ЯК ОНОВИТИ ІНТЕР'ЄР: ПРИЄМНІ ДЕТАЛІ

ЯК ОНОВИТИ ІНТЕР'ЄР: ПРИЄМНІ ДЕТАЛІ

Ремонт, який ми робимо на довгі роки, і меблі, якими ми обставляємо наші оселі - це основа інтер’єру. Але саме завдяки дрібним деталям і цікавим елементам декору наш дім набуває власного, унікального звучання. Ці, здавалося б, дрібниці наповнюють простір життям, а завдяки їхньому регулярному оновленню, ми можемо вносити новизну в звичне для нас середовище. Про те, як оновити інтер’єр, витративши при цьому мінімум коштів, сьогодні розповість наш експерт - фітодизайнер Ольга Марченко.

ЯК ОНОВИТИ ВАННУ БЕЗ ДОРОГОГО РЕМОНТУ

ЯК ОНОВИТИ ВАННУ БЕЗ ДОРОГОГО РЕМОНТУ

Для багатьох з нас ванна — улюблене місце вдома, де можна розслабитися, добре відпочити й на деякий час забути про всі справи. І як же хочеться, щоб у цій кімнаті було гарно та затишно! Якісний ремонт у маленькій ванній кімнаті тягне за собою чималі фінансові витрати: зазвичай це найбільша стаття витрат в ремонті всієї оселі. Тож у новій статті на EVA Blog ми вирішили поділитися з вами простими способами, за допомогою яких ви зможете оновити інтер’єр ванної без серйозних витрат.

П'ЯТЬ ЗІГРІВАЮЧИХ НАПОЇВ ДЛЯ ЗАТИШНОЇ ЗИМИ

П'ЯТЬ ЗІГРІВАЮЧИХ НАПОЇВ ДЛЯ ЗАТИШНОЇ ЗИМИ

Зимові вечори - чудовий час для насолоди смачними напоями під загадкове мерехтіння свічок чи новорічних гірлянд. Час придивитися до власних бажань, помріяти та віднайти цілі, які надихнуть бадьоро прокидатися вранці. Лише уявіть: теплий плед, зручне крісло, чашка з ароматним глінтвейном у руках. Чи, можливо, ви надаєте перевагу пуншу?

Наш експерт, блогер Анастасія Чуприна, відшукала для вас цікаві рецепти традиційних зимових напоїв та поділилася ними у новій статті для EVA Blog!

СВОБОДА ВІД РЕЧЕЙ: ЯК ЗВІЛЬНИТИ ЖИТЛО ВІД  ЗАЙВОГО

СВОБОДА ВІД РЕЧЕЙ: ЯК ЗВІЛЬНИТИ ЖИТЛО ВІД ЗАЙВОГО

Мінімалізму і позбавленню від зайвого присвячені сотні статей і книг. Є люди, які зробили професією розбір чужих будинків і гардеробів. В цьому є невесела іронія: можна найняти професійного шопера, який допоможе вам оновити гардероб або інтер'єр, а можна заплатити іншій людині, яка допомагає позбутися від зайвого.
Чому це відбувається? Чому в кутах будинку навіть після ретельного прибирання починають накопичуватися непотрібні дрібниці? Чому так важко втриматися і не привезти черговий магніт (статуетку, рамку для фото) з подорожі? Чому в шафі повно одягу, а «носити нічого»? Чому дітям так швидко надокучають іграшки, і вони просять нові?
Наш експерт - блогер Анастасія Чуприна, у сьогоднішній статті розмірковує, як вийти із порочного кола надспоживання.

СУЧАСНІ СТРАВИ НА СВЯТУ ВЕЧЕРЮ

СУЧАСНІ СТРАВИ НА СВЯТУ ВЕЧЕРЮ

Різдво — одне з найбільш чарівних сімейних свят, на яке чекають та готуються всі. Не завжди ми святкуємо його з дотриманням усіх канонів — все частіше Різдво перетворюється на красиву й теплу сімейну вечерю, коли за одним столом збираються всі рідні та близькі. Напевно, в цьому і полягає найголовніша цінність будь-яких свят. У новій статті ми підготували для вас сучасні рецепти пісних страв до святкового столу, щоб ваша вечеря відповідала традиціям і водночас була незвичайною.

0 800 303 700*
Усі дзвінки зі станціонарних та мобільних телефонів безкоштовні.
Графік роботи контактного центра: щоденно з 08-00 до 21-00.

Правила використання Подарункових сертифікатів

Подарунковий сертифікат - еквівалент грошової суми (50, 100 і 250 гривень). Подарунковий сертифікат - є підтвердженням внесення авансового платежу і дає його власникові право на придбання товару в лінії магазинів EVA на суму, еквівалентну номіналу Подарункового сертифіката і в межах терміну його дії.

ПЕРЕВIРКА ТЕРМIНУ ДII СЕРТИФIКАТУ

ПЕРЕВIРИТИ СЕРТИФIКАТ