Хочу змінити імідж. Як обирати колір волосся?

Для початку зверніть увагу на теперішній колір вашого волосся та відтінок шкіри. Кардинальне перефарбовування — ризиковий крок, який ми радимо вам робити поступово. Примірювання перук або використання спеціальних комп’ютерних програм не дасть стовідсоткового прогнозу щодо вашого майбутнього вигляду. Адже результат перефарбовування залежить не тільки від засобу, який би він не був дорогий та якісний.
Гарним способом визначення майбутнього іміджу є класифікація своєї зовнішності по одному з 4 типів:
•    «Зима» — темне, здебільшого чорне волосся, дуже світла шкіра і переважно карі очі. Характерний образ – Белла Свон із кіно саги «Сутінки». Спробуйте додати образу теплоти за допомогою темно-каштанових або шоколадних кольорів.
•    «Весна» — золотаве, рудувате або попелясте волосся, ніжна рум’яна шкіра, що добре засмагає, блакитні або зелені очі. Типова представниця — британська співачка Дідона Армстронг (Дайдо). Ви можете сміливо експериментувати з кольорами, але слідкуйте за їх природністю.
•    «Літо» — спокійний солом’яний або русявий колір волосся, м’який відтінок шкіри та переважно сірі очі. Зверніть увагу на зовнішність Міли Йовович. Жінкам типу «Літо» потрібно бути обережними з експериментами над волоссям. Є спокуса надати йому яскравості, але в даному випадку краще тонувати, аніж кардинально перефарбовувати.
•    «Осінь» — теплі, золотаві, ніжні відтінки зовнішності. Колір очей — від оливкового до шоколадного. Ніколь Кідман є яскравою представницею цього типу. Ви можете використовувати всю палітру теплих, пастельних відтінків. Не рекомендовані чорні, баклажанні та платинові кольори.
Спробуйте змінити колір волосся на 1 — 2 тони. Наприклад, якщо ви темна русявка, надайте йому золотавого відтінку, а шатенкам можна спробувати горіхові чи світло-каштанові кольори. Мелірування, акцентування окремих пасм теж значно оновить ваш імідж. Змінювати колір з дуже темного на блонд потрібно поступово, в декілька прийомів.
І не забувайте, що фарбування волосся краще робити у спеціаліста-перукаря. Особливо це стосується кардинальних змін зовнішності.

Кількість переглядів:218
Середня оцiнка: 5
Оцiнити питання
Для додавання коментарів, Вам необхідно Увійти або зареєструватись.
Додати коментар
0 800 303 700*
Усі дзвінки зі станціонарних та мобільних телефонів безкоштовні.
Графік роботи контактного центра: щоденно з 08-00 до 21-00.

Правила використання Подарункових сертифікатів

Подарунковий сертифікат - еквівалент грошової суми (50, 100 і 250 гривень). Подарунковий сертифікат - є підтвердженням внесення авансового платежу і дає його власникові право на придбання товару в лінії магазинів EVA на суму, еквівалентну номіналу Подарункового сертифіката і в межах терміну його дії.

ПЕРЕВIРКА ТЕРМIНУ ДII СЕРТИФIКАТУ

ПЕРЕВIРИТИ СЕРТИФIКАТ