ДРУГА ШКІРА: ЯК ОБРАТИ ЯКІСНІ ЗИМОВІ РУКАВИЧКИ?

ДРУГА ШКІРА: ЯК ОБРАТИ ЯКІСНІ ЗИМОВІ РУКАВИЧКИ?

Практичний аксесуар, стильна деталь, акцент у образі – всі ці визначення стосуються одного й того ж предмета жіночого гардеробу. Мова йде про рукавички. Взимку на них лягає надзвичайно відповідальна місія – берегти одну з найніжніших частин жіночого тіла, адже стан шкіри рук може видати багато наших секретів. Тому зимові рукавички зобов’язані бути не тільки стильними, а й теплими.
Як обрати рукавички, які одночасно виконуватимуть утилітарну і стилістичну функції, слугуватимуть вам не один сезон, поєднуватимуться з вашим зимовим гардеробом і захищатимуть ваші руки від вологи та морозу?

HOW-TO-WEAR: ЯК ОБРАТИ І З ЧИМ НОСИТИ СВЕТР

HOW-TO-WEAR: ЯК ОБРАТИ І З ЧИМ НОСИТИ СВЕТР

Зручний, затишний, теплий, м’який, комфортний – які ще асоціації виникають у вас, коли йдеться про светр? А як щодо елегантності та витонченого стилю? Чи здатен предмет гардеробу з утилітарним покликанням відповідати цим критеріям? Ви здивуєтесь тому, в скількох модних іпостасях може постати  звичайний зимовий светр, якщо підійти до створення образу творчо.
Щоб скласти цікавий і стильний образ на базі светра, необхідно знати дві речі: які фасони в тренді у поточному сезоні і як носити светр, щоб отримати досконалий, зі стилістичної точки зору, аутфіт. Власне про це ми і розповімо у нашій статті.

ЯК ОБРАТИ БЕЗДОГАННЕ ПАЛЬТО: 7 ЗОЛОТИХ ПРАВИЛ

ЯК ОБРАТИ БЕЗДОГАННЕ ПАЛЬТО: 7 ЗОЛОТИХ ПРАВИЛ

Якісне пальто – річ не з дешевих, і таке фінансове вливання має бути виправданим. Осінній і зимовий верхній одяг – це те, на що вигідніше витратитися одноразово і на кілька сезонів, ніж кожного року перейматися вибором чергового дешевого екземпляру, який втратить свій товарний вигляд вже після першого випробування погодними умовами.
Підійти до вибору пальта своєї мрії виважено і обрати річ, яка слугуватиме вам вірою і правдою не один рік, допоможуть 7 простих правил.

EVA-СЛОВНИК: ЯКЕ ОСІННЄ ВЗУТТЯ ОБРАТИ

EVA-СЛОВНИК: ЯКЕ ОСІННЄ ВЗУТТЯ ОБРАТИ

Цьогорічна осінь, як завжди, постала раптово і одразу з усіма своїми принадами у вигляді дощів, вітру і мряки. Маємо підозру, що багато хто з наших читачок не був готовий до такого стрімкого вторгнення осені у їхню сонячну реальність і не встиг вчасно оновити свій взуттєвий арсенал, а дехто й досі не визначився з власними уподобаннями. У такій ситуації шопінг зазвичай стає сумбурним і хаотичним, тож ми вирішили спростити вам завдання вибору за допомогою цієї статті. У ній ми розберемо тему осіннього взуття у формі лікбезу по найбільш актуальним класичним моделям, а також розглянемо деякі з найцікавіших осінніх трендів.

ФЕНОМЕН UGLY SHOES: З ЧИМ НОСИТИ ПОТВОРНІ КРОСІВКИ ЦІЄЇ ОСЕНІ

ФЕНОМЕН UGLY SHOES: З ЧИМ НОСИТИ ПОТВОРНІ КРОСІВКИ ЦІЄЇ ОСЕНІ

Феномен ugly shoes досі бентежить нашу, звиклу до рафінованої моди, свідомість. Еволюція взуттєвої потворності здається невпинною – спочатку Crocs, потім Birkenstock і врешті решт ці неймовірні Balenciaga Triple S, які, здавалося, були створені не інакше, як у стані афекту. Так почалося те саме божевілля, яке ми можемо спостерігати і зараз. Хвилю підхопили такі бренди, як Gucci, Louis Vuitton, MM6 Maison Margiela, Stella McCartney та Prada, а також найбільші спортивні бренди і, звичайно, мас-маркет.
Та чому взагалі з’явився подібний тренд і як скоро ажіотаж, що виник навколо потворного взуття, піде на спад?

0 800 303 700*
Усі дзвінки зі станціонарних та мобільних телефонів безкоштовні.
Графік роботи контактного центра: щоденно з 08-00 до 21-00.

Правила використання Подарункових сертифікатів

Подарунковий сертифікат - еквівалент грошової суми (50, 100 і 250 гривень). Подарунковий сертифікат - є підтвердженням внесення авансового платежу і дає його власникові право на придбання товару в лінії магазинів EVA на суму, еквівалентну номіналу Подарункового сертифіката і в межах терміну його дії.

ПЕРЕВIРКА ТЕРМIНУ ДII СЕРТИФIКАТУ

ПЕРЕВIРИТИ СЕРТИФIКАТ