки, надасть обличчю ще більш важкого вигляду.
•    Висвітліть ділянку під очима за допомогою пудри чи крему світлішого кольору. А також «підніміть» втомлені верхні повіки та дугу під бровою за допомогою тіней світлих відтінків.
•    Не використовуйте темні кольори тіней! Вони ніяк не сприятимуть створенню ефекту легкості та свіжості на обличчі.
•    Нанесіть зовсім трошки світловідбиваючої пудри на верхню частину скул. Це допоможе візуально додати легкого природного сяйва, що теж асоціюється зі свіжим молодим обличчям.
•    Не збудьте про рум’яна. Вони обов’язково повинні бути присутні, тільки обирайте світлі персикові та рожеві відтінки, максимально наближені до природніх кольорів і відповідні вашому типу шкіри. Ретельно розтушуйте.
•    Використовуйте легкі природні кольори губної помади. Не наносіть її товстим шаром. Середину нижньої губи злегка профарбуйте блиском для губ відповідного відтінку.
Слідкуйте за режимом дня, адже перевтома, стреси та недоспані ночі відгукуються, в першу чергу, на вашій шкірі: швидким старінням, втратою пружності та появою зморшок. Боротися з такими наслідками набагато важче, аніж попередити передчасне старіння шкіри.

Кількість переглядів:183
Середня оцiнка: 5
Оцiнити питання
Для додавання коментарів, Вам необхідно Увійти або зареєструватись.
Додати коментар
0 800 303 700*
Усі дзвінки зі станціонарних та мобільних телефонів безкоштовні.
Графік роботи контактного центра: щоденно з 08-00 до 21-00.

Правила використання Подарункових сертифікатів

Подарунковий сертифікат - еквівалент грошової суми (50, 100 і 250 гривень). Подарунковий сертифікат - є підтвердженням внесення авансового платежу і дає його власникові право на придбання товару в лінії магазинів EVA на суму, еквівалентну номіналу Подарункового сертифіката і в межах терміну його дії.

ПЕРЕВIРКА ТЕРМIНУ ДII СЕРТИФIКАТУ

ПЕРЕВIРИТИ СЕРТИФIКАТ