Подарунковий сертифiкат
Подарунковий сертифiкат
ЩО ВАРТО ЗРОБИТИ ДО КІНЦЯ ЛІТА: ЧЕК-ЛИСТ

ЩО ВАРТО ЗРОБИТИ ДО КІНЦЯ ЛІТА: ЧЕК-ЛИСТ

Літо добігає свого кінця, а це значить, що за останні два тижні серпня нам треба насититись яскравими емоціями та захопливими спогадами, що зігріватимуть довгими осінніми вечорами. Ми в EVA Blog приготувати для вас цікавий та мотивуючий чек-лист, який допоможе зробити останні дні літа незабутніми!

ФЕСТИВАЛЬНИЙ СЕРПЕНЬ: КУДИ ВИРУШИТИ У 2017 РОЦІ

ФЕСТИВАЛЬНИЙ СЕРПЕНЬ: КУДИ ВИРУШИТИ У 2017 РОЦІ

Літо — чудова пора мандрів і нових вражень. Час, коли не сидиться на місці, хочеться помчати у далекі країни, щоб отримати нові знання та емоції. Утім, за враженнями зовсім не потрібно їхати надто далеко. В Україні цього літа заплановано безліч цікавих подій, тож встигніть в останній літній місяць зарядитися теплими емоціями! Все, що потрібно для яскравих літніх вихідних, — гарний настрій і трохи бажання. Ось декілька найцікавіших, на наш погляд, українських фестивалів, що пройдуть в серпні.

ЯК ОРГАНІЗУВАТИ ПОДОРОЖ САМОСТІЙНО: ПОРАДИ МАНДРІВНИКАМ

ЯК ОРГАНІЗУВАТИ ПОДОРОЖ САМОСТІЙНО: ПОРАДИ МАНДРІВНИКАМ

На календарі серпень. Вже скоро ми будемо згадувати літо, загорнувшись у теплу ковдру. Тож не гайте часу, щоб спогадів було вдосталь. Скоріш у подорож, поки пора відпусток ще у розпалі. До того ж оксамитовий сезон у вересні - гарний час для мандрівок. Тому ми продовжуємо серію наших постів про організацію відпустки.
Сьогодні розповімо, як організувати подорож самостійно. Адже такий варіант окрім очевидної економії, дарує багато нових вражень та відриттів.

ЗБИРАЄМОСЯ У ВІДПУСТКУ: ПРАКТИЧНІ ПОРАДИ

ЗБИРАЄМОСЯ У ВІДПУСТКУ: ПРАКТИЧНІ ПОРАДИ

Європейські соціологи нещодавно проводили опитування, в результаті якого з'ясувалося, що 40% мандрівників зовсім не вміють організовано збиратися у відпустку. При цьому чоловіки ставляться до цього завдання набагато спокійніше, ніж ми, жінки (ще б пак, адже більшість з них довіряє укладання речей своїм супутницям!). Також половина опитуваних жінок підтвердила, що перебуває у стресовому стані, організовуючи поїзду.
Щоб ваш відмінний настрій не зіпсувався через тривалі та виснажливі збори, пропонуємо декілька простих порад

ЯК ЗРОБИТИ ЛІТО НА ДАЧІ ОСОБЛИВИМ

ЯК ЗРОБИТИ ЛІТО НА ДАЧІ ОСОБЛИВИМ

Багато з нас нехтують літнім відпочинком на дачі через його простоту та невишуканість. Вважаючи такий варіант відпустки прийнятним для любителів шашликів та фермерів. Однак, екотуризм набирає обертів. Дача стає місцем особливої атмосфери, неголосної та прекрасної у своїй простоті, ідеальної для відпочинку від міського галасу.
Сьогодні поговоримо, як урізноманітнити свій заміський відпочинок, щоб це літо надовго залишилось у пам’яті.

0 800 303 700*
Усі дзвінки зі станціонарних та мобільних телефонів безкоштовні.
Графік роботи контактного центра: щоденно з 08-00 до 21-00.

Правила використання Подарункових сертифікатів

Подарунковий сертифікат - еквівалент грошової суми (50, 100 і 250 гривень). Подарунковий сертифікат - є підтвердженням внесення авансового платежу і дає його власникові право на придбання товару в лінії магазинів EVA на суму, еквівалентну номіналу Подарункового сертифіката і в межах терміну його дії.

ПЕРЕВIРКА ТЕРМIНУ ДII СЕРТИФIКАТУ

ПЕРЕВIРИТИ СЕРТИФIКАТ