В салоні мені запропонували нову косметологічну процедуру гомаж. Що це таке?

Гомаж не є новою процедурою на косметологічному ринку. Він практикується багато років, дає чудовий ефект оздоровлення та омолодження. Фахівці говорять, що його можна робити жінкам будь-якого віку.
Суть процедури полягає в глибокому очищенні шкіри за рахунок зняття її верхнього ороговілого шару. Процес цей дуже схожий на скрабування, але скраби є доволі жорсткими за консистенцією. Вони містять тверді шліфуючі часточки, які можуть травмувати чутливу шкіру та викликати подразнення. Цих недоліків позбавлені м’які гомажні засоби.
Ви можете придбати їх у спеціалізованих магазинах та періодично використовувати замість скрабів. Можна виготовити гомаж і в домашніх умовах. Якщо ваш час обмежений, і ви маєте змогу користуватися послугами спеціалістів — замовляйте процедуру в салоні. Косметолог визначить тип вашої шкіри, підготує її, підбере найбільш підходящий засіб.
Гомаж діє на шкіру за допомогою природних фруктових кислот. Під час гомажного пілінгу омертвілі часточки просто розчиняються під їх впливом. Окрім цього, відбувається мікромасаж шкіряних покривів. Він стимулює кровообіг та обмінні процеси. Шкіра виглядає свіжішою, здоровішою, набуває м’якого, рівномірного кольору.

Кількість переглядів:85
Середня оцiнка: 5
Оцiнити питання
Для додавання коментарів, Вам необхідно Увійти або зареєструватись.
Додати коментар
0 800 303 700*
Усі дзвінки зі станціонарних та мобільних телефонів безкоштовні.
Графік роботи контактного центра: щоденно з 08-00 до 21-00.

Правила використання Подарункових сертифікатів

Подарунковий сертифікат - еквівалент грошової суми (50, 100 і 250 гривень). Подарунковий сертифікат - є підтвердженням внесення авансового платежу і дає його власникові право на придбання товару в лінії магазинів EVA на суму, еквівалентну номіналу Подарункового сертифіката і в межах терміну його дії.

ПЕРЕВIРКА ТЕРМIНУ ДII СЕРТИФIКАТУ

ПЕРЕВIРИТИ СЕРТИФIКАТ