ВЕСНА В ДОМІ: ЯК ВПИСАТИ КВІТКОВИЙ ПРИНТ В ІНТЕР’ЄР

Весна — чарівний час оновлення, молодої зелені й, звичайно, барвистих квітів не лише в природі, але і в кожній оселі. Ми подумали: якщо справжнє тепло до нас не поспішає, чому б не створити весняний настрій у себе вдома? — і приготували для вас нову статтю з ідеями того, як змінити сум на радість і наповнити оселю весняними квітами. 


Мода на квітковий принт

Квіти в інтер’єрах то набувають популярності, то знову відходять на другий план. Сьогодні флористичні мотиви знову в моді, тож дизайнери радять використовувати їх при оформленні будь-якої кімнати. Квіткові принти допоможуть вам створити вдома атмосферу затишку, романтизму й весняної свіжості. А ще вони бувають дуже різноманітні, тому їх можна використовувати як в сучасних, так і в класичних інтер’єрах. 


Квіткові шпалери в інтер'єрі

Шпалери

У невеликій кімнаті шпалери з яскравим квітковим орнаментом найкраще комбінувати з простими однотонними та смугастими. Шпалери з квітами можна наклеїти у вигляді окремих смуг-акцентів або на одну стіну. Для цього можна обрати готові комплекти шпалер-компаньйонів, а також підібрати відтінки самостійно. Підтримайте заданий тон меблями та покриттям підлоги у відтінках, що повторюватимуться в принті. При цьому важливо, щоб виділена стіна лишалася вільною від меблів.


Квіткові меблі в інтер'єрі

Меблі

Відмінний спосіб для реставрації старих меблів — замінити стару оббивку на нову з квітами. Водночас яскрава оббивка меблів є досить серйозним та складним акцентом в інтер’єрі, тож його варто використовувати з обережністю. Якщо ви не впевнені в тому, що кінцевий результат виглядатиме не надто строкато, обирайте принти для меблів в спокійних тонах. Ще один сучасний тренд — м’який гарнітур в різних кольорах. Спробуйте скомбінувати крісло з квітами та графічний диван — і ваша кімната стане схожою на фото з журналу.


Квіткові картини в інтер'єрі

Картини

Картина з квітами — ще один простий та ефектний спосіб додати в дім весняних мотивів і оживити інтер’єр. У кімнаті в класичному стилі гарно виглядають симетрично розташовані картини. А от для сучасних інтер’єрів характерна більша свобода: картини розміщують хаотично, змішуючи великі зображення з маленькими, або роблять колаж з кількох однакових за розміром картин.


Квіткові штори в інтер'єрі

Штори

Штори з квітковим малюнком гарно доповнять спокійний та виважений інтер’єр — зроблять його більш свіжим та затишним. При цьому зважайте на розмір вікон та самих штор: для великого полотна можна обирати великі візерунки, а от на маленькому вікні гарно виглядатимуть штори з дрібним квітковим малюнком. Продублюйте той самий орнамент на декоративних подушках, оббивці меблів чи скатертині, а фон для квітів — у відтінку стін.


Квіткова плитка в інтер'єрі

Плитка

Ще один гарний спосіб внести квіткові мотиви до кухні чи ванної кімнати — викласти керамічну плитку з квітами. Для того, щоб декор виглядав елегантно та не надто яскраво, додавайте його точково, скомбінувавши з однотонною плиткою або виклавши на одній зі стін панно.


