ПАПЕРОВА ЧИ ЕЛЕКТРОННА - ЯКУ КНИГУ ОБРАТИ

ПАПЕРОВА ЧИ ЕЛЕКТРОННА - ЯКУ КНИГУ ОБРАТИ

Істинні любителі книг погодяться, що ні за що в світі не проміняють свою старанно зібрану роками колекцію паперових книг у книжковій шафі, на новий, хоч і зручний та вигідний гаджет, — електронну книгу. Естетичні задоволення від споглядання книг на полицях, тактильні відчуття перегортання сторінок, запах паперової книги, ніколи не зможуть бути витісненими електронним аналогом. Але багато людей все ж почали користуватися сучасним аналогом звичайної книжки. І це має ряд своїх переваг.

ЖІНОЧА ДРУЖБА: ІДЕЇ ДЛЯ СПІЛЬНОГО ДОЗВІЛЛЯ

ЖІНОЧА ДРУЖБА: ІДЕЇ ДЛЯ СПІЛЬНОГО ДОЗВІЛЛЯ

Чи вірите ви у жіночу дружбу? Дехто каже, її взагалі не існує.
Але в кожної з нас є найкраща подруга: ще зі школи, університету чи роботи. А може це мама, бабуся, сестра чи, навіть, донька?
Спілкування із дівчатами - це джерело розвитку, відпочинку, гарного настрою.
Але дружбу (як і будь-які інші відносити) потрібно доглядати і підпитувати. Як саме?
Наш експерт Анастасія Чуприна записала для вас безліч ідей, як весело та корисно провести час у компанії подруг, сестер, мами, бабусі, доньки.

НЕЙРОБІКА - КОРИСНА ЗАРЯДКА ДЛЯ ВАШОГО МОЗОКУ

НЕЙРОБІКА - КОРИСНА ЗАРЯДКА ДЛЯ ВАШОГО МОЗОКУ

Всупереч поширеній думці, нервові клітини все ж відновлюються. Науковці довели, що будь-якій людині під силу тримати свій розум в тонусі, тренуючи мозок так само, як і м’язи.
Нейробіка допомогає тренувати різні ділянки нашого мозку та зв’язки між ними. Це дозволяє досягти якісної та швидкої розумової роботи.
А що може бути важливішим у розпалі учбового та робочого року?

ЯК СТВОРИТИ ІМІДЖ УСПІШНОЇ ЖІНКИ: 8 ПОРАД

ЯК СТВОРИТИ ІМІДЖ УСПІШНОЇ ЖІНКИ: 8 ПОРАД

Сучасний світ розвивається динамічно. Щоб завжди залишатися на швилі успіху, варто докладати значних зусиль. Сьогодні багато говорять про персональний бренд, коли ваше ім'я стає візитною карткою, вас знають та вирізняють з-поміж конкурентів.
Створення та розкрутка власного бренду — одне з першорядних завдань професіоналу. Тому варто з сьогоднішнього дня стати самій собі промоутером. Це не так складно, як може здатися на перший погляд, а результати приносить приголомшливі.

ЯК ПРИМУСИТИ МОЗОК ПРАЦЮВАТИ ЕФЕКТИВНІШЕ

ЯК ПРИМУСИТИ МОЗОК ПРАЦЮВАТИ ЕФЕКТИВНІШЕ

Учбовий та професійний рік у розпалі. Ми ставимо собі нові цілі, відкриваємо нові горизонти. Як допомогти собі розвиватися і працювати ефективно?
Давно встановлено, що людський мозок використовує всього 10–15% свого ресурсу. Для простого виживання виду цього достатньо, але людина завжди прагне до більшого. Крім того, науковцями доведено, що мозок може розвиватися або, навпаки, атрофуватися, якщо ним не користуються впродовж тривалого часу. Як же розвивати клітини головного мозку та змусити його працювати ефективніше?

0 800 303 700*
Усі дзвінки зі станціонарних та мобільних телефонів безкоштовні.
Графік роботи контактного центра: щоденно з 08-00 до 21-00.

Правила використання Подарункових сертифікатів

Подарунковий сертифікат - еквівалент грошової суми (50, 100 і 250 гривень). Подарунковий сертифікат - є підтвердженням внесення авансового платежу і дає його власникові право на придбання товару в лінії магазинів EVA на суму, еквівалентну номіналу Подарункового сертифіката і в межах терміну його дії.

ПЕРЕВIРКА ТЕРМIНУ ДII СЕРТИФIКАТУ

ПЕРЕВIРИТИ СЕРТИФIКАТ