Які сумки зараз модні?

Добрий день!

 

Новим, цікавим і найширше представленим на світових подіумах цього сезону є варіант хутряних сумок. Актуальними будуть різноманітні варіанти сумок з використанням хутряних елементів обшивки або ж повністю виповнені з хутра. І навіть клатчі цього сезону нам теж пропонують в хутряному варіанті. Цьогоріч хутро буде популярним в усіх аксесуарах і одязі, але при створенні загального образу важливо зважати на відчуття міри і не перестаратись.

 

1.jpg

 

Модний цього сезону замш, що активно використовувався модельєрами у створенні осінньо-зимових колекцій одягу, також популярний в якості матеріалу для сумок. Прикметно, що і бахрома теж перейшла на сумки. І в замшевому чи шкіряному варіанті вона буде актуальною. Багато колекцій одягу теж створювались з використанням бахроми, тому якщо такий елемент декору наявний в одязі, то сумку варто обирати без нього, і навпаки.

 

2.jpg

 

Цікавим є дизайнерське рішення сумок в тон одягу. В минулих сезонах підбір сумок по кольору і принту відповідно до предметів гардеробу вважався верхом несмаку. В цьому ж сезоні дизайнери не лише презентували сумки в тон з одягом, а навіть підбирали однакові принти, таким чином ніби «зливаючи» сумку з одягом.

Нові світові колекції осінь-зима потішать представниць прекрасної статі неймовірною безліччю варіантів фасонів. В моді залишаються усі види: рюкзаки, сумки через плече, звичайні на короткому ремені, на довгому, без ременів, клатчі та багато іншого.

Цікавими є геометричні моделі квадратних сумок, представлені на цьогорічних подіумах. Для тих, хто хоче здивувати оточуючих цікавими моделями, дизайнери запропонували сумочки-торбинки, виповнені з різних матеріалів і різних розмірів.

Цього сезону на світових подіумах з’явились нові моделі сумок, так звані «вільні руки». Модельєри стверджують, що сучасній жінці необхідно мати більше можливостей для вільних рухів і відчувати себе більш розкуто.

 

3.jpg

 

Що ж стосується кольорів та декорів обшивки сумок, то цього року ви точно не відчуватимете нестачі фантазійних та дизайнерських рішень. Усі світові модельєри презентували неймовірну безліч всеможливих стильових, кольорових та оздоблювальних варіантів. Актуальною залишається металева фурнітура, обшивка камінням, вишивки, аплікації та багато-багато іншого. Це дозволить вам підібрати модель для будь якого вашого образу.

Кількість переглядів:175
Середня оцiнка: 4.5
Оцiнити питання
Для додавання коментарів, Вам необхідно Увійти або зареєструватись.
Додати коментар
0 800 303 700*
Усі дзвінки зі станціонарних та мобільних телефонів безкоштовні.
Графік роботи контактного центра: щоденно з 08-00 до 21-00.

Правила використання Подарункових сертифікатів

Подарунковий сертифікат - еквівалент грошової суми (50, 100 і 250 гривень). Подарунковий сертифікат - є підтвердженням внесення авансового платежу і дає його власникові право на придбання товару в лінії магазинів EVA на суму, еквівалентну номіналу Подарункового сертифіката і в межах терміну його дії.

ПЕРЕВIРКА ТЕРМIНУ ДII СЕРТИФIКАТУ

ПЕРЕВIРИТИ СЕРТИФIКАТ