ШОПІНГ ДЛЯ ДОМУ: ТРИ УКРАЇНСЬКИХ БРЕНДИ ПОСУДУ

Дім - це місце, куди приходиш відпочити душею і тілом. Особливе відчуття комфорту і спокою залежить від багатьох факторів. Величезне значення має чистота та свобода від мотлоху. Але атмосферу затишку створюють не тільки вони. Важливі деталі: тепле сяйво свічок, квіти на підвіконні, величезна ковдра, у яку так зручно загорнутися, улюблена чашка - чай у ній здається особливо смачним.
Сьогодні ми зібрали 7 українських митців-керамістів, чиї вироби сповнені любов’ю та душевним теплом. Тарелі, горнятка та склянки, яким обов’язково знайдеться місце у вашому домі.

IMG_20170705_133046_862.jpg

Фото @maquoshaceramic


Серед кам’яних джунглів іноді так хочеться відчути свіжий подих вітру, привнести в свою оселю неповторну красу природи.
MAQUOSHA майстерня авторської кераміки зі Львова, що створює дуже особливий посуд ручної роботи.
Їх вироби шершаві та живі, спокійні, форми - недосконалі, матеріали - натуральні. Вони - поєднання сучасного та традиційного. Кожна річ зліплена руками, без використання гончарного кола. Найбільшим натхненням є природа і тому кольори, форми та текстури виробів часто нагадують каміння, мушлі, кору дерев, листя, перепелині яйця, морські глибини або лісові гущі.
Тут можна знайти столові та декоративні тарілки, піали для соусів та чаю, чашки та горнятка для какао та кави, і навіть вігвами для ароматичних свічок.
«Глина – живий матеріал, що ти у неї вкладеш – те й отримаєш, робота з нею схожа на медитацію, тут беруть участь усі 4 стихії:вогонь, вода, земля і повітря».


maquosha.jpg

@maquoshaceramicМрієте про незвичний вазон або чашку? zguro ceramics вирізняються трендовими формами та креативними ідеями. Їх вироби виготовлені в техніці шлікерного лиття в гіпсові форми, та покриті високотемпературними глазурями, що безпечні для їжі.
Майстерня може запропонувати вазу у вигляді голови манекена, горнятко з ефектом мильних пузирів, вазони-пупсики, геометричні стакани та чашки із рельєфними бульбашками. А ще вони створюють керамічні прикраси-оригамі.
Засновники бренду зізнаються, що завжди знаходяться в пошуці нових ідей, прагнуть удосконалювати свої роботи, створюючи щось нове і цікаве. «Виріб не повинен залишати глядача байдужим. Нас надихають ваші емоції».

zguro.jpg

@zguro.ceramics


Де ви зберігаєте крупи та іншу бакалію? Використовуєте звичайні банки чи купуєте посуду для сипучих у супермаркеті?
Виявляється, такий звичний для нас предмет, як кухонна банка може бути особливим.
Inside Glass займається розробкою та виготовленням предметів інтер'єру і посуду зі скла. Студія надає перевагу простим формам, яскравим соковитим кольорам і лаконічному дизайну. Увесь посуд виготовляють вручну з видувного (гутного) скла. При цьому вироби вирізняються надзвичайними кольорами - наче веселка поселилася у вашій кухні! За словами авторів бренду: «Головна мета посуду «Inside» приносити радість і задоволення від його використання в повсякденному житті».

inside.jpg

@inside_glass_А де ви купуєте посуд для своєї оселі? Чи зазираєте до прилавків керамістів на різноманітних творчих фестивалях?

Кількість переглядів:509
Середня оцiнка: 5
Оцiнити питання
Для додавання коментарів, Вам необхідно Увійти або зареєструватись.
Додати коментар
0 800 303 700*
Усі дзвінки зі станціонарних та мобільних телефонів безкоштовні.
Графік роботи контактного центра: щоденно з 08-00 до 21-00.

Правила використання Подарункових сертифікатів

Подарунковий сертифікат - еквівалент грошової суми (50, 100 і 250 гривень). Подарунковий сертифікат - є підтвердженням внесення авансового платежу і дає його власникові право на придбання товару в лінії магазинів EVA на суму, еквівалентну номіналу Подарункового сертифіката і в межах терміну його дії.

ПЕРЕВIРКА ТЕРМIНУ ДII СЕРТИФIКАТУ

ПЕРЕВIРИТИ СЕРТИФIКАТ