Як боротися з лупою?

Добрий день!

Лупа утворюється внаслідок відмирання верхніх клітинок шкіри. Процес відшарування відмерлих клітин є нормальним, природнім і постійно відбувається по всій шкірі тіла, але поява лупи свідчить про надмірне або швидке протікання цього процесу. Лупа забиває пори шкіри голови, від чого страждає волосся, приплив поживних речовин послаблюється, волосся тускніє і стає тонким та ламким. Що вже й говорити про естетичний вигляд. Тому з лупою потрібно боротися.
Спершу слід визначити причину утворення лупи, це може бути:
•    поганий режим дня, неправильне харчування, стреси і виснаженість організму, брак вітамінів;
•    використання косметичних засобів, які не відповідають вашому типу шкіри чи волосся;
•    надмірне користування засобами для фіксації та укладки зачіски;
•    спадковість;
•    наявність якихось інших захворювань шкіри (цей випадок потребує клінічного медикаментозного лікування).
Визначте свою причину появи лупи і усуньте її, потім можна буде приступити до догляду за шкірою. Слід розрізняти два типи лупи.

Суха лупа. Її поява часто спричинена надмірною сухістю шкіри голови. Проявляється вона в вигляді маленьких білих часточок на волоссі, сиплеться, тому її можна помітити і на одязі. Для лікування цього виду лупи перейдіть на м’які лагідні шампуні. Краще візьміть дитячий шампунь на період лікування. Якомога частіше робіть зволожуючі маски з вітамінами. Ось рецепт ефективної домашньої маски для боротьби з сухою лупою: змішайте 1 ч. л. оливкової олії, два яєчних жовтка та 1 ч. л. лимонного соку. Тримайте масу на волоссі 1 годину, після чого змийте теплою водою. Корисно буде на ніч втирати в волосся та шкіру кефір і залишати його на волоссі усю ніч.

Жирна лупа. Проявляє себе як свербіж шкіри голови, ззовні виглядає як великі часточки, що склеюються з волосинками. Такий вид лупи виникає, навпаки — через надмірну жирність шкіри голови. Вона також є шкідливою для шкіри і потребує лікування. В цьому випадку основну увагу потрібно зосередити на інтенсивному очищенні волосся. Пропонуємо вам декілька домашніх рецептів масок для боротьби з жирною лупою: змішуємо в рівних пропорціях (наприклад по 1 ст. л.): лимонний сік, мед, касторову олію. Отриману масу потрібно втерти в шкіру голови масажними рухами і залишити на 30 хв., після чого сполоснути теплою водою. Також корисно буде наносити на шкіру голови настойку календули і теж тримати як маску 30 — 40 хв.

Кількість переглядів:233
Середня оцiнка: 5
Оцiнити питання
Для додавання коментарів, Вам необхідно Увійти або зареєструватись.
Додати коментар
0 800 303 700*
Усі дзвінки зі станціонарних та мобільних телефонів безкоштовні.
Графік роботи контактного центра: щоденно з 08-00 до 21-00.

Правила використання Подарункових сертифікатів

Подарунковий сертифікат - еквівалент грошової суми (50, 100 і 250 гривень). Подарунковий сертифікат - є підтвердженням внесення авансового платежу і дає його власникові право на придбання товару в лінії магазинів EVA на суму, еквівалентну номіналу Подарункового сертифіката і в межах терміну його дії.

ПЕРЕВIРКА ТЕРМIНУ ДII СЕРТИФIКАТУ

ПЕРЕВIРИТИ СЕРТИФIКАТ