З яких інгредієнтів можна готувати маски для чутливої шкіри?

Добрий день!

Суха, тонка та, особливо, світла шкіра часто може давати алергійні реакції у відповідь на звичайні косметичні засоби. Тому ретельно перевіряйте кожну маску перед нанесенням. Нанесіть трохи на шкіру зап’ястя та почекайте 10–15 хвилин. Якщо немає почервоніння — можете накладати на обличчя.
Одними з найкращих засобів для сухої та чутливої шкіри є маски на молочній основі. Цільне або кисле молоко добре живить шкірні покриви, розгладжує дрібні зморшки. В якості тонізуючого додатку до молока використовуйте овес (розпарені пластівці), бананову м’якоть або інші гіпоалергенні фрукти. Чудовим тонізуючим засобом є груша. Поєднання йогурту та лісових ягід, перемелених в кашицю, теж дає чудовий результат.
Усі слабокислі фрукти з великим вмістом води також годяться для сухої шкіри: диня, кавун, абрикоси, сливи або персики (за умови відсутності алергії).
Якщо у вас чутлива шкіра, будьте вкрай обережні з медом, полуницею, цитрусовими та травами. Старайтеся не використовувати стягуючі речовини — крохмаль, білок яйця тощо.

Кількість переглядів:66
Середня оцiнка: 5
Оцiнити питання
Для додавання коментарів, Вам необхідно Увійти або зареєструватись.
Додати коментар
0 800 303 700*
Усі дзвінки зі станціонарних та мобільних телефонів безкоштовні.
Графік роботи контактного центра: щоденно з 08-00 до 21-00.

Правила використання Подарункових сертифікатів

Подарунковий сертифікат - еквівалент грошової суми (50, 100 і 250 гривень). Подарунковий сертифікат - є підтвердженням внесення авансового платежу і дає його власникові право на придбання товару в лінії магазинів EVA на суму, еквівалентну номіналу Подарункового сертифіката і в межах терміну його дії.

ПЕРЕВIРКА ТЕРМIНУ ДII СЕРТИФIКАТУ

ПЕРЕВIРИТИ СЕРТИФIКАТ