ШКІЛЬНИЙ ОБІД: ЧИ ВАРТО ДАВАТИ ДИТИНІ ЇЖУ З СОБОЮ

ШКІЛЬНИЙ ОБІД: ЧИ ВАРТО ДАВАТИ ДИТИНІ ЇЖУ З СОБОЮ

Осінь в кожного з нас асоціюється з різними речами: для когось із оксамитовим сезоном на морі, меланхолічною порою поезії, вечорами під пледом із чашкою глінтвейну, але для батьків школярів - це час чатику в месенжері, нескінченних домашніх завдань та вічної вранішньої проблеми, куди поділась друга шкарпетка.
Шкільні обіди – ще одна тема для батьківських хвилювань протягом усього навчального року. Сьогодні наш експерт зі здорового образу життя - Лєна Філатова, розповість про те, чи варто давати дитині обід із собою до школи та що в ньому має обов’язково бути.

СУХОЦВІТИ: ЯК І З ЧОГО СКЛАСТИ ІДЕАЛЬНИЙ ОСІННІЙ БУКЕТ

СУХОЦВІТИ: ЯК І З ЧОГО СКЛАСТИ ІДЕАЛЬНИЙ ОСІННІЙ БУКЕТ

Спекотне літо залишилось позаду. Кожен день стає все холоднішим, а листя на деревах вкривається золотом та багрянцем. Осінь - це час ароматного чаю, вечорів під пледом, і звісно - роскішних букетів із сухоцвітів. Ці надзвичайні рослини будуть прикрашати наші домівки та милувати око довгі холодні місяці, поки не зійдуть сніги.
Про те, як своїми руками зібрати букет із сухоцвітів, розповідає наш експерт - флорист Ольга Марченко.

ШКІРА, ЛАК, ЗАМША, НУБУК: ЯК ПРАВИЛЬНО ДОГЛЯДАТИ ВЗУТТЯ ЗАЛЕЖНО ВІД ЙОГО ТИПУ

ШКІРА, ЛАК, ЗАМША, НУБУК: ЯК ПРАВИЛЬНО ДОГЛЯДАТИ ВЗУТТЯ ЗАЛЕЖНО ВІД ЙОГО ТИПУ

На що ви звертаєте увагу, коли вперше бачите незнайому людину: посмішка, руки, брови, взуття? Охайне та чисте взуття вважається таким же атрибутом доглянутості, як чистий одяг та волосся, але, на жаль, не всі знають про те, як правильно доглядати за ним, щоб улюблена пара не лише мала бездоганний вигляд, але й вірно прослужила не один сезон. Тож ми вирішили виправити це непорозуміння й у новій статті розповісти про догляд за взуттям з різних типів шкіри — гладкої, лакованої, екзотичної, замші та нубука.

ЯК ОНОВИТИ ВАННУ БЕЗ ДОРОГОГО РЕМОНТУ

ЯК ОНОВИТИ ВАННУ БЕЗ ДОРОГОГО РЕМОНТУ

Для багатьох з нас ванна — улюблене місце вдома, де можна розслабитися, добре відпочити й на деякий час забути про всі справи. І як же хочеться, щоб у цій кімнаті було гарно та затишно! Якісний ремонт у маленькій ванній кімнаті тягне за собою чималі фінансові витрати: зазвичай це найбільша стаття витрат в ремонті всієї оселі. Тож у новій статті на EVA Blog ми вирішили поділитися з вами простими способами, за допомогою яких ви зможете оновити інтер’єр ванної без серйозних витрат.

ЩО ТАКЕ МАТЧА-ЛАТТЕ? ГОТУЄМО УЛЮБЛЕНИЙ НАПІЙ МОДНИХ БЛОГЕРІВ ВДОМА

ЩО ТАКЕ МАТЧА-ЛАТТЕ? ГОТУЄМО УЛЮБЛЕНИЙ НАПІЙ МОДНИХ БЛОГЕРІВ ВДОМА

Матча-латте (або правильніше маття-латте у японській транскрипції) без перебільшення можна назвати найгучнішим гастрономічним трендом 2018 року. Неодноразово оспіваний авторитетними дієтологами, цей напій вже має цілий сонм зіркових прихильників і регулярно з`являється на інстаграмних фуд-фото популярних блогерів. Усе завдяки чарівному інгредієнту матча-латте – японському порошковому чаю маття (він же матча, але ми називатимемо цей продукт так, як його називають на батьківщині).

0 800 303 700*
Усі дзвінки зі станціонарних та мобільних телефонів безкоштовні.
Графік роботи контактного центра: щоденно з 08-00 до 21-00.

Правила використання Подарункових сертифікатів

Подарунковий сертифікат - еквівалент грошової суми (50, 100 і 250 гривень). Подарунковий сертифікат - є підтвердженням внесення авансового платежу і дає його власникові право на придбання товару в лінії магазинів EVA на суму, еквівалентну номіналу Подарункового сертифіката і в межах терміну його дії.

ПЕРЕВIРКА ТЕРМIНУ ДII СЕРТИФIКАТУ

ПЕРЕВIРИТИ СЕРТИФIКАТ