НАЙКРУТІШІ ЕКО-ТРЕНДИ ДЛЯ ВАШОЇ ОСЕЛІ

НАЙКРУТІШІ ЕКО-ТРЕНДИ ДЛЯ ВАШОЇ ОСЕЛІ

З кожним днем дизайнери та інжернери знаходять нові й нові технології і матеріали, які здатні зробити наш дім комфортнішим. Однак навіть найновіші винаходи не здатні замінити природу.
Тож еко-дизайн стає все популярнішим.
Він відповідає на питання, як примирити в своїй оселі натуральні матеріали та новітні технології? Які фактури та кольори використовувати?  Та як створити у своєму домі справжній сад, не докладаючи значних зусиль.
Про найактуальніші еко-тренди сьогодні вам розповість наш експерт Ольга Марченко.

ЯК ПРАВИЛЬНО ПРАСУВАТИ ПОСТІЛЬНУ БІЛИЗНУ

ЯК ПРАВИЛЬНО ПРАСУВАТИ ПОСТІЛЬНУ БІЛИЗНУ

Завдяки появі автоматичних пральних машин, прання перетворилося на справжнє задоволення: завантажили, обрали програму і через деякий час отримали чисту напівсуху білизну. А от прасувати, нажаль, машини ще не навчилися. Тому ця монотонна робота виконується вручну. Багато жінок взагалі не прасують постіль, обґрунтовуючи це тим, що вона все одно зімнеться після першої ж ночі. Прихильниці прасування постільної білизни аргументують свій вибір тим, що теплова обробка знищує шкідливі бактерії. Крім того, відпочивати на випрасуваній постелі набагато приємніше.

5 РЕЦЕПТІВ ДЛЯ ПОСИДЕНЬОК З ПОДРУГАМИ

5 РЕЦЕПТІВ ДЛЯ ПОСИДЕНЬОК З ПОДРУГАМИ

Через постійну зайнятість та брак часу нам так рідко вдається зібратися з подружками та душевно поговорити. Зробіть ці нечасті посиденьки особливими! Напередодні 11 жовтня, Дня дівчат, ми в EVA Blog ділимось простими та корисними рецептами, котрі допоможуть створити душевну атмосферу. Відпочивайте зі смаком!

8 АРОМАІДЕЙ ДЛЯ ВАШОЇ ОСЕЛІ

8 АРОМАІДЕЙ ДЛЯ ВАШОЇ ОСЕЛІ

Кожна господиня прагне створити затишок і приємну атмосферу у власному домі. Не останнє місце в цьому грають аромати. Ми вже розповідали про те, як позбутися неприємних запахів у вашій оселі. Сьогодні ж давайте поговоримо про створення приємного аромату та найкращі ефірні масла для дому.

МАРИНАДИ ДЛЯ ШАШЛИКУ, ЯКІ ВАРТО СПРОБУВАТИ

МАРИНАДИ ДЛЯ ШАШЛИКУ, ЯКІ ВАРТО СПРОБУВАТИ

За вікном роскішна осінь - пора подорожей та пікніків.
Тому ми вирішили поділитися з нашими читачами найцікавішими рецептами маринадів для шашлику. Безумовно, у кожного з вас є свій, фірмовий, роками перевірений рецепт приготування маринаду. Однак чому б не поекспериментувати і не відкрити для себе нові варіанти і смаки цієї страви?

0 800 303 700*
Усі дзвінки зі станціонарних та мобільних телефонів безкоштовні.
Графік роботи контактного центра: щоденно з 08-00 до 21-00.

Правила використання Подарункових сертифікатів

Подарунковий сертифікат - еквівалент грошової суми (50, 100 і 250 гривень). Подарунковий сертифікат - є підтвердженням внесення авансового платежу і дає його власникові право на придбання товару в лінії магазинів EVA на суму, еквівалентну номіналу Подарункового сертифіката і в межах терміну його дії.

ПЕРЕВIРКА ТЕРМIНУ ДII СЕРТИФIКАТУ

ПЕРЕВIРИТИ СЕРТИФIКАТ