БЛИЖЧЕ ДО ТІЛА: ЯК ЧАСТО ПРАТИ БЮСТГАЛЬТЕР

Усі жінки обожнюють красиву та зручну білизну, і в кожному гардеробі, мабуть, є речі для повсякденного носіння, окремі для занять спортом та особливі комплекти для чоловічих очей. Утім, усі ці недешеві речі потребують правильного догляду не лише через особисту гігієну та здоров’я, але й для подовження строку їхньої служби. Зізнайтеся, дівчата: а ви перете бюстгальтери двічі на тиждень? Для багатьох це може стати відкриттям, та саме з такою частотою їх необхідно прати. А про те, як правильно це робити та на що ще звернути увагу, читайте в нашій новій статті!


Як часто прати бюстгальтер


Коли та як часто

Спеціалісти Rigby&Peller — поставника білизни британській королівській родині з 1960 року, дали кілька цікавих рекомендацій. Наприклад, те, що повсякденний бюстгальтер необхідно прати після кожної третьої носки. Причин тому декілька: це і мікроорганізми, що поселяються на речі, і її розтягування. Бюстгальтер, що розтягнувся, перестає виконувати свою головну функцію: підтримувати груди, а після прання волокна займають своє звичне положення і знову стають еластичними. Тож для того, щоб бюстгальтер якомога довше зберігав свою форму й весь час правильно підтримував груди, періть його своєчасно.

А от що стосується спортивних бюстгальтерів, то їх прати потрібно після кожного використання. Тут все зрозуміло: піт, жир та бактерії, що потрапляють на нього з нашої шкіри, не дозволять вдягти цю річ повторно, не виправши її.


Найкращий спосіб випрати бюстгальтер — вручну


Як прати вручну

Найкращий спосіб випрати бюстгальтер — вручну. Для цього зробіть наступне.

1. Наповніть миску теплою водою і додайте у неї 1–2 чайні ложки миючого засобу, наприклад, гелю для делікатного прання Perwoll «Догляд та свіжість». Цей засіб ефективно видаляє забруднення та не впливає на волокна тканини, зберігаючи її форму.

2. Опустіть бюстгальтер у воду та залиште його на 15–20 хвилин.

3. Обережно потріть річ руками, щоб видалити забруднення. Бретельки потріть мочалкою.

4. Наповніть миску чистою водою й ополосніть в ній бюстгальтер, доки вода не стане прозорою.


Які бюстгальтери прати тільки вручну

• мереживну білизну та зі вставками з мережива;

• бюстгальтери з гелевими чашами.


Машинне прання бюстгальтерів також допускається


Як прати в машині

Машинне прання бюстгальтерів також допускається, якщо дотримуватися кількох простих правил.

1. Застібніть всі застібки.

2. Помістіть бюстгальтер у мішок для прання.

3. Використовуйте м’який миючий засіб, бажано рідкої консистенції або в капсулах.

4. Обирайте делікатний режим прання без віджиму. Додатково можна встановити опцію 15–20 хвилинного замочування білизни.

5. Не періть одночасно з бюстгальтером речі з грубих важких тканин: джинси тощо.Як правильно сушити бюстгалтер


Як сушити

Не можна сушити бюстгальтери в автоматичних сушилах або на батареї. Найкращий варіант — загорнути річ в рушник, щоб зібрати всю воду, а потім висушити на свіжому повітрі, повісивши на плечиках для одягу. Ніколи не використовуйте для сушіння бюстгальтерів прищіпки.


Не носіть один бюстгальтер два дні підряд — давайте речі передихнути, щоб розтягнуті протягом дня волокна тканини повернулися до свого первісного стану. Маючи кілька комплектів білизни, ви зможете значно подовжити термін використання кожного з них. І обов’язково правильно доглядайте свою білизну, адже вона дозволяє нам відчувати себе впевнено та робить наше повсякденне життя комфортним.

Кількість переглядів:513
Середня оцiнка: 5
Оцiнити питання
Для додавання коментарів, Вам необхідно Увійти або зареєструватись.
Додати коментар
0 800 303 700*
Усі дзвінки зі станціонарних та мобільних телефонів безкоштовні.
Графік роботи контактного центра: щоденно з 08-00 до 21-00.

Правила використання Подарункових сертифікатів

Подарунковий сертифікат - еквівалент грошової суми (50, 100 і 250 гривень). Подарунковий сертифікат - є підтвердженням внесення авансового платежу і дає його власникові право на придбання товару в лінії магазинів EVA на суму, еквівалентну номіналу Подарункового сертифіката і в межах терміну його дії.

ПЕРЕВIРКА ТЕРМIНУ ДII СЕРТИФIКАТУ

ПЕРЕВIРИТИ СЕРТИФIКАТ