ВСТИГНУТИ ВСЕ: ПОВНОЦІННИЙ РАНОК ЗА ОДНУ ГОДИНУ

ВСТИГНУТИ ВСЕ: ПОВНОЦІННИЙ РАНОК ЗА ОДНУ ГОДИНУ

Щоранку вам катастрофічно не вистачає часу на те, щоб поснідати, зробити зарядку та зібрати дітей до школи чи садочка? Поспішаємо заспокоїти: не лише вам. Справа в тому, що більшість із нас намагається бути максимально ефективними вдень, а от зранку ми частіше за все просто пливемо за течією. Тож пропонуємо нарешті виправити цей недолік і навчитися правильно розставляти пріоритети та розподіляти час, щоб почуватися бадьорими і встигнути все за одну годину, навіть випити улюблену ранкову чашечку кави!

365 УСПІШНИХ ДНІВ: СТАВИМО ЦІЛІ НА РІК ЕФЕКТИВНО

365 УСПІШНИХ ДНІВ: СТАВИМО ЦІЛІ НА РІК ЕФЕКТИВНО

Початок нового року — гарний час для складання планів та постановки цілей. Таке планування дозволить вам краще розібратися в собі та в тому, чого ви дійсно прагнете, а ще визначити власні бажання так, щоб вони реалізувалися з максимальною вірогідністю. Тож як поставити цілі на наступний рік, щоб вони справдилися? Про це і поговоримо у EVA Blog.

 

З НОВИМИ СИЛАМИ: ЯК ПРОВЕСТИ ПЕРШИЙ ДЕНЬ РОКУ З КОРИСТЮ

З НОВИМИ СИЛАМИ: ЯК ПРОВЕСТИ ПЕРШИЙ ДЕНЬ РОКУ З КОРИСТЮ

Перше січня для багатьох стає найкоротшим днем року. Не встигли прикинутися й поснідати, як вже час знову до ліжечка. Якщо ж ви бажаєте провести цей день з більшою користю, то вам обов’язково стане у нагоді наша нова стаття!

СВЯТКОВИЙ ПЛЕЙЛИСТ: ЩО СЛУХАТИ В НОВИЙ РІК

СВЯТКОВИЙ ПЛЕЙЛИСТ: ЩО СЛУХАТИ В НОВИЙ РІК

Крім приємної компанії, смачної їжі, красивого декору і продуманих подарунків є ще одна важлива складова свята. Це музика. Є пісні, які я слухаю виключно в новорічну ніч. Вони створюють особливу атмосферу, підсилюють піднесений настрій, нагадують про важливе і про те, що «свято наближається».
Хтось не уявляє Новий рік без пісні групи Дискотека Аварія «Новорічна», для когось єдиний музичний вісник свята – саундтрек з фільму «Один вдома», а хтось заряджає пісні Вєрки Сердючки на всю ніч і танцює так, що стіни тремтять. Наш експерт - блогер Анастасія Чуприна склала три різних плейлиста – один для святкового вечора та всіх приготувань, другий – власне, для вечері, і третій для сніданку 1 січня.

ЩО ПОДАРУВАТИ В РІК ЖОВТОЇ ЗЕМЛЯНОЇ СВИНІ, ЩОБ РІК БУВ ВДАЛИМ?

ЩО ПОДАРУВАТИ В РІК ЖОВТОЇ ЗЕМЛЯНОЇ СВИНІ, ЩОБ РІК БУВ ВДАЛИМ?

Як вибрати подарунок, щоб порадувати близьких і вписатися в цінності символу року - Земляної Свині? Її характеризують щедрість, оптимізм, щирість і працьовитість, а ще – хазяйновитість і практичність. Тому наш експерт Анастасія Чуприна пропонує зосередитися на подарунках для оселі. Хтось із ваших друзів або родичів живе у власному будинку, хтось знімає житло, у когось облаштована трикімнатна квартира, у когось – мінімалістична студія, але для кожного будинок – місце сили, тиха гавань, куди хочеться повертатися, де приємно відпочивати і черпати сили. У статті ви знайдете ідеї з новорічним настроєм і більш практичні, без прив'язки до сезону. Вибір за вами!

0 800 303 700*
Усі дзвінки зі станціонарних та мобільних телефонів безкоштовні.
Графік роботи контактного центра: щоденно з 08-00 до 21-00.

Правила використання Подарункових сертифікатів

Подарунковий сертифікат - еквівалент грошової суми (50, 100 і 250 гривень). Подарунковий сертифікат - є підтвердженням внесення авансового платежу і дає його власникові право на придбання товару в лінії магазинів EVA на суму, еквівалентну номіналу Подарункового сертифіката і в межах терміну його дії.

ПЕРЕВIРКА ТЕРМIНУ ДII СЕРТИФIКАТУ

ПЕРЕВIРИТИ СЕРТИФIКАТ