МОЗАЇКА БАБИНОГО ЛІТА: СТВОРЮЄМО НАСТРІЙ

МОЗАЇКА БАБИНОГО ЛІТА: СТВОРЮЄМО НАСТРІЙ

Осінь часто рубає з плеча і налітає вітрами, дощами і холодами часом вже в жовтні. Потім ми переживаємо листопад, раз у раз натикаючись на статті типу «Як впоратися з осінньою хандрою», а потім і кілька місяців зими. І як же здорово, що цьому тривалому періоду передує особлива - нехай і коротка! - пора. Бабине літо... Спека відступила, враження від літніх поїздок згладилися робочими буднями, і вранці під ногами вже шелестять перше опале листя. Ми любимо цей час за ніжне сонце і павутинки в повітрі, за прощальні крики птахів і гладкі боки каштанів, що випадають на мою долоню з колючої шубки, за можливість налаштуватися на осінь і зиму. Наш блогер Анастасiя Чуприна розповiла про особливий ритуал, мозаїку справ і речей, які допомагають їй вловити, відчути, продовжити настрій бабиного літа. Своїми порадами вона ділиться в нашій новій статті!

ЧИ ВАРТО ПРАГНУТИ КРАСИ БУДЬ-ЯКОЮ ЦІНОЮ: ІНТЕРВ'Ю З ВІЗАЖИСТОМ ЯНОЮ ТИМОШЕНКО

ЧИ ВАРТО ПРАГНУТИ КРАСИ БУДЬ-ЯКОЮ ЦІНОЮ: ІНТЕРВ'Ю З ВІЗАЖИСТОМ ЯНОЮ ТИМОШЕНКО

Гостя нашого нового сюжету з рубрики #БутиЖінкою — Яна Тимошенко — візажист, весільний стиліст і майстер по зачісках з 10-річним досвідом роботи. Яна працює у fashion-індустрії, веде курси для фармацевтів в області декоративної косметики, а у вільний від роботи час викладає візаж для дівчаток зі складним дитинством. 
У розмові з нами Яна поділилася своїм натхненним внутрішнім світом, а також секретами успіху й ставленням до краси. Нехай цей сюжет допоможе і вам відкрити в собі нові грані, а можливо, і таланти!

СЕКРЕТИ МОВИ ТІЛА - ЯК ПІДНЯТИ СОБІ НАСТРІЙ

СЕКРЕТИ МОВИ ТІЛА - ЯК ПІДНЯТИ СОБІ НАСТРІЙ

На дворі спекотне літо, сонечко яскраво сяє, дні ще досі довші за холодні ночі. Здавалося б, в нас є все щоб почувати себе щасливою.
Але, незважаючи на відпустку, кольорві фарби природи навколо та чудову погоду, завжди знайдеться те, що зіпсує настрій. Колеги на роботі зітчають через те, що вихідні вже скінчилися, обличчя в громадському транспорті похмурі та непривітні.
Пора зупинитися і подумати, а що як наш душевний стан не пов'язаний із об'єктивними причинами і ми можемо їм управляти? Що ж зробити, щоб частіше перебувати у гарному настрої?

ПРИРОДНА КРАСА: ІНТЕРВ'Ю ІЗ ФЛОРИСТОМ ОЛЬГОЮ МАРЧЕНКО

ПРИРОДНА КРАСА: ІНТЕРВ'Ю ІЗ ФЛОРИСТОМ ОЛЬГОЮ МАРЧЕНКО

Ми продовжуємо створювати для вас мотивуючі інтерв'ю з цікавими українськими жінками. Героїня нового випуску — Ольга Марченко, фітодизайнер і засновниця студії Botanical Studio. Ольга мріє впустити світ рослин в кожну оселю та відновити зв'язок між природою і людиною. А ще у неї дуже багато натхнення та нових ідей для експериментів. У своєму інтерв'ю для #бутижінкою Ольга поділилася з нами секретами своєї продуктивності й позитивним ставленням до життя.

12 НЕЗВИЧАЙНИХ КНИГ ДЛЯ ВІДПУСТКИ

12 НЕЗВИЧАЙНИХ КНИГ ДЛЯ ВІДПУСТКИ

Куди б ви не направлялися у відпустку – до морського узбережжя, гірських вершин або таємничих лісів, в затишну Європу або колоритну Азію, одним з ваших компаньйонів, швидше за все, буде книга. Що читають у відпустці? Щось легке і веселе, або серйозне, або захоплююче – справа смаку! Якщо детективи а-ля Донцова або одноразові жіночі романи – не ваш варіант, пропоную дюжину інших.

0 800 303 700*
Усі дзвінки зі станціонарних та мобільних телефонів безкоштовні.
Графік роботи контактного центра: щоденно з 08-00 до 21-00.

Правила використання Подарункових сертифікатів

Подарунковий сертифікат - еквівалент грошової суми (50, 100 і 250 гривень). Подарунковий сертифікат - є підтвердженням внесення авансового платежу і дає його власникові право на придбання товару в лінії магазинів EVA на суму, еквівалентну номіналу Подарункового сертифіката і в межах терміну його дії.

ПЕРЕВIРКА ТЕРМIНУ ДII СЕРТИФIКАТУ

ПЕРЕВIРИТИ СЕРТИФIКАТ