Чи можна наперед спланувати стать майбутньої дитини?

Доброго дня!

Планувати ви, звичайно, можете. При цьому варто ґрунтуватися не на порадах бабусь-знахарок, а на даних науки. Зі шкільних років ми знаємо, що яйцеклітина завжди несе в собі жіночу хромосому Х. Але стать майбутньої дитини визначає «чоловіче рішення». З безлічі сперматозоїдів із яйцеклітиною зустрінеться лише один. І він буде нести в собі один з різновидів хромосом — жіночу Х або чоловічу Y. В першому випадку зачинається дитина жіночої статі, а в другому – чоловічої.
Отже, переформулюємо ваше питання:

Як можна підвищити ймовірність зустрічі сперматозоїда Х (або Y) із яйцеклітиною?

Навіть у таких крихітних клітинок, як сперматозоїди, існують статеві характеристики. Майбутні хлопчики активніші, рухаються швидше, але живуть менше дівчаток. Ті, в свою чергу, неквапливі, довше залишаються всередині, очікуючи зустрічі з яйцеклітиною.
Отже, вам доведеться вести власний менструальний календар. Чому? По ньому ви можете визначити дату овуляції — виходу яйцеклітини з яєчника. Для цього скористайтеся звичайним зошитом, комп’ютерною програмою або додатком для телефона.
Щодня зранку вимірюйте базальну температуру. Покази занотовуйте. В процесі дозрівання яйцеклітини та її виходу базальна температура підвищується аж до 37,3 ºС. У деяких жінок може спостерігатись навіть дві овуляторні фази. Спостерігайте за собою протягом місяця, і в наступні 30–31 день спробуйте домовитися з природою.
Хочу хлопчика!
Плануйте чим ближче до дати овуляції, але перед цим потерпіть 4–5 днів. Стрімкі «ігреки» швидко досягнуть своєї мети, але їм треба додатково допомогти. Себто, ви максимально скорочуєте дистанцію забігу для «чоловічих» сперматозоїдів. Попросіть свого коханого, щоб напередодні він не перегрівався. «Ігреки» не переносять високих температур. Отже, похід у баню доведеться відкласти.
Тільки дівчинка!
В такому випадку плануйте романтичний вечір за 2–3 доби до овуляції. Під час самої овуляції та 2 дні потому втримайтесь від статевих контактів. Дуже ймовірно, що Х-сперматозоїди виживуть на протязі 2 днів та дочекаються зустрічі з яйцеклітиною.
Чи допоможе дієта?
Ефективність дієти для планування статі майбутньої дитини не доведено. Проте ніхто не забороняє вам віддавати перевагу продуктам із високим вмістом:
•    натрію і калію — для потенційного народження хлопчика. Це сири, в’ялене або копчене м’ясо, морепродукти, банани.
•    кальцію та магнію — якщо ви бажаєте народити дівчинку. Вживайте більше молочних продуктів, гречки, овочів та фруктів зі шкіркою (слив, абрикосів, персиків).
Дорого, але…
Існує метод ПГД – преімплантаційної генетичної діагностики. Він дозволяє на сто відсотків визначити стать майбутньої дитини та обрати здорові клітини. При цьому використовується техніка запліднення in vitro (у пробірці). Цей метод останнім часом набирає все більшої популярності.
Існує лише один негативний момент — таку діагностику проводитимуть ембріонам, тобто вже заплідненим яйцеклітинам. Хворі ембріони або такі, що мають «небажану» стать, відсіюються. Для декого такий метод може бути неприйнятним.
Обирайте власний спосіб планування дівчинки або хлопчика, та не забувайте про сюрпризи природи. Нехай кожна ваша дитина буде бажаною — незалежно від статі або стану її здоров’я.

Кількість переглядів:135
Середня оцiнка: 5
Оцiнити питання
Для додавання коментарів, Вам необхідно Увійти або зареєструватись.
Додати коментар
0 800 303 700*
Усі дзвінки зі станціонарних та мобільних телефонів безкоштовні.
Графік роботи контактного центра: щоденно з 08-00 до 21-00.

Правила використання Подарункових сертифікатів

Подарунковий сертифікат - еквівалент грошової суми (50, 100 і 250 гривень). Подарунковий сертифікат - є підтвердженням внесення авансового платежу і дає його власникові право на придбання товару в лінії магазинів EVA на суму, еквівалентну номіналу Подарункового сертифіката і в межах терміну його дії.

ПЕРЕВIРКА ТЕРМIНУ ДII СЕРТИФIКАТУ

ПЕРЕВIРИТИ СЕРТИФIКАТ