ЗУПИНЯЮЧИ ЧАС: ЯК ВИГЛЯДАТИ СТИЛЬНО У БУДЬ-ЯКОМУ ВIЦI

ЗУПИНЯЮЧИ ЧАС: ЯК ВИГЛЯДАТИ СТИЛЬНО У БУДЬ-ЯКОМУ ВIЦI

Жіноча краса не підвласна плину часу. З віком врода та жіночність здатні набувати глибини i чуттєвості, стаючи ще більш витонченими i вишуканими.
Жодні вікові зміни не можуть завадити жінці виглядати стильно. Тож зробіть вік своїм привілеєм, а ми підкажемо, як створити ефектний позавіковий образ!

EVA-СЛОВНИК: ЯКУ СУМКУ СОБІ ОБРАТИ

EVA-СЛОВНИК: ЯКУ СУМКУ СОБІ ОБРАТИ

Сумка — чи не найголовніший аксесуар жіночого гардероба, що супроводжує нас у будь-якій ситуації. Для тих, хто ще не визначився з улюбленою моделлю, пропонуємо зробити це прямо зараз! В новій статті рубрики «EVA-словник» ми зібрали для вас найпоширеніші моделі сумок. Тож тепер роблячи покупку в магазині ви знатимете все про ту чи іншу модель, і вибір нової сумочки стане для вас легшим.

КВІТКОВИЙ БУМ: ЯК ПРИРУЧИТИ НАЙПОПУЛЯРНІШИЙ ВІЗЕРУНОК СЕЗОНУ

КВІТКОВИЙ БУМ: ЯК ПРИРУЧИТИ НАЙПОПУЛЯРНІШИЙ ВІЗЕРУНОК СЕЗОНУ

Жіночний, романтичний, ніжний..
Квітковий принт не здає позицій вже багато сезонів підряд. Його так легко любити на відстані, але не завжди просто вписати в свій гардероб. І чи доречні флоральні орнаменти восени, рівно як інші принти?
У сьогоднішній статті поговоримо про те, як зробити улюблений візерунок більш зухвалим та сучасним.

РЕЧІ, ЯКИХ НЕ МАЄ БУТИ У ВАШІЙ ШАФІ

РЕЧІ, ЯКИХ НЕ МАЄ БУТИ У ВАШІЙ ШАФІ

Навести лад у письмовому столі, розібрати гардероб, позбавитися усього зайвого, щоб звільнити місце для того, що справді подобається. Це справжнє мистецтво, якому, до речі, окремо навчають на спеціальних курсах у Японії! Сьогодні ми в EVA Blog пропонуємо поговорити про те, які речі захаращують гардероб і яких негайно варто позбавитись, якщо вони у вас є.
Вам знову нічого надіти? Обіцяємо: прочитавши нашу статтю і позбувшись непотребу, ви матимете набагато менше речей і набагато ширший вибір одягу.

РАЦІОНАЛЬНИЙ ГАРДЕРОБ ШКОЛЯРА: СЕКРЕТИ ТА ЛАЙФХАКИ

РАЦІОНАЛЬНИЙ ГАРДЕРОБ ШКОЛЯРА: СЕКРЕТИ ТА ЛАЙФХАКИ

До початку навчального року залишились лічені дні. Пора активно готуватися до школи: купувати зошити й канцелярське приладдя, а також планувати гардероб школяра.
Діти швидко ростуть, а так хочеться щоб маленький дослідник завжди виглядав стильно та охайно. І при цьому не витратити на шкільний одяг цілий статок. Сьогодні поговоримо про раціональний гардероб школяра, на що звернути увагу при підборі одягу для ваших модників.

0 800 303 700*
Усі дзвінки зі станціонарних та мобільних телефонів безкоштовні.
Графік роботи контактного центра: щоденно з 08-00 до 21-00.

Правила використання Подарункових сертифікатів

Подарунковий сертифікат - еквівалент грошової суми (50, 100 і 250 гривень). Подарунковий сертифікат - є підтвердженням внесення авансового платежу і дає його власникові право на придбання товару в лінії магазинів EVA на суму, еквівалентну номіналу Подарункового сертифіката і в межах терміну його дії.

ПЕРЕВIРКА ТЕРМIНУ ДII СЕРТИФIКАТУ

ПЕРЕВIРИТИ СЕРТИФIКАТ