ІДЕАЛЬНИЙ КУПАЛЬНИК ДЛЯ ІДЕАЛЬНОГО ЛІТА: ЯК ОБРАТИ СВІЙ ФАСОН

ІДЕАЛЬНИЙ КУПАЛЬНИК ДЛЯ ІДЕАЛЬНОГО ЛІТА: ЯК ОБРАТИ СВІЙ ФАСОН

Літо, на яке ми з таким нетерпінням чекали увесь рік, наразі у самому розпалі. А це означає, що зараз саме час поговорити про такий неодмінний елемент літнього жіночого гардеробу, як купальний костюм. Адже вибір купальника – справа не менш важлива, ніж вибір взуття або аксесуарів. І це у жодному разі не перебільшення! Правильно підібраний купальник врятує вас, навіть якщо навесні ви знехтували відвідинами занять з фітнесу. Натомість невдалий фасон здатен спотворити найбездоганнішу фігуру. Женучись за модою, ми часто зволікаємо такими правилами, як, наприклад, баланс пропорцій. Однак, бути у тренді і мати гармонійний ефектний вигляд – це зовсім не одне й те саме. Тож ми вирішили розібрати усі плюси і мінуси п’яти найгарячіших трендів купального сезону, а також склали шпаргалку, яка допоможе вам у виборі купальника, що якнайкраще пасуватиме до вашого типу фігури.

НЕ БОМБЕРОМ ЄДИНИМ… ЯК І З ЧИМ НОСИТИ АНОРАК

НЕ БОМБЕРОМ ЄДИНИМ… ЯК І З ЧИМ НОСИТИ АНОРАК

У цьому сезоні пальмова гілка першості з практичності і комбінативності переходить до анорака. І якщо ви вважаєте, що цей спортивно-похідний предмет одягу не знайде місця у вашій дівчачій шафі, то ви помиляєтесь. І ми готові вас у цьому переконати.
Тож з чим носити улюблену куртку туристів і футбольних хуліганів? Ми підібрали кілька нетривіальних поєднань, які зроблять вашу весну насправді стильною.

МОДНІ ПОДРУГИ: НАДИХАЄМОСЬ СТИЛЕМ СЕЛЕБРІТІС

МОДНІ ПОДРУГИ: НАДИХАЄМОСЬ СТИЛЕМ СЕЛЕБРІТІС

Дружба селебрітіс мало чим відрізняється від дружби простих смертних. Вона так само передбачає взаємопідтримку, спільні інтереси, хоббі та дозвілля, наслідування стилю та образу життя одна одної. Відомі приятельки нерідко мають однакові смаки в одязі і охоче з’являються перед публікою в схожих модних образах. Дізнаймося, на чому тримається зіркова дружба і що спільного у модних та знаменитих подруг, якими ми надихаємось.

10 ВЕСНЯНИХ ТРЕНДІВ, ЯКІ ДІЙСНО МОЖНА НОСИТИ

10 ВЕСНЯНИХ ТРЕНДІВ, ЯКІ ДІЙСНО МОЖНА НОСИТИ

Цьогорічна модна весна обіцяє бути цікавою і багатогранною. В ній поєдналися різні настрої і стилістичні прийоми, іноді кардинально протилежні і на перший погляд не сумісні. Проте таке різноманіття тільки розширює наші горизонти, дає змогу експериментувати і пробувати нове.
Як завжди, не усі дизайнерські ідеї дійсно придатні для носіння у повсякденному житті. Але є багато тенденцій, охоче підхоплених рітейлерами, які заслуговують на місце у вашій шафі і заради яких не доведеться перебудовувати увесь звичний гардероб. Ми відібрали 10 найгарячіших весняних трендів, які не залишать вас байдужими і на які варто звернути увагу.

EVA-СЛОВНИК: 9 ВЕСНЯНИХ ПАЛЬТ, ЩО НІКОЛИ НЕ ВИЙДУТЬ З МОДИ

EVA-СЛОВНИК: 9 ВЕСНЯНИХ ПАЛЬТ, ЩО НІКОЛИ НЕ ВИЙДУТЬ З МОДИ

З кожним днем надворі стає все тепліше. Настає пора скинути важкі шуби, об’ємні пуховики та дублянки. Настає час пальто.
Сьогодні ми розкажемо про популярні моделі пальто, які не втрачають популярності з самого моменту їхнього створення, і порадимо, як і з чим носити ту чи іншу модель.

0 800 303 700*
Усі дзвінки зі станціонарних та мобільних телефонів безкоштовні.
Графік роботи контактного центра: щоденно з 08-00 до 21-00.

Правила використання Подарункових сертифікатів

Подарунковий сертифікат - еквівалент грошової суми (50, 100 і 250 гривень). Подарунковий сертифікат - є підтвердженням внесення авансового платежу і дає його власникові право на придбання товару в лінії магазинів EVA на суму, еквівалентну номіналу Подарункового сертифіката і в межах терміну його дії.

ПЕРЕВIРКА ТЕРМIНУ ДII СЕРТИФIКАТУ

ПЕРЕВIРИТИ СЕРТИФIКАТ