Як діють парфуми з феромонами?

Добрий день!

Ви пам’ятаєте знаменитий роман Патріка Зюскінда «Парфумер, або Історія одного вбивці»? Події роману розповідають про фанатика з унікальним нюхом, який прагне створити революційний аромат, шедевр в світі парфумів. Головний герой помічає, що деякі дівчата виглядають набагато привабливішими для чоловіків, ніж їхні подруги. І їхні заманливі чари не залежать від зовнішності, статусу тощо. Парфумер переконаний, що секрет їхньої краси криється саме в гормонах, які виділяють через шкіру речовини з невловимим ароматом — феромони. Саме це і діє на підсвідомість протилежної статі і робить таких жінок привабливішими, ніж інші. Вбиваючи найкрасивіших дівчат, він знімає ці невловимі виділення зі шкіри красунь і створює унікальний аромат, що здатен викликати захоплення, захват і навіть екстаз у всіх без виключення людей.
Цікаво, що роман вийшов у світ в 1985 році, в той час, як перші справжні парфуми з феромонами з’явились лише ближче до кінця століття. Звісно, що при створенні реальних парфумів використовують феромони тваринного походження.
Феромони — речовини, що виділяються залозами зовнішньої секреції людей, тварин, комах. Це летючі сигнали, що здатні впливати на емоції, поведінку і провокувати певні реакції інших осіб. Парфуми, до складу яких входять феромони, є найдорожчим продуктом в своєму сегменті ринку. Виробники стверджують, що людський нюх вловлює ці замасковані речовини в ароматі і миттєво передає сигнали в мозок про привабливість, бажання і захват цією особою. Людина, що отримує такі сигнали підсвідомо починає хотіти спілкуватись, проводити час, милуватись і захоплюватись тим, від кого ці сигнали поступають.
Прикметно, що як жіночий, так і чоловічий організм сам виділяє феромони. В жінок, наприклад, інтенсивність виділення феромонів посилюється в період овуляції, коли можливість настання вагітності є на піку. Саме в ці дні жінки виглядають найбільш привабливо для чоловіків.
Використовуючи такі парфуми, слід пам’ятати, що аромат їх вивітрюється. Тому закохати в себе чоловіка, раз і на все життя в такий спосіб не вдасться. Окрім запаху, існує ще величезна кількість факторів, які впливають на показники привабливості жінки для партнера, і їх теж треба враховувати.
Кохайте по-справжньому та завжди залишайтеся привабливими.
Ваша EVA.

Кількість переглядів:119
Середня оцiнка: 5
Оцiнити питання
Для додавання коментарів, Вам необхідно Увійти або зареєструватись.
Додати коментар
0 800 303 700*
Усі дзвінки зі станціонарних та мобільних телефонів безкоштовні.
Графік роботи контактного центра: щоденно з 08-00 до 21-00.

Правила використання Подарункових сертифікатів

Подарунковий сертифікат - еквівалент грошової суми (50, 100 і 250 гривень). Подарунковий сертифікат - є підтвердженням внесення авансового платежу і дає його власникові право на придбання товару в лінії магазинів EVA на суму, еквівалентну номіналу Подарункового сертифіката і в межах терміну його дії.

ПЕРЕВIРКА ТЕРМIНУ ДII СЕРТИФIКАТУ

ПЕРЕВIРИТИ СЕРТИФIКАТ