ЯК СТВОРИТИ ІНТЕР'ЄР У СЕРЕДЗЕМНОМОРСЬКОМУ СТИЛІ

ЯК СТВОРИТИ ІНТЕР'ЄР У СЕРЕДЗЕМНОМОРСЬКОМУ СТИЛІ

Середземноморський стиль в інтер'єрі — це свіжий подих морського бризу, яскраве сонечко та вічна відпустка у вашому домі. Цей стиль має кілька відгалужень — грецький, італійський, турецький і марокканський напрями. Кожен з них несе специфіку тієї чи іншої країни, але всі вони мають спільні закономірності.
Цей стиль — шматочок ласкавого моря у вас вдома, а ще відмінний спосіб подовжити літо й відпустку на цілий рік. Бажаєте створити атмосферу затишної безтурботності в своїй оселі? Тоді додайте до інтер’єру елементи середземноморського стилю! Про них все знає наш експерт Ольга Марченко — декоратор і фітодизайнер.

БЛИЖЧЕ ДО ТІЛА: ЯК ЧАСТО ПРАТИ БЮСТГАЛЬТЕР

БЛИЖЧЕ ДО ТІЛА: ЯК ЧАСТО ПРАТИ БЮСТГАЛЬТЕР

Усі жінки обожнюють красиву та зручну білизну, і в кожному гардеробі, мабуть, є речі для повсякденного носіння, окремі для занять спортом та особливі комплекти для чоловічих очей. Утім, усі ці недешеві речі потребують правильного догляду не лише через особисту гігієну та здоров’я, але й для подовження строку їхньої служби. Зізнайтеся, дівчата: а ви перете бюстгальтери двічі на тиждень? Для багатьох це може стати відкриттям, та саме з такою частотою їх необхідно прати. А про те, як правильно це робити та на що ще звернути увагу, читайте в нашій новій статті!

ЯК ЗРОЗУМІТИ, ЯКИЙ ІНТЕР'ЄРНИЙ СТИЛЬ ВАМ БЛИЖЧИЙ ЗА ДУХОМ?

ЯК ЗРОЗУМІТИ, ЯКИЙ ІНТЕР'ЄРНИЙ СТИЛЬ ВАМ БЛИЖЧИЙ ЗА ДУХОМ?

Кожна оселя, як і людина, має свою душу та неповторну зовнішність. Зазвичай інтер’єр віддзеркалює характер та вподобання тих, хто в ньому мешкає, але буває й так, що краще обирати стиль протилежний нашому темпераменту, щоб почуватися в гармонії з собою та світом. Тож як визначитися зі стилем інтер’єру, що пасуватиме саме вашому характеру та позитивно відобразиться на атмосфері вдома? Ольга Марченко — наш експерт, фітодизайнер і декоратор, знає відповідь на це питання!

ЯКИМИ ЗАСОБАМИ ПОБУТОВОЇ ХІМІЇ НЕ МОЖНА КОРИСТУВАТИСЯ ОДНОЧАСНО

ЯКИМИ ЗАСОБАМИ ПОБУТОВОЇ ХІМІЇ НЕ МОЖНА КОРИСТУВАТИСЯ ОДНОЧАСНО

На полицях магазинів стільки засобів для миття, чищення та дезінфекції, аж очі розбігаються. І всім нам хочеться, щоб вдома все сяяло свіжістю, чистотою, і щоб жодних бактерій! А ви коли-небудь змішували засоби побутової хімії з різним ефектом, щоб досягти кращого результату? Виявляється, деякі з них не можна поєднувати між собою — це не лише може знизити ефективність прибирання, але й зіпсувати поверхню та навіть створити загрозу для здоров’я! Яких саме поєднань треба уникати, читайте в новій статті від EVA Blog!

ЯК ОНОВИТИ ІНТЕР'ЄР: ПРИЄМНІ ДЕТАЛІ

ЯК ОНОВИТИ ІНТЕР'ЄР: ПРИЄМНІ ДЕТАЛІ

Ремонт, який ми робимо на довгі роки, і меблі, якими ми обставляємо наші оселі - це основа інтер’єру. Але саме завдяки дрібним деталям і цікавим елементам декору наш дім набуває власного, унікального звучання. Ці, здавалося б, дрібниці наповнюють простір життям, а завдяки їхньому регулярному оновленню, ми можемо вносити новизну в звичне для нас середовище. Про те, як оновити інтер’єр, витративши при цьому мінімум коштів, сьогодні розповість наш експерт - фітодизайнер Ольга Марченко.

0 800 303 700*
Усі дзвінки зі станціонарних та мобільних телефонів безкоштовні.
Графік роботи контактного центра: щоденно з 08-00 до 21-00.

Правила використання Подарункових сертифікатів

Подарунковий сертифікат - еквівалент грошової суми (50, 100 і 250 гривень). Подарунковий сертифікат - є підтвердженням внесення авансового платежу і дає його власникові право на придбання товару в лінії магазинів EVA на суму, еквівалентну номіналу Подарункового сертифіката і в межах терміну його дії.

ПЕРЕВIРКА ТЕРМIНУ ДII СЕРТИФIКАТУ

ПЕРЕВIРИТИ СЕРТИФIКАТ