Які порадите профілактичні заходи проти застуди?

Добрий день!

З приходом осінньо-зимового періоду кількість застуд зростає. Хто хоче хворіти? Таких людей знайдеться мало! Хіба що школярі мріють про ангіну напередодні лабораторної роботи :)
Якщо ви людина, яка звикла завжди бути в центрі подій, вести активний спосіб життя, то застуда змушує вас змінити свої плани. Як вберегтися від грипу та інших інфекційних хвороб? Наші експерти відкриють вам декілька маленьких, але ефективних таємниць.

Основні профілактичні заходи проти застуди

Профілактика — ваша основна зброя проти таких неприємностей, як закладений ніс, кашель, підвищена температура та головний біль. Для того, щоб уникнути всього цього «букету», дослухайтесь наших простих порад:
•    Ретельно мийте руки — це збереже ваше здоров’я. Якщо хвора людина торкається будь-яких предметів, наприклад, чашки, ручки, чи клавіатури комп’ютера, то потім неінфікована людина може підхопити вірус. Завжди мийте руки, коли приходите додому з вулиці.
•    Не варто торкатися свого обличчя брудними руками. Віруси потрапляють в органзім через ніс, очі чи рот, пам’ятайте про це.
•    Рекомендуємо приймати вітамінні комплекси, котрі вам призначить лікар. Якщо не хочете пити пігулки, тоді вживайте більше овочів та фруктів, в яких багато вітаміну С. Лимони, апельсини, мандарини — обирайте на свій смак.
•    Не паліть та не вживайте багато алкоголю. Наукові дослідження показали, що люди з поганими звичками частіше хворіють на застуду, тому що їх імунітет знижується.
•    Відпочивайте — це так просто! Але цю пораду часто ігнорують. Більше гуляйте на свіжому повітрі, розслабляйтеся. Захисні ресурси організму зростатимуть, і застуда не причепиться до вас.
•    Використовуйте народні профілактичні методи проти вірусів — мед та ехінацея, часник та цибуля. Всі ці продукти допоможуть вберегтися від грипу та ГРВІ. Чай з медом — хороша альтернатива цукру.
•    Харчуйтеся збалансовано. Особливо це стосується холодної пори року. Недостатня кількість жирів та білків, а також інших елементів погано впливає на загальний стан організму.
•     Можете приймати профілактичні медичні препарати, але попередньо обов’язково порадьтеся з вашим лікарем.
Бажаємо вам міцного здоровя та успіхів. Використовуйте профілактичні методи — і застуда не змінить ваших планів!

Кількість переглядів:96
Середня оцiнка: 5
Оцiнити питання
Для додавання коментарів, Вам необхідно Увійти або зареєструватись.
Додати коментар
0 800 303 700*
Усі дзвінки зі станціонарних та мобільних телефонів безкоштовні.
Графік роботи контактного центра: щоденно з 08-00 до 21-00.

Правила використання Подарункових сертифікатів

Подарунковий сертифікат - еквівалент грошової суми (50, 100 і 250 гривень). Подарунковий сертифікат - є підтвердженням внесення авансового платежу і дає його власникові право на придбання товару в лінії магазинів EVA на суму, еквівалентну номіналу Подарункового сертифіката і в межах терміну його дії.

ПЕРЕВIРКА ТЕРМIНУ ДII СЕРТИФIКАТУ

ПЕРЕВIРИТИ СЕРТИФIКАТ