Чи потрібно фарбуватися до спортзалу?

Вітаю!

Дякую за цікаве питання. Якщо ви аж ніяк не уявляєте свого виходу в люди без косметики, звичайно, фарбуйтеся. В такому разі ми радимо вам ретельно продумати свій макіяж за такими параметрами.
•    Стійкість. Ваші вії, брови або тональний крем не повинні «попливти» слідом за струмочками трудового поту. Потурбуйтеся про якісні водостійкі засоби.
•    Доречність. Аж ніяк не варто робити до спортзалу вечірній макіяж. Обмежтеся нанесенням легкого тону, підфарбовуванням брів, вій та губ. Якщо ви хочете сподобатися симпатичному інструктору, то відповідність — найкращий спосіб це зробити. Знайдіть в модних журналах або на сторінках жіночих сайтів зразки природного мейк-апу в стилі nude. Він зараз у тренді, отже, ви будете виглядати модно й сучасно.
•    Гамма. До рожевого спортивного костюмчика зовсім не пасуватимуть зелені тіні. Так само й любителькам чорного не варто фарбуватися до спортзалу в стилі «вамп». Оберіть безпрограшну природну палітру: сполучення сірого, рожевого, коричневого, кремового та карамельного.
Можливо, варто піти зовсім без макіяжу? Спробуйте, і ви побачите, яким привабливим може бути для оточуючих свіжий здоровий рум’янень на ваших щоках. За потреби злегка підкресліть брови та контур очей стійким олівцем. А зверху можна нанести трохи косметичного воску: це зробить фарбу суперстійкою.

Кількість переглядів:187
Середня оцiнка: 5
Оцiнити питання
Для додавання коментарів, Вам необхідно Увійти або зареєструватись.
Додати коментар
0 800 303 700*
Усі дзвінки зі станціонарних та мобільних телефонів безкоштовні.
Графік роботи контактного центра: щоденно з 08-00 до 21-00.

Правила використання Подарункових сертифікатів

Подарунковий сертифікат - еквівалент грошової суми (50, 100 і 250 гривень). Подарунковий сертифікат - є підтвердженням внесення авансового платежу і дає його власникові право на придбання товару в лінії магазинів EVA на суму, еквівалентну номіналу Подарункового сертифіката і в межах терміну його дії.

ПЕРЕВIРКА ТЕРМIНУ ДII СЕРТИФIКАТУ

ПЕРЕВIРИТИ СЕРТИФIКАТ