Затишні дрібнички

Ну, а якщо ви не прихильниця флористичних мотивів в інтер’єрах, пропонуємо вам прикрасити оселю невеликими аксесуарами з квітами. Виявляється, квіткова клумба гарно виглядає не лише на алеї парку, але і вдома: наприклад, на декоративних подушках. Такий хід допоможе вам наповнити оселю романтичним настроєм та яскравими барвами. Квіти можна ввести за допомогою:

● нових наволочок на декоративні подушки: простий і недорогий спосіб освіжити інтер’єр;

● постільної білизни, яка допоможе створити романтичну атмосферу у вашій спальні;

● килима з флористичним візерунком, що гармонійно доповнить однотонне темне або світле покриття підлоги;


Квіткові дрібнички в інтер'єрі


● декоративних наліпок: ще один бюджетний спосіб ввести в кімнату нотки весняної свіжості; використовуйте їх на однотонному фоні: шпалерах або фарбованих стінах;

● настінного годинника: цей предмет інтер’єру і без того весь час притягує наш погляд, то чому б не зробити його ще помітнішим;

● посуду з квітами, який завжди прикрасить ваш стіл і допоможе створити весняний настрій в будь-яку пору року;

● абажуру: світильник з квітами прикрашатиме вашу кімнату навіть тоді, коли його вимкнено.


Живі квіти


Ну, і найпростіший спосіб створити вдома весняний настрій, нічого при цьому не змінюючи, — прикрасити оселю живими зрізаними або горшковими квітами. Поряд зі справжніми квітами квіткові принти набуватимуть довершеності та гармонійності.


Ще кілька нюансів


● Квіткові принти найкраще розміщувати не по всій кімнаті, а частково. При цьому важливо, щоб елемент повторювався в кількох елементах інтер’єру, наприклад, на шторах і меблях або на диванних подушках і скатертині.

● Ще один секрет створення довершеного інтер’єру з флористичними мотивами полягає в тому, щоб підкреслити квіткову тему іншими елементами в тон до одного з фонових відтінків. Наприклад, якщо ви обрали яскраві штори з квітами, нехай колір м’яких меблів або декоративних подушок повторює один з ведучих кольорів штор.

● Великі квіти світлого або темного відтінку гарно виглядають у світлій просторій кімнаті. А от для слабо освітленого приміщення невеликої площі краще обирати світлі та дрібні принти.

● Дрібні квіткові візерунки візуально віддаляють поверхню, а великі — наближують. Це просте правило допоможе за необхідності скоригувати форму приміщення, наприклад, вузького передпокою.

● Якщо ваша кімната велика та добре освітлена, то вам можна обирати будь-який флористичний візерунок: великий, дрібний, яскравий, пастельний.

Квіткові подушки в інтер'єрі

● Обирайте квіти залежно від настрою, який бажаєте створити: екзотичні орхідеї для відтворення атмосфери тропіків, дрібні троянди чи півонії — для затишного «бабусиного» інтер’єру, а ніжні фіалки — для романтичного настрою.

● Від естетики до несмаку — лише один крок, тож якщо ви сумніваєтеся в тому, чи буде гармонійною ваша кімната, доповніть кілька квіткових акцентів простими іншими елементами.

● Флористичні принти мають властивість притягувати до себе погляд — це можна використати на свою користь. Наприклад, щоб відволікти увагу від певних недосконалостей обстановки: нерівності стін тощо.


Як бачите, нюансів використання квітів в оформленні інтер’єрів не так вже й багато, і всі вони прості та зрозумілі. Тож не варто боятися цього складного, на перший погляд, акценту: підключайте фантазію, налаштовуйтесь на весну і створюйте свою неповторну атмосферу тепла і затишку.

Кількість переглядів:1561
Середня оцiнка: 5
Оцiнити питання
Для додавання коментарів, Вам необхідно Увійти або зареєструватись.
Додати коментар
0 800 303 700*
Усі дзвінки зі станціонарних та мобільних телефонів безкоштовні.
Графік роботи контактного центра: щоденно з 08-00 до 21-00.

Правила використання Подарункових сертифікатів

Подарунковий сертифікат - еквівалент грошової суми (50, 100 і 250 гривень). Подарунковий сертифікат - є підтвердженням внесення авансового платежу і дає його власникові право на придбання товару в лінії магазинів EVA на суму, еквівалентну номіналу Подарункового сертифіката і в межах терміну його дії.

ПЕРЕВIРКА ТЕРМIНУ ДII СЕРТИФIКАТУ

ПЕРЕВIРИТИ СЕРТИФIКАТ