БЛИСКУЧИЙ ПІСЛЯСМАК: ЩО РОБИТИ З ЯСКРАВИМИ СВЯТКОВИМИ РЕЧАМИ?

БЛИСКУЧИЙ ПІСЛЯСМАК: ЩО РОБИТИ З ЯСКРАВИМИ СВЯТКОВИМИ РЕЧАМИ?

Кожного року ми з особливим трепетом і хвилюванням готуємося до новорічного вечора. Але свята минають, і вже за кілька днів усі ці блискітки, паєтки і глітер випадають в осад у шафах в очікуванні іншої святкової нагоди, яка може так ніколи і не трапитися, адже тренди – річ швидкоплинна, а витрачені кошти вам вже ніхто не поверне. На щастя, усе не так драматично, як здається! Новорічне вбрання має шанс на друге життя у буденних образах. І ми маємо для вас кілька порад стосовно того, як поєднувати деякі святкові речі з повсякденним гардеробом так, щоб ваш образ виглядав органічно.

ЗАПАЛИ НІЧ! ОБИРАЄМО ПРИКРАСИ ДЛЯ НОВОРІЧНОЇ ВЕЧІРКИ

ЗАПАЛИ НІЧ! ОБИРАЄМО ПРИКРАСИ ДЛЯ НОВОРІЧНОЇ ВЕЧІРКИ

За останнє десятиліття мода на ювелірні вироби стала значно демократичнішою. На зміну діамантам і платині прийшли менш пафосні матеріали, але самі прикраси стали значно креативнішими. А це означає, що цього року вам необовязково витрачати цілі статки на коштовності для новорічної вечірки. Однак доведеться заручитися власним гарним смаком,  адже цьогорічні ювелірні тренди вирізняються неабиякою оригінальністю.  А ми підкажемо, на які тенденції варто орієнтуватися, обираючи ювелірні вироби для святкування.

ВБРАННЯ ДЛЯ НОВОРІЧНОЇ ВЕЧІРКИ НА БУДЬ-ЯКИЙ СМАК

ВБРАННЯ ДЛЯ НОВОРІЧНОЇ ВЕЧІРКИ НА БУДЬ-ЯКИЙ СМАК

Ви вже вирішили, де і з ким відкорковуватимете шампанське під бій новорічних курантів? А як щодо святкового вбрання – чи ви вже визначилися, у якому образі зустрінете цей Новий рік? Якщо ні, тоді ми маємо для вас кілька цікавих ідей. Ми відібрали п`ять різних образів, основаних на найактуальніших трендах цієї зими: леопардовому принті, металізованих тканинах, плісируванні, клітинці та шкіряному вбранні. Кожен з цих образів має свій настрій і розповідає свою історію, а тому ви напевне зможете обрати для себе той варіант, який підкреслить вашу індивідуальність.

ПУХОВИК, ДУБЛЯНКА, ШУБА: ЩО ЗІГРІЄ ВАС ЦІЄЇ ЗИМИ

ПУХОВИК, ДУБЛЯНКА, ШУБА: ЩО ЗІГРІЄ ВАС ЦІЄЇ ЗИМИ

Зима почалась, а ви й досі не вирішили, яким предметом верхнього одягу оновити свій зимовий гардероб? Так, щоб було тепло, гарно і актуально... І щоб ця річ провела разом з вами більше, ніж один сезон… Щоб частково допомогти вам з вибором, ми відібрали трьох претендентів на звання найпрактичнішого тренду. Ними стали дублянка, шуба і пуховик. Кожна з цих речей має свої сильні і слабкі сторони, так само, як і своїх прихильників та хейтерів. Але кожна з них гідна того, щоб стати доповненням до вашого гардеробу. Тож пропонуємо познайомитися ближче з цією трійцею, а заразом дізнатися, які нюанси слід враховувати, купуючи кожну з цих речей, і як поєднувати дублянку, шубу або пуховик зі своїм гардеробом.

НА ЯСКРАВІЙ СТОРОНІ: ЯК НОСИТИ НЕОН ВЗИМКУ

НА ЯСКРАВІЙ СТОРОНІ: ЯК НОСИТИ НЕОН ВЗИМКУ

Ми звикли думати що яскравим барвам не місце у зимовому гардеробі і свідомо робимо його ще похмурішим, одягаючись в темні і невиразні кольори, ніби намагаючись злитися з чорним асфальтом, брудним сірим снігом і каламутним небом, перетворюючись на частину депресивного міського пейзажу… Цієї зими ми пропонуємо зламати шаблони і спробувати дещо нестандартне, а саме – додати до свого зимового гардеробу нестримного і життєрадісного неону, який вилікує будь-яку нудьгу і врятує від зимової меланхолії. Тим паче незгасаюча цікавість дизайнерів і усієї модної спільноти до яскравих кислотних кольорів дозволяє дійти висновку, що тренд на неон ще мінімум кілька сезонів тішитиме ніші очі.

0 800 303 700*
Усі дзвінки зі станціонарних та мобільних телефонів безкоштовні.
Графік роботи контактного центра: щоденно з 08-00 до 21-00.

Правила використання Подарункових сертифікатів

Подарунковий сертифікат - еквівалент грошової суми (50, 100 і 250 гривень). Подарунковий сертифікат - є підтвердженням внесення авансового платежу і дає його власникові право на придбання товару в лінії магазинів EVA на суму, еквівалентну номіналу Подарункового сертифіката і в межах терміну його дії.

ПЕРЕВIРКА ТЕРМIНУ ДII СЕРТИФIКАТУ

ПЕРЕВIРИТИ СЕРТИФIКАТ