ПРОСТІ СПОСОБИ ВІДБІЛИТИ РЕЧІ В ДОМАШНІХ УМОВАХ

Білосніжні речі завжди залишаються модними. Вони надають будь-якого образу бадьорості та сексуальності. Білий одяг актуальний в будь-який сезон. А в холоди надає вам особливо роскішного віигляду. Дівчина, яка одягнена в білосніжні речі, ніколи не залишиться без уваги з боку чоловіків.

Але рано чи пізно такий одяг брудниться і позбавляється первинної білизни. Для того щоб повернути речам привабливість, можна використовувати різні способи.

Так, наприклад, бавовняній і лляній тканини можна повернути чистоту і блиск наступним способом. Перед тим як прати речі з такого матеріалу у воді, в ній потрібно розчинити кілька столових ложок скипидару і аміаку. Нехай речі полежать приблизно 1-2 години, потім ретельно прополощіть їх у свіжій воді, а після цього виперіть як завжди, з додаванням порошку для білосніжних речей. Таким методом можна відбілити навіть найбрудніший одяг.

Vanish Gold Oxi Action

Плямовивідник та Відбілювач рідкий для тканин Vanish Gold Oxi Action - визнаний лідер у боротьбі зі слідами застілля на одязі.


Відбілити блузку можна тим, що є в будь-якій сім'ї – тривідсотковим перекисом водню. Для відбілювання налийте в таз 2 літри води. Краще не користуватися тазами з міді і металевими, це може зіпсувати тканину. Вода для відбілювання білої блузки повинна бути температури 30-40 градусів за Цельсієм. Якщо блузка сильно пожовкла або має плями, що в’їлись, додайте в цю воду чайну ложку кальцинованої соди. Розмішайте воду і покладіть в неї блузку, періодично помішуйте блузку для рівномірного відбілювання.

Відбілювання перекисом водню і содою дуже добре видаляє жовті плями поту і повертає одягу втрачену білосніжність.

Відбілюючі речовини, до складу яких входить хлор, досить агресивні, але й цілком ефективні. Їх не варто використовувати для відбілювання речей з тонких, делікатних тканин, таких як шовк, шифон та інші. Також не варто захоплюватися багаторазовим відбілюванням хлормісткими речовинами, постільної білизни, наприклад. Все це може привести до витончення і руйнування тканини. А от з видаленням плям з білих джинсів або щільної білої скатертини такі відбілювачі впораються на відмінно.

Відбілювач Бон Extra

В основі формули відбілювача Бон Extra – кисневі компоненти. 


Речі з найвимогливіших тканин необхідно спочатку замочити в розчині перекису водню (приблизно 2 ст.л. перекису на 10-12 літрів води). Можна також налити трохи нашатирного спирту. Через півгодини слід прополоскати речі у великому обсязі води. Потім потрібно покласти одяг в пральну машинку, встановити належний режим і додати прального порошку.


Відбілювач SANO

Відбілювач SANO  не містить хлору, а тому серед його переваг – м'який вплив на делікатні тканини.


Для відбілювання речей надзвичайно корисними є сучасні засоби. Можете спробувати такий спосіб: в тазі з гарячою водою розчинити кисневий відбілювач і залишити речі замоченими в цьому розчині на всю ніч. І пам'ятайте: з ранку потрібно буде прополоскати і випрати одяг звичайним способом.
Кисневі відбілювачі не викликають алергії та подразнення на шкірі, що робить їх придатними і для дитячих речей. Ці відбілювачі не псують структуру тканини. Також господинь приваблює універсальність відбілювачів з киснем, їх можна використовувати і для кольорових речей.


Лайфхак від Eva Blog:

перед використанням будь-якого засобу для відбілювання білизни уважно вивчіть ярличок, прикріплений до даного виробу.


Виглядайте бездоганно щодня разом із Eva ✿

Кількість переглядів:1469
Оцiнити питання
Для додавання коментарів, Вам необхідно Увійти або зареєструватись.
Додати коментар
0 800 303 700*
Усі дзвінки зі станціонарних та мобільних телефонів безкоштовні.
Графік роботи контактного центра: щоденно з 08-00 до 21-00.

Правила використання Подарункових сертифікатів

Подарунковий сертифікат - еквівалент грошової суми (50, 100 і 250 гривень). Подарунковий сертифікат - є підтвердженням внесення авансового платежу і дає його власникові право на придбання товару в лінії магазинів EVA на суму, еквівалентну номіналу Подарункового сертифіката і в межах терміну його дії.

ПЕРЕВIРКА ТЕРМIНУ ДII СЕРТИФIКАТУ

ПЕРЕВIРИТИ СЕРТИФIКАТ