Я чула, що спеціальна дієта допоможе позбавитися від ПМС. Розкажіть детальніше. Дякую!

Передменструальний синдром — комплексний стан, пов’язаний з багатьма факторами в жіночому організмі. Адже ви, мабуть, помітили, що кожен місяць симптоми ПМС відчуваються по різному та з неоднаковою інтенсивністю?
Прояви ПМС можуть посилюватися віковими, а також гормональними змінами. Фізичні та психологічні перенавантаження, неправильне харчування, шкідливі звички, відсутність повноцінного та регулярного статевого життя ускладнюють ваше самопочуття напередодні менструацій. Дієта — лише один зі способів покращити його.
Дійсно, вчені розробили спеціальний режим харчування для жінок, що страждають на ПМС. Це білково-вуглеводна дієта, під час якої рекомендовано вживати більше круп, овочів та фруктів, уникати смажених страв, кофеїну та алкоголю. Варто пити більше води, знизити рівень споживання солі, жирів та твердого сиру. Обов’язково їжте білкові продукти: м’ясо, рибу, молочне, особливо йогурти. Вони допоможуть вам справитись із розладами травлення напередодні менструацій.
Багатьом жінкам в ці дні страшенно хочеться солодкого, гострого або чогось незвичайного на смак. Старайтеся, щоб ці продукти були якомога кориснішими — сушені фрукти, горіхи, домашні салати. Якщо дозволяє загальний стан здоров’я, можете вживати домашню консервацію, але надто не захоплюйтесь. Все ж таки вона містить значну кількість солі, оцту та цукру.
Не забувайте, що стреси, зміна погодних умов та вашого загального самопочуття значно впливає на перебіг передменструальних днів. По можливості старайтесь уникати в ці дні психологічних перенавантажень.

Кількість переглядів:95
Середня оцiнка: 5
Оцiнити питання
Для додавання коментарів, Вам необхідно Увійти або зареєструватись.
Додати коментар
0 800 303 700*
Усі дзвінки зі станціонарних та мобільних телефонів безкоштовні.
Графік роботи контактного центра: щоденно з 08-00 до 21-00.

Правила використання Подарункових сертифікатів

Подарунковий сертифікат - еквівалент грошової суми (50, 100 і 250 гривень). Подарунковий сертифікат - є підтвердженням внесення авансового платежу і дає його власникові право на придбання товару в лінії магазинів EVA на суму, еквівалентну номіналу Подарункового сертифіката і в межах терміну його дії.

ПЕРЕВIРКА ТЕРМIНУ ДII СЕРТИФIКАТУ

ПЕРЕВIРИТИ СЕРТИФIКАТ