Мені подобаються речі, прикрашені стразами та паєтками, але я боюся виглядати в них «сорокою». Як цього уникнути?

Добрий день!

Кожна з нас хоче виглядати на всі сто, щоб бути в центрі уваги. Стрази та паєтки — гарний вибір для вечірки чи походу на світський захід. Але, як ви правильно зазначили, варто обирати золоту середину, щоб не виглядати «сорокою».
Сучасні дизайнери використовують стрази для оздоблення як вечірніх суконь, так і, наприклад, джинсів чи аксесуарів. Якщо ви хочете виглядати стильно, одягайте одну річ, яка прикрашена паєтками чи стразами. Помилкою буде використовувати одночасно декілька прдеметів гардеробу, на яких присутні дані прикраси.
Одяг зі стразами та паєтками стане вашою «чарівною паличкою», якщо ви прислухаєтеся до таких рекомендацій.
•    Одяг золотого, чорного та металічного відтінку гарно виглядає зі стразами. Така сукня зробить вас королевою вечору! Маленька чорна сукня зі стразами буде виглядати шикарно, а от рожева — дещо смішно. До такого ансамблю підійдуть чорні колготи та простий клатч.
•    Потрібно враховувати, коли і куди ви плануєте одягати речі з таким оздобленням. Наприклад, джинси зі стразами ідеально підійдуть для денного ансамбля, якщо врівноважити їх білою рубашкою. В такому вигляді ви можете навіть піти в офіс. Звісно, якщо у вас немає суворого дрес-коду.
•    Використовуйте аксесуари, прикрашені стразами. Годинник, ремінь чи сумка — вибір за вами.
•     При виборі одягу з блискітками враховуйте тип своєї фігури. Якщо у вас є проблемні зони, не варто одягати річ, яка оздоблена стразами чи паєтками саме в цих місцях. Це привертатиме увагу до ваших проблем.
•    Якщо ви вибираєте одяг з блискітками, то додаткові прикраси вже не потрібні. Інакше ви ризикуєте перетворитись на новорічну ялинку.
•    Фасон одягу, прикрашеного стразами та паєтками, має бути достатньо лаконічним, не переобтяженим деталями.
Впевнена, що прислухавшись до наших порад, ви завжди будете виглядати привабливо та елегантно, а чоловіки звертатимуть голови у ваш бік. Будьте найкращими!

Кількість переглядів:138
Середня оцiнка: 5
Оцiнити питання
Для додавання коментарів, Вам необхідно Увійти або зареєструватись.
Додати коментар
0 800 303 700*
Усі дзвінки зі станціонарних та мобільних телефонів безкоштовні.
Графік роботи контактного центра: щоденно з 08-00 до 21-00.

Правила використання Подарункових сертифікатів

Подарунковий сертифікат - еквівалент грошової суми (50, 100 і 250 гривень). Подарунковий сертифікат - є підтвердженням внесення авансового платежу і дає його власникові право на придбання товару в лінії магазинів EVA на суму, еквівалентну номіналу Подарункового сертифіката і в межах терміну його дії.

ПЕРЕВIРКА ТЕРМIНУ ДII СЕРТИФIКАТУ

ПЕРЕВIРИТИ СЕРТИФIКАТ