Якими засобами можна уповільнити зростання волосся?

Найчастіше ми хочемо уповільнити швидке зростання волосся в області під пахвами, на ногах, в інтимній зоні. Але буває і так, що хочеться довше зберегти стрижку і не бігати до перукарні кожні 2–3 тижні.

Гладенька шкіра надовго

Ефект від використання епілятора або воску для видалення волосся в середньому триває до 3 тижнів. Так само діє і шугарінг — процедура зняття зайвого волосяного покриву за допомогою цукрової суміші. З розрахунку на кілограм цукру візьміть 7 столових ложок лимонного соку та 8 столових ложок води. Перемішайте все, поставте на плиту і нагрівайте. Помішуйте масу та слідкуйте, щоб цукор не пригорав.
Суміш нагрівається в декілька етапів:
•    перші кілька хвилин гріємо на великому вогні, з регулярним перемішуванням;
•    10 хвилин томимо на вогні, зменшеному в 2 рази;
•    перемішуємо і залишаємо ще на 10 хвилин, потім повторюємо цей етап;
•    коли весь цукор карамелізується, перемішуємо масу та залишаємо на 5 хвилин томитися;
•    після останнього перемішування виливаємо в пластикову ємність та охолоджуємо на протязі 3 годин. Цієї маси вам вистачить аж на 6 місяців.
Переваги шугарінгу — дешевизна, можливість проводити його в домашніх умовах та безболісність. Ви наносите карамельну масу на ділянки шкіри із зайвим волоссям, а потім просто знімаєте лопаточкою. Шугарінг часто практикують і в салонах краси. Проте в більшості випадків вам запропонують восковий метод.
Кремоподібну масу воску наносять на шкіру. Після застигання її видаляють вручну або за допомогою паперових смужок. Регулярне використання цього методу витончує та пом’якшує волосся. Для ніжних ділянок тіла пропонують епіляцію шоколадним воском.
Існують і промислові засоби, т.з. інгібітори зростання волосся. Вони збільшують періоди між депіляційними процедурами. Це спеціальні креми, гелі та спреї, що містять природні кислоти та олії.
Подовжити ефект від епіляції, воску або «карамельки» можна за допомогою періодичних обтирань шкіри аптечними засобами. Для цього береться перекис водню, лимонний сік або суміш спирту та йоду. Вона готується на основі:
•    етилового спирту — 35 г;
•    нашатирного спирту — 5 г;
•    йоду — 1,5 г.
Використовуйте ці засоби як мінімум 2 рази на день після душу. Небажані волоски витончаться, втратять колір, стануть більш ламкими. Сильнодіючі суміші також впливають на волосяну луковицю.
Ну, а якщо ви бажаєте уповільнити відростання вашої зачіски, спробуйте не користуватися звичайними шампунями.  Зробіть суміш:
•    1 столова ложка куркуми;
•    150 грамів води;
•    2 ст. л. горілки;
•    1 ст. л. соди;
•    1 яйце.
Перемішайте інгредієнти у пластиковій ємності та залиште її на 7–12 годин у холодильнику. Під час миття голови нанесіть на волосся та потримайте 3–5 хвилин. Повторюйте процедуру на протязі 3–4 тижнів: зростання волосся трохи уповільниться.
Сподіваюсь, що наші поради стануть для вас корисними.

Кількість переглядів:118
Середня оцiнка: 5
Оцiнити питання
Для додавання коментарів, Вам необхідно Увійти або зареєструватись.
Додати коментар
0 800 303 700*
Усі дзвінки зі станціонарних та мобільних телефонів безкоштовні.
Графік роботи контактного центра: щоденно з 08-00 до 21-00.

Правила використання Подарункових сертифікатів

Подарунковий сертифікат - еквівалент грошової суми (50, 100 і 250 гривень). Подарунковий сертифікат - є підтвердженням внесення авансового платежу і дає його власникові право на придбання товару в лінії магазинів EVA на суму, еквівалентну номіналу Подарункового сертифіката і в межах терміну його дії.

ПЕРЕВIРКА ТЕРМIНУ ДII СЕРТИФIКАТУ

ПЕРЕВIРИТИ СЕРТИФIКАТ