НЕВИМУШЕНА ЕЛЕГАНТНІСТЬ: НАЙКРАЩИЙ  ОДЯГ ДЛЯ СЕЗОНУ ЗИМОВОЇ СПЛЯЧКИ

НЕВИМУШЕНА ЕЛЕГАНТНІСТЬ: НАЙКРАЩИЙ ОДЯГ ДЛЯ СЕЗОНУ ЗИМОВОЇ СПЛЯЧКИ

Наприкінці осені та початку зими так хочеться сховатися в затишний плед і нікуди не виходити. Або хоча б вийти разом з пледом. Що ж, дизайнери втілили цю ідею в життя, і ось вже моделі на подіумах тримають шарфи-пледи замість сумок та демонструють вишукані пальто, схожі на ковдру. Дійсно, комфорт в цей холодний період важливий не менше краси. Тож продовжуючи затишну тему хюґе, у новій статті на EVA Blog пропонуємо поговорити про зимову моду в скандинавському стилі.

ЩО РОБИТИ З ВЕСІЛЬНОЮ СУКНЕЮ ПІСЛЯ ЦЕРЕМОНІЇ: 7 КОРИСНИХ ІДЕЙ

ЩО РОБИТИ З ВЕСІЛЬНОЮ СУКНЕЮ ПІСЛЯ ЦЕРЕМОНІЇ: 7 КОРИСНИХ ІДЕЙ

Весілля — чи не найважливіша подія в житті кожної жінки. І в цей день все має бути ідеальним: від стилю головних героїв свята — нареченого та нареченої, до найдрібніших деталей. Утім, багато речей, що ми купуємо для церемонії, навряд чи колись нам знадобляться: декор, аксесуари, весільна сукня. На дворі пізня осінь, а це значить, що золотий сезон весіль добігає свого кінця. Тож у новій статті в EVA Blog пропонуємо поговорити про весільну сукню, а точніше про те, що з нею робити після церемонії.

ЗУПИНЯЮЧИ ЧАС: ЯК ВИГЛЯДАТИ СТИЛЬНО У БУДЬ-ЯКОМУ ВIЦI

ЗУПИНЯЮЧИ ЧАС: ЯК ВИГЛЯДАТИ СТИЛЬНО У БУДЬ-ЯКОМУ ВIЦI

Жіноча краса не підвласна плину часу. З віком врода та жіночність здатні набувати глибини i чуттєвості, стаючи ще більш витонченими i вишуканими.
Жодні вікові зміни не можуть завадити жінці виглядати стильно. Тож зробіть вік своїм привілеєм, а ми підкажемо, як створити ефектний позавіковий образ!

EVA-СЛОВНИК: ЯКУ СУМКУ СОБІ ОБРАТИ

EVA-СЛОВНИК: ЯКУ СУМКУ СОБІ ОБРАТИ

Сумка — чи не найголовніший аксесуар жіночого гардероба, що супроводжує нас у будь-якій ситуації. Для тих, хто ще не визначився з улюбленою моделлю, пропонуємо зробити це прямо зараз! В новій статті рубрики «EVA-словник» ми зібрали для вас найпоширеніші моделі сумок. Тож тепер роблячи покупку в магазині ви знатимете все про ту чи іншу модель, і вибір нової сумочки стане для вас легшим.

КВІТКОВИЙ БУМ: ЯК ПРИРУЧИТИ НАЙПОПУЛЯРНІШИЙ ВІЗЕРУНОК СЕЗОНУ

КВІТКОВИЙ БУМ: ЯК ПРИРУЧИТИ НАЙПОПУЛЯРНІШИЙ ВІЗЕРУНОК СЕЗОНУ

Жіночний, романтичний, ніжний..
Квітковий принт не здає позицій вже багато сезонів підряд. Його так легко любити на відстані, але не завжди просто вписати в свій гардероб. І чи доречні флоральні орнаменти восени, рівно як інші принти?
У сьогоднішній статті поговоримо про те, як зробити улюблений візерунок більш зухвалим та сучасним.

0 800 303 700*
Усі дзвінки зі станціонарних та мобільних телефонів безкоштовні.
Графік роботи контактного центра: щоденно з 08-00 до 21-00.

Правила використання Подарункових сертифікатів

Подарунковий сертифікат - еквівалент грошової суми (50, 100 і 250 гривень). Подарунковий сертифікат - є підтвердженням внесення авансового платежу і дає його власникові право на придбання товару в лінії магазинів EVA на суму, еквівалентну номіналу Подарункового сертифіката і в межах терміну його дії.

ПЕРЕВIРКА ТЕРМIНУ ДII СЕРТИФIКАТУ

ПЕРЕВIРИТИ СЕРТИФIКАТ