ЯК ЧАСТО МИТИ КУХОННУ МИЙКУ

ЯК ЧАСТО МИТИ КУХОННУ МИЙКУ

Кухонна мийка — ідеальне місце для розмноження бактерій, а звідси вони легко потрапляють до наших тарілок та їжі. Певно, ви вже знаєте про те, що найбруднішим місцем вдома є не підлога, а кухонна губка, рушник та мийка! Навіть унітаз виявляється чистішим за кухонні поверхні, а все тому, що його ми дезінфікуємо значно частіше. Тож коли та як чистити кухонну мийку та які засоби для цього обирати, щоб убезпечити себе та рідних від контакту зі шкідливими бактеріями, читайте в новій статті на EVA Blog!

ЯК ДОГЛЯДАТИ ПОСУДОМИЙНУ МАШИНУ

ЯК ДОГЛЯДАТИ ПОСУДОМИЙНУ МАШИНУ

Посудомийна машина, мабуть, найперша наша побутова помічниця після пральної. Нарешті не треба стояти біля мийки та перемивати купу брудних тарілок — достатньо просто завантажити посуд до машини, а через деякий час дістати чистим, сухим та сяючим. А ще вона економить електрику та воду. Ну просто ідеальний пристрій! Як правильно доглядати посудомийку та які засоби обрати, щоб вона справно працювала та ідеально мила посуд, читайте в новій статті на EVA Blog.

ВЕСНА В ДОМІ: ЯК ВПИСАТИ КВІТКОВИЙ ПРИНТ В ІНТЕР’ЄР

ВЕСНА В ДОМІ: ЯК ВПИСАТИ КВІТКОВИЙ ПРИНТ В ІНТЕР’ЄР

Весна — чарівний час оновлення, молодої зелені й, звичайно, барвистих квітів не лише в природі, але і в кожній оселі. Ми подумали: якщо справжнє тепло до нас не поспішає, чому б не створити весняний настрій у себе вдома? — і приготували для вас нову статтю з ідеями того, як змінити сум на радість і наповнити оселю весняними квітами.

СВЯТКОВИЙ СТІЛ: ЯК НЕ ПРОВЕСТИ 8 БЕРЕЗНЯ БІЛЯ ПЛИТИ

СВЯТКОВИЙ СТІЛ: ЯК НЕ ПРОВЕСТИ 8 БЕРЕЗНЯ БІЛЯ ПЛИТИ

8 березня — чудове свято весни та жіноцтва і, певно, кожна з нас вже готується приймати подарунки та теплі привітання. Незалежно від того, який формат святкування ви обрали: тихий сімейний вечір чи божевільну вечірку в колі друзів, без їжі вам все одно не обійтися. А лайфхаки про те, як не провести 8 березня на кухні, шукайте в новій статті на EVA Blog!

СИЛА СВІТЛА: ТРЕНДИ ОСІТЛЕННЯ ОСЕЛІ В 2018 РОЦІ

СИЛА СВІТЛА: ТРЕНДИ ОСІТЛЕННЯ ОСЕЛІ В 2018 РОЦІ

Внутрішнє освітлення — чи не найважливіший аспект в дизайні будь-якого інтер'єру. Використовуючи різні види ламп і змінюючи розташування світла, можна створити теплу й затишну атмосферу вдома. Так само, як і всі інші деталі дизайну, світло весь час удосконалюється у своєму зовнішньому вигляді й технічних характеристиках. Сьогодні наш експерт - фітодизайнер Ольга Марченко, розповість, які тенденції будуть популярні в 2018 році та як створити гарний настрій за допомогою світла?

0 800 303 700*
Усі дзвінки зі станціонарних та мобільних телефонів безкоштовні.
Графік роботи контактного центра: щоденно з 08-00 до 21-00.

Правила використання Подарункових сертифікатів

Подарунковий сертифікат - еквівалент грошової суми (50, 100 і 250 гривень). Подарунковий сертифікат - є підтвердженням внесення авансового платежу і дає його власникові право на придбання товару в лінії магазинів EVA на суму, еквівалентну номіналу Подарункового сертифіката і в межах терміну його дії.

ПЕРЕВIРКА ТЕРМIНУ ДII СЕРТИФIКАТУ

ПЕРЕВIРИТИ СЕРТИФIКАТ