СВОБОДА ВІД РЕЧЕЙ: ЯК ЗВІЛЬНИТИ ЖИТЛО ВІД  ЗАЙВОГО

СВОБОДА ВІД РЕЧЕЙ: ЯК ЗВІЛЬНИТИ ЖИТЛО ВІД ЗАЙВОГО

Мінімалізму і позбавленню від зайвого присвячені сотні статей і книг. Є люди, які зробили професією розбір чужих будинків і гардеробів. В цьому є невесела іронія: можна найняти професійного шопера, який допоможе вам оновити гардероб або інтер'єр, а можна заплатити іншій людині, яка допомагає позбутися від зайвого.
Чому це відбувається? Чому в кутах будинку навіть після ретельного прибирання починають накопичуватися непотрібні дрібниці? Чому так важко втриматися і не привезти черговий магніт (статуетку, рамку для фото) з подорожі? Чому в шафі повно одягу, а «носити нічого»? Чому дітям так швидко надокучають іграшки, і вони просять нові?
Наш експерт - блогер Анастасія Чуприна, у сьогоднішній статті розмірковує, як вийти із порочного кола надспоживання.

ЯК ВІДМИТИ ДУХОВКУ ДО ГЛЯНСЕВОГО БЛИСКУ

ЯК ВІДМИТИ ДУХОВКУ ДО ГЛЯНСЕВОГО БЛИСКУ

Під час приготування їжі в духовці на її стінках накопичується багато забруднень. Найбільш простим та правильним шляхом є чистка її після кожного приготування їжі, але не завжди ми встигаємо так робити. У результаті маємо великі краплини жиру, що пригоріли та присохли, і видалити їх вже не так просто. Тож якими способами можна легко та просто відмити духовку до глянсового блиску? Пропонуємо скористатися лайфхаками від EVA Blog!

ТРЕНД НА ВЕРТИКАЛЬНЕ ОЗЕЛЕНЕННЯ: ЯК ЗРОБИТИ ВЛАСНОРУЧ

ТРЕНД НА ВЕРТИКАЛЬНЕ ОЗЕЛЕНЕННЯ: ЯК ЗРОБИТИ ВЛАСНОРУЧ

Цей прийом прийшов у фітодизайн приміщень з ландшафтного дизайну і дуже швидко став одним з провідних трендів. Зелені стіни прикрашають зали дорогих ресторанів, салонів краси та SPA, а віднедавна ще й кімнати міських квартир.

Вертикальне озеленення стає дедалі популярнішим і, незважаючи на свою дорожнечу, витісняє озеленення в звичайних горщиках.
Сьогодні ми з’ясуємо, в чому ж переваги вертикальних систем і якого догляду вони потребують. І допоможе нам у цьому наш експерт, керівниця студії фітодизайну Botanical Studio, Ольга Марченко.

INSTAGRAM-READY: ЯК СТВОРИТИ ФОТОГЕНІЧНИЙ ІНТЕР’ЄР

INSTAGRAM-READY: ЯК СТВОРИТИ ФОТОГЕНІЧНИЙ ІНТЕР’ЄР

Відомі трендсетери європейських студій дизайну і меблевих салонів говорять про те, що головним трендом у дизайні приміщень стають instagram-ready інтер’єри.
Наш постійний експерт Ольга Марченко вирішила розповісти більше про це новітнє явище і поділитися ідеями створення «інстаграмного» інтер’єру у власній оселі.  

ЯК УБЕРЕГТИ ДЖИНСИ ВІД ВИЦВІТАННЯ

ЯК УБЕРЕГТИ ДЖИНСИ ВІД ВИЦВІТАННЯ

Певно, не існує такого гардеробу, в якому не було б як мінімум одних джинсів. Це справжні модні довгожителі, котрі трансформувалися від міцного робочого одягу до міського вуличного стилю та навіть офісного. Частіше за все ми ретельно та прискіпливо обираємо нові джинси, а потім влаштовуємо їм справжнє випробовування й носимо багато та часто. Звісно, що витримати таке під силу не кожній тканині, а єдине, що може скоротити термін життя джинсів — вицвітання тканини. Тож як уберегти улюблену пару від втрати кольору? — Про це читайте в нашій новій статті!

0 800 303 700*
Усі дзвінки зі станціонарних та мобільних телефонів безкоштовні.
Графік роботи контактного центра: щоденно з 08-00 до 21-00.

Правила використання Подарункових сертифікатів

Подарунковий сертифікат - еквівалент грошової суми (50, 100 і 250 гривень). Подарунковий сертифікат - є підтвердженням внесення авансового платежу і дає його власникові право на придбання товару в лінії магазинів EVA на суму, еквівалентну номіналу Подарункового сертифіката і в межах терміну його дії.

ПЕРЕВIРКА ТЕРМIНУ ДII СЕРТИФIКАТУ

ПЕРЕВIРИТИ СЕРТИФIКАТ