РАЦІОНАЛЬНИЙ ГАРДЕРОБ ШКОЛЯРА: СЕКРЕТИ ТА ЛАЙФХАКИ

До початку навчального року залишились лічені дні. Пора активно готуватися до школи: купувати зошити й канцелярське приладдя, а також планувати гардероб школяра.
Діти швидко ростуть, а так хочеться щоб маленький дослідник завжди виглядав стильно та охайно. І при цьому не витратити на шкільний одяг цілий статок. Сьогодні поговоримо про раціональний гардероб школяра, на що звернути увагу при підборі одягу для ваших модників.


dolce-and-gabbana-back-to-school-2015-06.jpg

Dolce & Gabbana


 Поняття раціонального гардероба широко поширене серед стилістів, але багато хто плутає його із базовим гардеробом. Насправді, раціональний гардероб - це набір речей для одного сезону або призначення (наприклад, повсякденний гардероб для зими та міжсезоння, шкільний гардероб для хлопчика), які ідеально компонуються один з одним у будь-яких поєднаннях. Тобто мають відповідати один одному за кольором, фасоном, фактурою тканини, стилем.  


Переваги такого підходу:

Економія грошей — лише уявіть скільки в гардеробі речей, куплених у пориві (просто, сподобалось; на розпродажу купили; тітка подарувала), до яких навіть немає пари. Зважаючи на той факт, що діти швидко ростуть, частина речей так і залишиться не вдягнутою.

Економія часу — не потрібно зранку перейматися пошуком відповідної сорочки чи штанів, адже усі речі ідеально компонуються.

Розвиваємо смак у дитини — ваша малеча тепер може самостійно складати для себе комплекти, та підбирати аксесуари, а ви спокійні, що все буде ідеально.

Стратегічний підхід — ви завжди будете знати, яка річ замала, і на що її варто замінити, а деякі речі прослужать вам не один сезон.

eva_uniform_01.jpg

Мінуси:

Час на підготовку та пошук — потрібно витратити час на підготовку та пошук речей, які будуть ідеально доповнювати один одного. Але знаєте як кажуть: «Італійські чоловіки витрачають багато часу у приміряльний, але мало часу перед дзеркалом, збираючись щодня. А наші чоловіки - мало часу у магазині, але потім кожного дня страждають, як скомпонувати, обране похапцем».

Підхід потребує гарного смаку — формування такого гардеробу не можливе без базових знань у стилістиці та відчуття форми і кольору. Тож перед тим як купувати шкільні речі, зробіть для себе своєрідну пам’ятку, що саме збираєтесь купувати, та що з чим носити.

eva_uniform_02.jpg

З чого почати:

1. Спершу варто визначитися зі стилем, який до вподоби вашій дитині та личить їй. Для хлопців ви можете обрати елегантний варіант в дусі британської класики, або більш розслаблений smart casual, що дозволяє експерименти із кольором та фактурами. Для дівчат пограти у стиль preppy - характерний для приватних заміських шкіл; чи запропонувати більш лаконічний паризький шик - ідеальний для сучасних принцес.

2. В залежності від обраного стилю, а також природних даних вашої дитини обираємо кольорову гаму для раціонального гардеробу.
Універсальним стане такий набір кольорів, які потім можна доповнювати близькими відтінками та додатковими акцентами:
два нейтральних базових відтінки, світлий, акцентний (більш яскравий колір).

eva_uniform_03.jpg

Наприклад, можемо виділити такі кольорові схеми:

✿ чорний - сірий - білий - червоний
✿ синій - коричневий - білий - гірчичний
✿ коричневий - бордовий - молочний - колір моху
✿ антрацитовий - бежевий - молочний - запорошений рожевий

3. Визначившись зі стилем та кольорами, приділимо увагу фактурам і тканинам. Намагайтеся обирати матеріали із натуральних волокон з невеликим додаванням синтетичних, які роблять тканину більш еластичною та носибельною. Для теплого сезону зверніть увагу на бавовняні тканини, а для холодів - шерсть. Не забувайте про фактурні тканини, та поєднуйте їх в одному комплекті. Наприклад, підберіть жакет із твіду до гладких штанів чи спідниці.

eva_uniform_04.jpg

Приклади раціонального гардероба

Тож звернімось до практики, та поглянемо, які саме речі можуть бути у гардеробі школяра.

Гардероб для дівчат:

◻Сорочка із коротким рукавом
◻Сорочка із довгим рукавом
◻ Кольорова або з цікавим акцентом сорочка
◻Штани
◻Спідниця
◻ Шкільна сукня або сарафан
◻Жакет
◻ Кардиган
◻ Светр
◻Шкільні туфлі
◻Рюкзак


eva_girl_wardrobe_2.jpg

Раціональний гардероб для дівчат холодного колориту
eva_girl_wardrobe.jpg

Раціональний гардероб для дівчат теплого колориту


Гардероб для хлопців
:

◻Сорочка із коротким рукавом
◻ Сорочка із довгим рукавом
◻Кольорова або з цікавим акцентом сорочка
◻Штани темного кольору
◻ Штани світлі або іншого від базового кольору
◻Базові джинси
◻Піджак
◻Жилет
◻ Кардиган
◻ Светр
◻ Шкільні туфлі
◻Рюкзак


eva_boy_wardrobe_1.jpg

Раціональний гардероб для хлопців холодного колориту
eva_boy_wardrobe_2.jpg

Раціональний гардероб для хлопців холодного колоритуТакож знадобляться спортивний костюм та кросівки.

Кілька порад від Eva Blog

✿ Зверніть увагу на якість крою та матеріалу: штани, що погано сидять будуть незручні дитині, відволікатимуть від головного - навчання, та й враження від образу можуть зіпсувати. А погані за якістю тканини речі довго не проживуть.
✿ Обирайте одяг з мінімумом деталей: чим більш складна річ за своїм кроєм, тим менше варіантів, з чим її можна носити.
✿ Шкільна форма має подобатися дитині. Це дуже важливо для підвищення самооцінки та гарного настрою в школі.

Сподіваюсь, наші поради допоможуть маленькому вченому виглядать стильно та впевнено! Гарного шкільного року вашому малюку!


Автор статті:
Леся Квітка. Стиліст-іміджмейкер.

Кількість переглядів:1018
Оцiнити питання
Для додавання коментарів, Вам необхідно Увійти або зареєструватись.
Додати коментар
0 800 303 700*
Усі дзвінки зі станціонарних та мобільних телефонів безкоштовні.
Графік роботи контактного центра: щоденно з 08-00 до 21-00.

Правила використання Подарункових сертифікатів

Подарунковий сертифікат - еквівалент грошової суми (50, 100 і 250 гривень). Подарунковий сертифікат - є підтвердженням внесення авансового платежу і дає його власникові право на придбання товару в лінії магазинів EVA на суму, еквівалентну номіналу Подарункового сертифіката і в межах терміну його дії.

ПЕРЕВIРКА ТЕРМIНУ ДII СЕРТИФIКАТУ

ПЕРЕВIРИТИ СЕРТИФIКАТ