ВІЗЕРУНКИ У ГАРДЕРОБІ: ВИДИ ТА СЕКРЕТИ

Вже котрий сезон орнаменти не втрачають своїх позицій у модному рейтингу. У теплу пору року вони справжній маст-хев. А в холоди ефектні принти роблять сіре повсякдення яскравішим.
Візерунки на одязі здатні зробити ваш образ більш жіночним чи екстравагантним в залежності від того, який саме принт ви обираєте, чи вистачає у вас сміливості міксувати яскраві орнаменти один з одним та якими аксесуарами ви доповнюєте свій образ.
Сьогодні поговоримо про різноманітні типи принтів і візерунків, як вони впливають на сприйняття вашої стильної історії та чи існують які-небудь правила щодо їх використання в своєму гардеробі.

Квіткові принти

Найбільш улюблені жінками.

eva_prints_01.jpg

Їх варто розрізняти за розміром та технікою виконання
• дрібні квіточки допоможуть створити милий і добродушний образ. Ідеальні для натуральної групи стилів, а також у домашню та заміську капсули.
• середнього розміру принт актуальний для відтворення жіночного образу. На темному фоні - більш чуттєвого і загадкового, а на світлому - романтичного й ніжного.
• великі квіткові орнаменти найменш романтичні з усієї групи. Акварельні квіти - елегантні та жіночні. Графічні, ніби від руки намальовані, - легко вписати в актуальний міський гардероб. А екзотичні зображення тропічних рослин, які раніше вважалися поганим тоном, сьогодні - невіддільна частина модної естетики 90-х.

Абстрактні принти

Кольорові плями та графічні фігури

eva_prints_03.jpg

Їх ми розділимо за технікою виконання:
• яскраві мазки - привертають увагу, але можуть перетягнути акцент на себе. Підійдуть для творчих, художніх образів і динамічних fashion-експериментів.
• абстрактні лінії - ідеальні для мінімалістичних рішень. Єдиний принт, який вписати в скандинавську естетику

Тваринні принти

Хіт чи несмак?

eva_prints_02.jpg

У різні часи анімалістичні орнаменти ставали то загальними улюбленцями, то справжніми ізгоями і ознакою несмаку. Сьогодні на хвилі ugly chic вони цілком доречні. Особливо для штучних шуб, а також взуття і сумок, як акцент.
Крім того тваринні візерунки незамінні для богемної групи стилів і сафарі.
Вважаєте їх занадто галасливими? Можна звернути увагу на незвичні варіанти, наприклад, принт, що імітує забарвлення оленя або жирафа.
Або спробуйте незвичайні кольорові рішення - тигровий принт в помаранчево-фіолетових або малиново-зелених відтінках.
Такі принти актуальні для екзотичних і драматичних стильних образів.

Орієнтальні принти

Східні скарби

eva_prints_05.jpg

Ці візерунки є традиційними для арабських країн та країн Далекого Сходу: Ірану, Туреччини, Індії, Китаю та інших.
Характерні для етнічних, богемних і чуттєвих груп стилів.
Багато чого тут залежить від кольорової гамми. Так темні і м'які тони доречні навіть у традиційному жіночому гардеробі, і нададуть йому чуттєвості. Яскраві і холодні поєднання - більш таємничі.

Фантазійні принти

Казкові візерунки та фантастичні сюжети

eva_prints_04.jpg

Варіанти таких принтів дуже різноманітні, але вони завжди виглядають загадково, наче прийшли із казки.
Наприклад, можуть поєднувати у собі квіткові та етнічні орнаменти, або елементи рослинних і тваринних мотивів, і навіть фантастичні принти зі складним сюжетом.
Такі візерунки популярні серед світових дизайнерів, наприклад, Mary Katrantzou, Temperley London, Liberty і інших.
Вони ідеальні для романтичних богемних історій і артистичних образів.
При цьому класична сукня, виконана з подібної тканини, стане гарним варіантом для святкового заходу, і чудово впишеться навіть в традиційний гардероб.

Обирайте візерунки, що подобаються вам найбільше. Експериментуйте з поєднаннями та акцентами. І обов’язково розповідайте нам про ваші знахідки.


Автор статті:
Леся Квітка. Стиліст-іміджмейкер

Кількість переглядів:529
Оцiнити питання
Для додавання коментарів, Вам необхідно Увійти або зареєструватись.
Додати коментар
0 800 303 700*
Усі дзвінки зі станціонарних та мобільних телефонів безкоштовні.
Графік роботи контактного центра: щоденно з 08-00 до 21-00.

Правила використання Подарункових сертифікатів

Подарунковий сертифікат - еквівалент грошової суми (50, 100 і 250 гривень). Подарунковий сертифікат - є підтвердженням внесення авансового платежу і дає його власникові право на придбання товару в лінії магазинів EVA на суму, еквівалентну номіналу Подарункового сертифіката і в межах терміну його дії.

ПЕРЕВIРКА ТЕРМIНУ ДII СЕРТИФIКАТУ

ПЕРЕВIРИТИ СЕРТИФIКАТ