5 КРУТИХ ІДЕЙ, ЯК ЗАПАКУВАТИ НОВОРІЧНІ ПОДАРУНКИ

5 КРУТИХ ІДЕЙ, ЯК ЗАПАКУВАТИ НОВОРІЧНІ ПОДАРУНКИ

Напередодні новорічних свят так багато треба встигнути: прикрасити оселю, скласти меню, придбати подарунки для рідних та близьких і обов’язково гарно їх запакувати! Звичайно, можна взяти простий кольоровий папір чи пакет з Дідом Морозом. Але крута упаковка, виготовлена власноруч, зробить ваш презент набагато ціннішим незалежно від його вартості. Тож сьогодні в EVA Blog пропонуємо вам 5 крутих ідей, як легко й красиво запакувати подарунки.

ПРОСТІ СПОСОБИ ВІДБІЛИТИ РЕЧІ В ДОМАШНІХ УМОВАХ

ПРОСТІ СПОСОБИ ВІДБІЛИТИ РЕЧІ В ДОМАШНІХ УМОВАХ

Білосніжні речі завжди залишаються модними. Вони надають будь-якого образу бадьорості та сексуальності. Білий одяг актуальний в будь-який сезон. А в холоди надає вам особливо роскішного віигляду. Дівчина, яка одягнена в білосніжні речі, ніколи не залишиться без уваги з боку чоловіків.

Але рано чи пізно такий одяг брудниться і позбавляється первинної білизни. Для того щоб повернути речам привабливість, можна використовувати різні способи.

СТИЛЬНА ПРОСТОТА: ЯК ВІДТВОРИТИ МОДНИЙ І ЗАТИШНИЙ ІНТЕР'ЄР У СЕБЕ ВДОМА

СТИЛЬНА ПРОСТОТА: ЯК ВІДТВОРИТИ МОДНИЙ І ЗАТИШНИЙ ІНТЕР'ЄР У СЕБЕ ВДОМА

Затишна філософія хюґе стала справжнім світовим трендом, а в 2016 році оксфордський словник назвав це слово одним із найпопулярніших! У філософії хюґе є кілька правил, завдяки яким скандинавські інтер’єри виглядають просто, сучасно і водночас неймовірно затишно. Про те, як створити такий інтер’єр, в EVA Blog розповідає наш експерт - фітодизайнер Ольга Марченко.

ЗДОРОВІ РЕЦЕПТИ ДЛЯ ЗАТИШНИХ ВЕЧОРІВ

ЗДОРОВІ РЕЦЕПТИ ДЛЯ ЗАТИШНИХ ВЕЧОРІВ

Кулінарна осінь — це різнобарв’я зібраного врожаю та затишні посиденьки в теплому дружньому колі. А ще осінь — ідеальний час для хюґе. Запросіть до себе рідних та друзів і разом приготуйте смачні та корисні страви в стилі хюґе. Щоб не налягати восени на важку їжу, пропонуємо вам кілька рецептів здорових та смачних страв, приготувавши які, ви зможете не лише поласувати, але і створити затишну хюґе-атмосферу у себе вдома.

ЩО ЗРОБИТИ, ЩОБ ЛАМПОЧКИ СЛУЖИЛИ ДОВШЕ

ЩО ЗРОБИТИ, ЩОБ ЛАМПОЧКИ СЛУЖИЛИ ДОВШЕ

Багато хто з нас все ще користуються лампами розжарювання і не поспішають їх замінювати більш сучасними енергозберігаючими лампами. Можливо, просто важко звикнути до світла таких ламп або є якісь інші причини для того, щоб зберігати вірність «лампочці Ілліча». Але сучасні лампочки, напевно, багато хто помітив, перегорають частіше, ніж ті, які були в радянські часи. У чому ж тут може бути причина такої недовговічною їхньої роботи?

0 800 303 700*
Усі дзвінки зі станціонарних та мобільних телефонів безкоштовні.
Графік роботи контактного центра: щоденно з 08-00 до 21-00.

Правила використання Подарункових сертифікатів

Подарунковий сертифікат - еквівалент грошової суми (50, 100 і 250 гривень). Подарунковий сертифікат - є підтвердженням внесення авансового платежу і дає його власникові право на придбання товару в лінії магазинів EVA на суму, еквівалентну номіналу Подарункового сертифіката і в межах терміну його дії.

ПЕРЕВIРКА ТЕРМIНУ ДII СЕРТИФIКАТУ

ПЕРЕВIРИТИ СЕРТИФIКАТ