Подарунковий сертифiкат
Подарунковий сертифiкат
ЯК БОРОТИСЯ З НЕПРИЄМНИМИ ЗАПАХАМИ В ДОМІ

ЯК БОРОТИСЯ З НЕПРИЄМНИМИ ЗАПАХАМИ В ДОМІ

Запахи оточують нас звідусіль. Та чи не найбільше господині переймаються з приводу запаху власної оселі. Добре, коли вдома пахне свіжою випічкою чи квітами. Але що робити, коли аромат вашого дому не надто приємний? Про джерела неприємних запахів та шляхи їхнього усунення пропонуємо поговорити в новій статті від EVA Blog.

ШОПІНГ ДЛЯ ДОМУ: ТРИ УКРАЇНСЬКИХ БРЕНДИ ПОСУДУ

ШОПІНГ ДЛЯ ДОМУ: ТРИ УКРАЇНСЬКИХ БРЕНДИ ПОСУДУ

Дім - це місце, куди приходиш відпочити душею і тілом. Особливе відчуття комфорту і спокою залежить від багатьох факторів. Величезне значення має чистота та свобода від мотлоху. Але атмосферу затишку створюють не тільки вони. Важливі деталі: тепле сяйво свічок, квіти на підвіконні, величезна ковдра, у яку так зручно загорнутися, улюблена чашка - чай у ній здається особливо смачним.
Сьогодні ми зібрали 7 українських митців-керамістів, чиї вироби сповнені любов’ю та душевним теплом. Тарелі, горнятка та склянки, яким обов’язково знайдеться місце у вашому домі.

ЯК САМОСТІЙНО ВИДАЛИТИ ПОДРЯПИНИ НА МЕБЛЯХ

ЯК САМОСТІЙНО ВИДАЛИТИ ПОДРЯПИНИ НА МЕБЛЯХ

Як би ми акуратно не ставились до улюблених меблів з дерева, через деякий час на них все одно з'являються подряпини. А якщо в будинку є діти і тварини, то уникнути появи подряпин, просто, не можливо. Але не викидати ж через це комод або стіл!
Сьогодні разом з Eva Blog розберемося, як замаскувати подряпини на меблях простими і перевіреними способами.

ЧИСТИМО КОВДРУ ВДОМА САМОСТІЙНО

ЧИСТИМО КОВДРУ ВДОМА САМОСТІЙНО

Як приємно взимку закутатись у теплу ковдру і солодко спати всю ніч! Та і влітку багато хто любить укриватися — не стільки від холоду, як для затишку та комфорту. А чи знаєте ви, що ковдру необхідно чистити 3–4 рази на рік, адже у ній скупчується величезна кількість часточок епідермісу і продуктів життєдіяльності шкіри, котрі стають ідеальним середовищем для пилових кліщів, грибків, бактерій. Що вже й казати про літній період, коли температура повітря підвищується, і ми потіємо набагато інтенсивніше!
Як та якими засобами правильно доглядати ковдру? У чому відмінність догляду за різними ковдрами в залежності від матеріалу виготовлення? Читайте у новій статті від EVA Blog.

МАГІЯ ОТОМІ: МЕКСИКАНСЬКА ВИШИВКА В ІНТЕР'ЄРІ

МАГІЯ ОТОМІ: МЕКСИКАНСЬКА ВИШИВКА В ІНТЕР'ЄРІ

Сьогодні зразки народних промислів надихають світових дизайнерів на сміливі експерименти, стають експонатами закритих колекцій.
Ми добре знайомі вз індійським батіком, узбецьким ікатом та рідною українською вишивкою. Але творчість латинської Америки залишається чимось далеким та загадковим.
Мало хто чув про яскраву та мальовничу вишивку отомі. А це унікальний зразок народної творчості мексики.
Сьогодні у Eva Blog ми розповімо вам про фантастичні орнаменти Мексики та дамо кілька підказок, як вписати традиційні вишивки у ваш інтер’ер.

0 800 303 700*
Усі дзвінки зі станціонарних та мобільних телефонів безкоштовні.
Графік роботи контактного центра: щоденно з 08-00 до 21-00.

Правила використання Подарункових сертифікатів

Подарунковий сертифікат - еквівалент грошової суми (50, 100 і 250 гривень). Подарунковий сертифікат - є підтвердженням внесення авансового платежу і дає його власникові право на придбання товару в лінії магазинів EVA на суму, еквівалентну номіналу Подарункового сертифіката і в межах терміну його дії.

ПЕРЕВIРКА ТЕРМIНУ ДII СЕРТИФIКАТУ

ПЕРЕВIРИТИ СЕРТИФIКАТ