Як обрати практичний, гарний та зручний гаманець?

Насамперед, визначтеся зі своїми потребами. Якщо ви звикли більшу частину грошей тримати на пластиковій картці, то об’ємний гаманець вам не потрібен. До того ж, помітні великі гаманці часто стають ласим шматком для транспортних крадіїв.
Оптимальний варіант для сумки будь-якого розміру — компактний квадратний гаманець із м’якої шкіри, з надійною застібкою на кнопці, міцною прошивкою та кількома відділеннями. Їх повинно бути як мінімум три: для великих, малих купюр та монет.
Не захоплюйтесь гаманцями з великою кількістю кишеньок. Більша частина з них на практиці виявляється непотрібною, а ви будете витрачати час, шукаючи монетку, жетон чи купюру. До того ж, банківські та дисконтні картки зручніше тримати окремо.
Покрутіть гаманець в руках, уявіть, що вам терміново потрібно з нього щось вийняти. Скільки часу займає ця операція? Наскільки зручно розташується гаманець у вашій сумочці, чи знайдете ви його за першої потреби? І не забувайте про те, що кожне відділення повинне надійно застібатися або закриватися.
Матеріал якісного гаманця — звичайно, натуральна шкіра. Як іміджевий варіант, можна обрати цупкий текстиль, наприклад, вироби з деніму. Існують достатньо надійні моделі, зроблені із замінника шкіри. Слідкуйте, щоб поверхня такого гаманця була гладкою та міцною. Моделі з м’якого замінника мають властивість злущуватися, особливо у спеку або сильний мороз. Неякісний матеріал може «прожити» всього пару днів, тому будьте уважними.
Серед застібок варто віддати перевагу кнопкам або блискавкам. Слідкуйте, щоб фурнітура була щільно всаджена в основний матеріал. І пам’ятайте, що в дешевих моделях метал занадто м’який, отже, ламкий.

Кількість переглядів:106
Середня оцiнка: 5
Оцiнити питання
Для додавання коментарів, Вам необхідно Увійти або зареєструватись.
Додати коментар
0 800 303 700*
Усі дзвінки зі станціонарних та мобільних телефонів безкоштовні.
Графік роботи контактного центра: щоденно з 08-00 до 21-00.

Правила використання Подарункових сертифікатів

Подарунковий сертифікат - еквівалент грошової суми (50, 100 і 250 гривень). Подарунковий сертифікат - є підтвердженням внесення авансового платежу і дає його власникові право на придбання товару в лінії магазинів EVA на суму, еквівалентну номіналу Подарункового сертифіката і в межах терміну його дії.

ПЕРЕВIРКА ТЕРМIНУ ДII СЕРТИФIКАТУ

ПЕРЕВIРИТИ СЕРТИФIКАТ