Приходжу додому і розумію, що не можу більш нічого робити. Але ж моя родина чекає на вечерю та увагу. Як зняти утому і почуватися бадьорою після важкого трудового дня? Дякую!

Добрий день!

Якщо впродовж дня ви дуже стомилися, насамперед, вам треба розслабитись та постаратись зробити так, щоб хоча б чверть години вас ніхто не турбував. Доведеться поговорити про це з домашніми: адже саме вони потім потерпатимуть від вашої виснаженості. Водночас вимкніть телефон — за півгодини вашого відпочинку світ не зупиниться.
Особливо важко працюючим мамам: вони повертаються з роботи у вирій хатніх справ та турбот про близьких. Проте не дозволяйте собі бути об’єктом постійних вимог оточуючих. Ви маєте право хоча б на кількахвилинний відпочинок. І, якщо це потрібно, тут не завадить навіть трохи диктату.
Перед сном ви можете прийняти ванну або душ та зробити косметичні процедури. Нанесіть на ноги тонізуючий крем, попросіть чоловіка зробити масаж. Не забувайте приділити увагу й вашій половинці. На відміну від жінок, чоловікам після роботи потрібен більш тривалий відпочинок. Це аж ніяк не пов’язано із лінощами. Чоловіки здатні сильно концентруватися на одній справі, а потім мовчки відновлювати сили за, здавалося б, безглуздим заняттям. Не сваріть чоловіка, коли він безцільно перемикає програми на телевізорі або грається в комп’ютерні ігри. Дайте і йому трохи перепочити.
За потреби полежіть у повністю розслабленій позі, вкладіть втомлені ноги на високу подушку або занурте їх у теплу воду з ментоловою олією. Подихайте свіжим повітрям на балконі, вдихніть пару крапель улюбленого аромату. Випийте чашку теплого трав’яного чаю та спокійно приступайте до вечірніх справ.

Кількість переглядів:90
Середня оцiнка: 5
Оцiнити питання
Для додавання коментарів, Вам необхідно Увійти або зареєструватись.
Додати коментар
0 800 303 700*
Усі дзвінки зі станціонарних та мобільних телефонів безкоштовні.
Графік роботи контактного центра: щоденно з 08-00 до 21-00.

Правила використання Подарункових сертифікатів

Подарунковий сертифікат - еквівалент грошової суми (50, 100 і 250 гривень). Подарунковий сертифікат - є підтвердженням внесення авансового платежу і дає його власникові право на придбання товару в лінії магазинів EVA на суму, еквівалентну номіналу Подарункового сертифіката і в межах терміну його дії.

ПЕРЕВIРКА ТЕРМIНУ ДII СЕРТИФIКАТУ

ПЕРЕВIРИТИ СЕРТИФIКАТ