Як доглядати за жирним типом волосся?

Добрий день!

Жирний тип волосся є набагато легшим в лікуванні, ніж сухе та ламке волосся. Позбавитись від проблем, що пов’язані з цим, нескладно: необхідно знати лише декілька правил догляду і систематично їм слідувати.
Волосся швидко стає жирним через надмірну секрецію жирових залоз на шкірі голови. Для самого волосся це не є страшно. Воно, перебуваючи під товстим шаром жирових речовин, навпаки краще захищено від зовнішнього негативного впливу. Жирна шкіра повільніше старіє, ніж суха. Але вигляд такого волосся є вкрай непривабливим, тому цілком природньо, що ви намагаєтесь позбутися цього фактору.
Перш, ніж починати лікувати жирне волосся, слід визначити причину надмірної активності залоз зовнішньої секреції. Часто це може бути пов’язано з порушеннями з боку ендокринної системи. В цьому випадку слід приділити увагу лікуванню всього організму, а не шкіри голови.

Поради щодо догляду

•    Часте миття тільки нашкодить. Якщо постійно, щоденно змивати природний жирний захисний шар, шкіра голови буде лише додатково подразнюватись. Від цього залози будуть продукувати жир ще активніше. Мити жирне волосся потрібно по мірі забруднення, але не частіше ніж 2 рази на тиждень. Використовуйте лише шампуні, що призначенні для жирного типу, інші лінії догляду можуть нашкодити.
•    Ополіскувати жирне волосся потрібно особливо ретельно. Будь-які залишки миючих засобів на шкірі стимулюватимуть процес засалення. Вода повинна бути м’якою. Добре підходять для ополіскування відвари з додаванням ромашки, материнки, чебрецю, кори дуба або лимонного соку.
•    Потрібно відмовитись від сушки волосся феном. Або, якщо це неможливо, перейти хоча б на режим холодної сушки. Чи зачекати, доки волосся висохне самостійно, і вже майже сухим робити укладку. Також протипоказані різні типи гарячих укладок.
•    З надмірною жирністю шкіри голови добре впораються косметичні глиняні маски для волосся. Вони продаються в аптеках. Ви також зможете приготувати їх самостійно.
Пам’ятайте, що не останню роль відіграє і правильний здоровий раціон харчування. За цим теж потрібно стежити. Часто посилена робота жирових залоз спричинена саме вживанням великої кількості смаженої, жирної їжі, цукру, гарячих напоїв.

Кількість переглядів:146
Середня оцiнка: 5
Оцiнити питання
Для додавання коментарів, Вам необхідно Увійти або зареєструватись.
Додати коментар
0 800 303 700*
Усі дзвінки зі станціонарних та мобільних телефонів безкоштовні.
Графік роботи контактного центра: щоденно з 08-00 до 21-00.

Правила використання Подарункових сертифікатів

Подарунковий сертифікат - еквівалент грошової суми (50, 100 і 250 гривень). Подарунковий сертифікат - є підтвердженням внесення авансового платежу і дає його власникові право на придбання товару в лінії магазинів EVA на суму, еквівалентну номіналу Подарункового сертифіката і в межах терміну його дії.

ПЕРЕВIРКА ТЕРМIНУ ДII СЕРТИФIКАТУ

ПЕРЕВIРИТИ СЕРТИФIКАТ