Яка білизна найбільше не подобається чоловікам?

Добрий день!

Звісно, ні для кого не відкриємо Америку, якщо скажемо, що чоловіки більше цікавляться не білизною, а тим, що під нею. Багато хто з них у соціологічних опитуваннях навіть стверджують, що їм байдуже, яка білизна на коханій. Але насправді це не так.
Білизна — наче подарункова обгортка, яка відіграє далеко не останню роль. Вже самим своїм виглядом вона може викликати захоплення вашим тілом, а вдало підібрані моделі підкреслять ваші форми в вигідному світлі. Чого ж слід уникати?
1.    Занадто відкриті моделі білизни. Загальноприйнятий стереотип, що стрінги — один із найбільш сексуальних типів нижньої білизни, вщент був розбитий нещодавніми опитуваннями британських соціологів. Більшість чоловіків все ж хотіли бачити на своїх коханих білизну більш закритого типу. Адже стверджують, що таким чином у них розширюється простір для уяви.
2.    Занадто багато мережива теж не в фаворі. Особливо якщо такий комплект доповнений ще й елементами рюшечок. Це викликає в чоловіків відчуття інфантильності особи протилежної статі і, споглядаючи це, вони втрачали бажання.
3.    Не подобається також і те, що елементи білизни належать до різних комплектів або ж негармонійно поєднуються між собою в загальному образі.
4.    Мало хто відзначив і напівпрозорі моделі комплектів білизни. В цьому випадку чоловіки говорять, що такі види білизни їм подобаються, але не для кожного дня. Вони швидше підходять для якихось особливих моментів в стосунках.
5.    Звісно, не варто забувати, що поношена і недоглянута білизна ні в кого не викличе ніякого бажання. Навіть якщо вона виглядає новою і красивою, але чоловік її бачить на вас вже другий рік, вам слід подумати про зміни в гардеробі.
6.    Що ж стосується кольору, то тут, попри загальноприйнятий стереотип на рахунок червоного як найбільш сексуального кольору білизни, комплекти червоних бюстгальтерів не зайняли перші позиції в опитуваннях. Чоловікам також подобались чорні, білі, бежеві та кольорові види комплектів. В більшості все залежало від дизайну, матеріалу та правильності в підборі відповідно до форм фігури, кольору шкіри, обличчя, волосся. Відзначали, наприклад, бежеві шовкові моделі, адже вони зливаються з кольором шкіри і хоч і дають простір для фантазії, та при цьому виглядають стримано і вишукано. Знайшлись і любителі чорних шкіряних моделей. А от білі та яскраві кольори привабливо для протилежної статі виглядали на загорілій шкірі.
Нижня білизна, як і будь-яка річ в вашому гардеробі, перш за все повинна вам пасувати. Якщо ви собі в ній сподобаєтесь, то неодмінно сподобаєтесь і вашій коханій людині.

Кількість переглядів:216
Середня оцiнка: 5
Оцiнити питання
Для додавання коментарів, Вам необхідно Увійти або зареєструватись.
Додати коментар
0 800 303 700*
Усі дзвінки зі станціонарних та мобільних телефонів безкоштовні.
Графік роботи контактного центра: щоденно з 08-00 до 21-00.

Правила використання Подарункових сертифікатів

Подарунковий сертифікат - еквівалент грошової суми (50, 100 і 250 гривень). Подарунковий сертифікат - є підтвердженням внесення авансового платежу і дає його власникові право на придбання товару в лінії магазинів EVA на суму, еквівалентну номіналу Подарункового сертифіката і в межах терміну його дії.

ПЕРЕВIРКА ТЕРМIНУ ДII СЕРТИФIКАТУ

ПЕРЕВIРИТИ СЕРТИФIКАТ