Добрий день! У наш час досить складно вибрати засіб для догляду за шкірою, адже їх безліч . Допоможіть, будь ласка, обрати конкретний засіб для мене, у мене чутлива шкіра, багато чорних цяток, прищі на лобі та часті шелушиння, хоча наявний і жирний блиск.

Доброго дня, Аліно!

За всіма ознаками, які Ви вказали, найвірогідніше ваша шкіра обличчя належить до комбінованого типу (тобто змішаного). Тому кожна окрема ділянка Вашої шкіри вимагає окремого підходу під час вибору належних засобів. Але з огляду на те, що сучасні засоби можуть гармонійно поєднувати в собі компоненти, які необхідні для обох типів шкіри, Вам не доведеться витрачати в два рази більше коштів. Для того щоб позбутися проблемних ділянок та жирного блиску, зменшити лущення, до вирішення питання треба підійти комплексно. Це означає, що одним конкретним засобом не обійтися.
Розглянемо детальніше, які компоненти мають бути присутніми в кремах, масках, очищаючих засобах та тоніках для вашої шкіри.

Очищення та тонізація

Очищення має бути ніжним, тому що Вам треба позбутися сальних надлишків, при цьому не пересушити ту суху ділянку, де є лущення. На очищаючому засобі має бути позначка «для комбінованої шкіри». Дуже гарно в цьому напрямку зарекомендувала себе міцелярна вода. Хоча це можуть бути і гелі, і пінки.
Щодо складу: не має бути таких речовин:
•    ацетильованого ланоліну;
•    масла персикових кісточок;
•    мигдальної та кокосової олії;
•    бутілстеарату;
•    олеїнового та ізостеарінового спирту;
•    міристату;
•    ізопропілу;
•    ізостеарату.
Вмиватися милом з гарячою водою не бажано, тому що таке очищення може стати причиною підвищеної роботи сальних залоз.
Лосьйони та тоніки Вам необхідно обирати без спирту. Основний напрямок дії цих засобів спрямований на протизапальні процеси, нормалізацію кислотності шкіри, звуження пор. У складі мають бути трав’яні екстракти, саліцилова кислота, пантенол.

Обираємо денний та нічний крем

Основне правило, яке Ви маєте пам’ятати під час вибору денного крему для своєї шкіри — він має бути невагомим та створювати матуючий ефект. Такий крем ідеально підійде в якості бази під макіяж. Нічний крем, в свою чергу, має забезпечувати регенерацію шкіри під час сну. Саме тому в його складі має бути набагато більше природніх масел, аніж в денному кремі.
Ваша чутлива шкіра потребує делікатного зволоження, тому крем має складатися на 50-75% з води та натуральних компонентів. Більш того, краще обирати засоби, у складі яких будуть вітаміни А, Е, С, F. Вітамін Е забезпечить зволоження, вітамін С здатен активізувати обмінні процеси, а вітамін F володіє протизапальною дією, що зменшить кількість висипань на шкірі.
Ще один важливий момент: денний крем для комбінованої шкіри повинен мати захист від ультрафіолетових променів, тому звертайте на позначку UV-фільтр.
Щодо чорних цяток та висипань, то Ваш крем повинен мати в своєму складі ще бета чи альфа-гідроксикислоти. Ці кислоти (простішою мовою саліцилова та койева) дезінфікують та створюють антибактеріальний ефект.
Зверніть увагу, що застосування лише якісного крему не позбавить Вас від всіх вказаних проблем зі шкірою. Тому заради ефективності є сенс придбати ще деякі засоби.

Маски та скраби

Глибоку поверхневу очистку шкіри від мертвих клітин (пілінг) необхідно проводити не частіше 2 разів на тиждень.
Скраби з твердими частками (подрібненими та шліфованими) можна використовувати, якщо на цей момент немає прищів. Маска ж для обличчя з комбінованою шкірою за консистенцією має бути кремоподібною, у своєму змісті не повинна мати фруктових кислот, а на обличчі не має засихати. Маски-плівки рекомендуємо наносити на ті ділянки, де відмічається жирний блиск (там, де шкіра лущиться, не слід наносити). Суху ж ділянку можна зволожувати живильною маскою.
В боротьбі за здорову сяючу молодістю шкіру важливо дотримуватися здорового способу життя та харчування. Любіть себе, доглядайте за своїм обличчям, і воно обов’язково віддячить вам красою!

Кількість переглядів:188
Середня оцiнка: 5
Оцiнити питання
Для додавання коментарів, Вам необхідно Увійти або зареєструватись.
Додати коментар
0 800 303 700*
Усі дзвінки зі станціонарних та мобільних телефонів безкоштовні.
Графік роботи контактного центра: щоденно з 08-00 до 21-00.

Правила використання Подарункових сертифікатів

Подарунковий сертифікат - еквівалент грошової суми (50, 100 і 250 гривень). Подарунковий сертифікат - є підтвердженням внесення авансового платежу і дає його власникові право на придбання товару в лінії магазинів EVA на суму, еквівалентну номіналу Подарункового сертифіката і в межах терміну його дії.

ПЕРЕВIРКА ТЕРМIНУ ДII СЕРТИФIКАТУ

ПЕРЕВIРИТИ СЕРТИФIКАТ