ЯК ЗРОБИТИ ВАННУ БІЛОСНІЖНОЮ: СЕКРЕТИ ЛЮКСОВИХ ГОТЕЛІВ

ЯК ЗРОБИТИ ВАННУ БІЛОСНІЖНОЮ: СЕКРЕТИ ЛЮКСОВИХ ГОТЕЛІВ

У кращих готелях світу ванні кімнаті завжди бездоганно чисті: білосніжні рушники й халати, вимита до блиску сантехніка й жодних розводів на плитці та мармурових поверхнях. Як зробити таку ж чистоту в своїй ванній кімнаті? Ділимося секретами!

5 ПРОСТИХ КРОКІВ ДО ПРАВИЛЬНОГО ХАРЧУВАННЯ В ОФІСІ

5 ПРОСТИХ КРОКІВ ДО ПРАВИЛЬНОГО ХАРЧУВАННЯ В ОФІСІ

Сонце на вулиці з кожнем днем сяє все яскравіше. Дівчата щосили готуються до пляжного сезону:  відвідують залу, п'ють достатньо води та слідкують за харчуванням. Та якщо вдома ми немаємо ніяких перешкод до того, щоб вживати корисну їжу - шкідливі продукти можна просто не купувати; то в офісі забагато спокус.

Як прийти до правильного харчування в умовах офісу, сьогодні розповість Лєна Філатова - наш експерт зі здорового образу життя.

ПИСАНКИ HAUTE COUTURE: ЯК НЕЗВИЧНО ПРИКРАСИТИ ЯЙЦЯ ДО ВЕЛИКОДНЯ

ПИСАНКИ HAUTE COUTURE: ЯК НЕЗВИЧНО ПРИКРАСИТИ ЯЙЦЯ ДО ВЕЛИКОДНЯ

Зовсім скоро настане Великдень! Це свято з домашнім теплом, затишком, гарним настроєм, натхненною передсвятковою творчістю. Створення писанок — традиція, що сягає своїм корінням давніх часів, коли людина була неподільною з природою. Протягом століть вона змінювалася, з’являлися нові техніки та узори. А ми пропонуємо поєднати давню традицію з новим баченням і створити незвичайні писанки в сучасній інтерпретації. Готуйтеся до свята разом з нами!

3 СУЧАСНІ РЕЦЕПТИ ПАСОК

3 СУЧАСНІ РЕЦЕПТИ ПАСОК

Зовсім скоро настане світле свято Великодня, тож сьогодні саме час поговорити про паски. Випічка пасок та освячення їх у церкві — одна з найдавніших християнських традицій, що збереглася до наших днів, а деякі рецепти пасок сягають своїм корінням аж у дохристиянські часи. Певно, в кожній родині є свій рецепт паски, що передається через покоління від прабабусь до онуків. Але нічого не стоїть на місці, і сьогодні кухарі пропонують нові рецепти пасок, в яких поєдналися давні та сучасні традиції. Тож ми в EVA Blog підібрали для вас три цікавих рецепти: паски шоколадної, мафінів «Манго-маракуйя» та швидкої паски в хлібопічці.

ЯК ПІДГОТУВАТИ ОСЕЛЮ ДО ВЕЛИКОДНЯ

ЯК ПІДГОТУВАТИ ОСЕЛЮ ДО ВЕЛИКОДНЯ

Великдень — надзвичайно радісне та світле свято, що надихає не лише на приготування смачностей, але й на створення симпатичного декору. Традиційно це свято асоціюється з пасками та фарбованими яйцями, але на цей раз пропонуємо додати ще й святковий букет та милі великодні дрібнички, які допоможуть створити затишний святковий настрій. Отже, як прикрасити оселю та святковий стіл? Про це читайте в новій статті на EVA Blog!

0 800 303 700*
Усі дзвінки зі станціонарних та мобільних телефонів безкоштовні.
Графік роботи контактного центра: щоденно з 08-00 до 21-00.

Правила використання Подарункових сертифікатів

Подарунковий сертифікат - еквівалент грошової суми (50, 100 і 250 гривень). Подарунковий сертифікат - є підтвердженням внесення авансового платежу і дає його власникові право на придбання товару в лінії магазинів EVA на суму, еквівалентну номіналу Подарункового сертифіката і в межах терміну його дії.

ПЕРЕВIРКА ТЕРМIНУ ДII СЕРТИФIКАТУ

ПЕРЕВIРИТИ СЕРТИФIКАТ