СИЛА ВОЛІ: ЯК ДОСЯГАТИ МЕТИ І НЕ ЗУПИНЯТИСЯ НА ДОСЯГНУТОМУ

СИЛА ВОЛІ: ЯК ДОСЯГАТИ МЕТИ І НЕ ЗУПИНЯТИСЯ НА ДОСЯГНУТОМУ

Усі ми у тій чи іншій мірі бажаємо покращити якість свого життя. Бути більш ефективними, більше встигати, більше отримувати, краще почуватися або виглядати, мати успіх, отримати визнання, покращити стосунки з оточуючими. Усі ми у тій чи іншій мірі переживаємо через невдачі і неспроможність досягти бажаного. Як наслідок виникає невдоволення собою, розчарування, невпевненість, погіршується загальний стан. Наша ефективність стає ще нижчою, мотивація згасає. А причиною цього замкненого кола є банальна нестача сили волі…
На щастя, це не вирок! Силу волі можна тренувати, і ми розповімо як.

ЗМІНЮЮЧИ СВІТ: П’ЯТЬ СМІЛИВИХ ЖІНОК, ЧИЇ ІСТОРІЇ НАДИХАЮТЬ

ЗМІНЮЮЧИ СВІТ: П’ЯТЬ СМІЛИВИХ ЖІНОК, ЧИЇ ІСТОРІЇ НАДИХАЮТЬ

Ось і настав той особливий день - 8 березня. День, що офіційно впускає в наше життя весну. День квітів та ніжних посмішок.
Жінки - найтендітніші, найніжніші створіння на Землі. Але крім цього, кожна з нас сильна духом, здатна захистити своїх рідних та важливі для себе принципи.
Сьогодня, в честь Міжнародного жіночого дня, наш експерт - блогер Анастасія Чуприна, підготувала надихаючу статтю про жінок, чиї історії життя надихають.

15 ПОДАРУНКІВ ДО 8 БЕРЕЗНЯ НА БУДЬ-ЯКИЙ СМАК

15 ПОДАРУНКІВ ДО 8 БЕРЕЗНЯ НА БУДЬ-ЯКИЙ СМАК

До 8 березня залишився один вікенд - саме час купувати подарунки для своїх коханих дівчат. Хочете знайти щось особливе? Наш експерт - блогер Анастасія Чуприна підготувала список презентів на будь-який смак.

Ніхто не залишиться без подарунку!

ВЕСНА В ПОВІТРІ: ЯК ВІДРОДИТИСЯ РАЗОМ ІЗ ПРИРОДОЮ

ВЕСНА В ПОВІТРІ: ЯК ВІДРОДИТИСЯ РАЗОМ ІЗ ПРИРОДОЮ

Останні дні зими проходять в очікуванні весняного тепла та передчутті чогось нового та кращого. І хоча за вікном вирує справжня зима, теплі весняні дні вже не за горами. Бажаєте як слід підготуватися до їхнього приходу та отримати шматочок весняного оновлення душі й тіла вже сьогодні? Тоді ловіть наші 5 ідей про те, як втілити в життя атмосферу весни та по-новому підійти до звичайних справ!

ТАКИЙ РІЗНИЙ ЧАЙ: РОЗБИРАЄМОСЯ У ВИДАХ АРОМАТНОГО НАПОЮ

ТАКИЙ РІЗНИЙ ЧАЙ: РОЗБИРАЄМОСЯ У ВИДАХ АРОМАТНОГО НАПОЮ

Люди діляться на два типи: тих, хто розпочинає свій день з кави, та тих, хто обирає чай. Як би там не було, переважна більшість з нас вживає як мінімум одну чашку чаю протягом кожного дня. Та чи задумувались ви над тим, які бувають різновиди цього ароматного напою, як їх правильно заварювати та вживати? Виявляється, простий зелений чай, настояний 2 хвилини, бадьорить, а вже через 5 хвилин той самий напій заспокоює. Чого ще ми не знали про чай? Давайте розбиратися разом!

0 800 303 700*
Усі дзвінки зі станціонарних та мобільних телефонів безкоштовні.
Графік роботи контактного центра: щоденно з 08-00 до 21-00.

Правила використання Подарункових сертифікатів

Подарунковий сертифікат - еквівалент грошової суми (50, 100 і 250 гривень). Подарунковий сертифікат - є підтвердженням внесення авансового платежу і дає його власникові право на придбання товару в лінії магазинів EVA на суму, еквівалентну номіналу Подарункового сертифіката і в межах терміну його дії.

ПЕРЕВIРКА ТЕРМIНУ ДII СЕРТИФIКАТУ

ПЕРЕВIРИТИ СЕРТИФIКАТ