Як правильно обирати біжутерію?

Доброго дня!

 

Біжутерія — прикраси з недорогоцінних, але дуже різноманітних та привабливих матеріалів. Це може бути пластик, нержавіюча сталь, дерево, шкіра, слонова кістка, мушлі тощо. До речі, вироби з напівдорогоцінного каміння (бурштин, гематит, фіаніт і т.п.) теж відносяться до біжутерії. Часом ціни на брендові прикраси можуть сягати вартості срібного або навіть золотого виробу маловідомої марки.

Як і будь-яку річ, біжутерію ми обираємо за власними вподобаннями. Але існують певні обмеження, пов’язані, насамперед, зі стилем одягу, під який ви обираєте прикрасу. Другий момент — ваш вік, зовнішність та навіть фігура. Розглянемо ці особливості детальніше.

фото_бижутерия.jpg

·                    Загальний образ. Навряд чи ви надягнете шкіряний браслет із заклепками під бальну сукню, отже, запам’ятовуємо: головний принцип — доречність. Чим більш річ блищить, сяє та переливається, тим ймовірніше, що вона пасуватиме до вечірнього стилю. Автентичні прикраси в етно- , рок- або хіпі-стилі вдало комбінуються із повсякденним іміджем casual.

·                    Вік. Чи варто літній жінці носити яскраву, кричущу біжутерію? Або молодій дівчині  важкі багаторядні намиста? Звичайно, ви маєте власне світовідчуття і нікому не повинні в ньому звітуватися. Проте, хоча б на світських раутах орієнтуйтеся, знову ж таки, на доречність. Будьте обережні із імітацією під дорогоцінне каміння: досвідчене око завжди побачить різницю. Віддайте перевагу якісним стразам без кольору, що ефектно відображають гру світла.

·                    Зовнішність. Кожна з нас унікальна від природи, отже, біжутерія має лише підкреслювати вашу самодостатність. Проте не варто перебільшувати. Пишним дівчатам варто уникати надто масивних прикрас, інакше ви ризикуєте перетворитися на хрестоматійну «тітоньку». Але й надто маленькі, тонкі можуть загубитися у вашій пишній красі. Обирайте «золоту середину». Худорляві дівчата часом теж полюбляють «ховатися» за об’ємними прикрасами. В такому випадку об’єм варто комбінувати з тендітністю: наприклад, великий кулон на тонкому ланцюжку або браслет із масивних та маленьких намистин.

І наостанок: вимога до комплектності. Слідкуйте, щоб сережки, браслети, намиста сполучалися одне з одним за стилем. Не комбінуйте більше двох матеріалів в одному образі. Наприклад, буде достатньо дерева та металу, а от пластик тут виявиться зайвим.

 

Ваша EVA.

Кількість переглядів:152
Середня оцiнка: 5
Оцiнити питання
Для додавання коментарів, Вам необхідно Увійти або зареєструватись.
Додати коментар
0 800 303 700*
Усі дзвінки зі станціонарних та мобільних телефонів безкоштовні.
Графік роботи контактного центра: щоденно з 08-00 до 21-00.

Правила використання Подарункових сертифікатів

Подарунковий сертифікат - еквівалент грошової суми (50, 100 і 250 гривень). Подарунковий сертифікат - є підтвердженням внесення авансового платежу і дає його власникові право на придбання товару в лінії магазинів EVA на суму, еквівалентну номіналу Подарункового сертифіката і в межах терміну його дії.

ПЕРЕВIРКА ТЕРМIНУ ДII СЕРТИФIКАТУ

ПЕРЕВIРИТИ СЕРТИФIКАТ