ФЕНОМЕН UGLY SHOES: З ЧИМ НОСИТИ ПОТВОРНІ КРОСІВКИ ЦІЄЇ ОСЕНІ

ФЕНОМЕН UGLY SHOES: З ЧИМ НОСИТИ ПОТВОРНІ КРОСІВКИ ЦІЄЇ ОСЕНІ

Феномен ugly shoes досі бентежить нашу, звиклу до рафінованої моди, свідомість. Еволюція взуттєвої потворності здається невпинною – спочатку Crocs, потім Birkenstock і врешті решт ці неймовірні Balenciaga Triple S, які, здавалося, були створені не інакше, як у стані афекту. Так почалося те саме божевілля, яке ми можемо спостерігати і зараз. Хвилю підхопили такі бренди, як Gucci, Louis Vuitton, MM6 Maison Margiela, Stella McCartney та Prada, а також найбільші спортивні бренди і, звичайно, мас-маркет.
Та чому взагалі з’явився подібний тренд і як скоро ажіотаж, що виник навколо потворного взуття, піде на спад?

ОСІНЬ 2018. ЩО І ЯК НОСИТИ, ЩОБ БУТИ В ТРЕНДІ

ОСІНЬ 2018. ЩО І ЯК НОСИТИ, ЩОБ БУТИ В ТРЕНДІ

Цьогорічні осінні тренди виявилися передбачуваними і непередбачуваними одночасно. Передбачувані вони, бо все це вже було і не раз. Непередбачувані – бо побачите це знову, ще й у таких конотаціях ми не сподівалися. Але такий вже є світ моди – мінливий з одного боку і схильний до циклічності з іншого.

З усього запропонованого ми обрали 5 нетривіальних ідей, які врятують вас від осінньої меланхолії.

ЩО ВДЯГТИ НА 1 ВЕРЕСНЯ: ПЕРШОКЛАСНИКИ, СТАРШОКЛАСНИКИ, БАТЬКИ ТА ВЧИТЕЛІ

ЩО ВДЯГТИ НА 1 ВЕРЕСНЯ: ПЕРШОКЛАСНИКИ, СТАРШОКЛАСНИКИ, БАТЬКИ ТА ВЧИТЕЛІ

Серпень стрімко добігає свого кінця, і ось прийшов час подумати над тим, що вдягти на перше вересня. Перший дзвоник — надзвичайно хвилюючий день для всіх, хто має відношення до школи: учнів та вчителів, а також гостей свята: мам, тат, бабусь, дідусів. У більшості закладів ця подія лишається урочистою та формальною, а особливо пам’ятною вона є для першокласників. Тож як вдягтися на перший дзвоник учасникам та гостям цього свята? Пропонуємо стильні варіанти від EVA Blog!

ЧОЛОВІЧИЙ ВПЛИВ: ЯКИЙ ОДЯГ ПОЗИЧИТИ У БОЙФРЕНДА

ЧОЛОВІЧИЙ ВПЛИВ: ЯКИЙ ОДЯГ ПОЗИЧИТИ У БОЙФРЕНДА

Від стосунків треба брати усе. І це стосується не лише емоцій і приємних переживань, а й одягу. Такі явища і поняття, як стиль а-ля гарсон, маскулінність, genderless fashion разом з модою на оверсайз дозволили жінкам інтегрувати зручні і практичні чоловічі речі у свій гардероб. І для цього не обов`язково бути професійним стилістом, достатньо мати відчуття смаку і слідувати деяким простим правилам, наприклад, поєднувати чоловічі речі з виражено жіночними, об’ємні форми з м’якими лініями, які підкреслюють силует, і не зловживати оверсайзом, якщо ваш зріст нижче середнього.Ми відібрали декілька повсякденних елементів гардеробу, які знайдуться у шафі кожного чоловіка, і за допомогою яких ви зможете значно розширити власний арсенал стильних образів.

ЯК НОСИТИ ЧОРНИЙ ВЛІТКУ: 7 ПРАВИЛ СТИЛЬНОГО ОБРАЗУ

ЯК НОСИТИ ЧОРНИЙ ВЛІТКУ: 7 ПРАВИЛ СТИЛЬНОГО ОБРАЗУ

Для когось чорний колір – власна модна релігія, відмовитися від якої означає зрадити себе. Хтось ставиться до цього кольору з обережністю, вважаючи його надто похмурим і гнітючим. Але всі модниці сходяться в одному – без чорного в гардеробі обійтися неможливо. Це обов’язковий колір бази і ділового дрес-коду, вечірніх і fashion-образів, він поєднує у собі елегантність і утилітарність – якості, які цінують усі без винятку жінки.

Єдина пора, яка змушує чорний поступитися своїми позиціями і відійти у тінь – це літо. Чи означає це, що від вбрання цього кольору доведеться відмовитися взагалі? Звичайно ні! Закоханим у чорне стануть в нагоді 7 правил стилю, які допоможуть запровадити гегемонію улюбленого кольору у літньому гардеробі.

0 800 303 700*
Усі дзвінки зі станціонарних та мобільних телефонів безкоштовні.
Графік роботи контактного центра: щоденно з 08-00 до 21-00.

Правила використання Подарункових сертифікатів

Подарунковий сертифікат - еквівалент грошової суми (50, 100 і 250 гривень). Подарунковий сертифікат - є підтвердженням внесення авансового платежу і дає його власникові право на придбання товару в лінії магазинів EVA на суму, еквівалентну номіналу Подарункового сертифіката і в межах терміну його дії.

ПЕРЕВIРКА ТЕРМIНУ ДII СЕРТИФIКАТУ

ПЕРЕВIРИТИ СЕРТИФIКАТ