СТВОРЮЄМО СВЯТКОВУ АТМОСФЕРУ: ЯК ПІДГОТУВАТИСЯ ДО НОВОГО РОКУ

СТВОРЮЄМО СВЯТКОВУ АТМОСФЕРУ: ЯК ПІДГОТУВАТИСЯ ДО НОВОГО РОКУ

Підготовка до Нового року в самому розпалі: на міських вулицях красуються яскраві гірлянди й вогники, вітрини магазинів привертають увагу казковими сюжетами, а в багатьох містах вже розпочали свою роботу новорічні ярмарки. Якщо щоденні справи заважають вам відчути передноворічний настрій, це легко виправити — почніть зі святкового прикрашання оселі! Ми підготували для вас кілька нехитрих прийомів, які не потребують багато часу й зусиль та допоможуть створити святкову атмосферу вдома.

MADE IN UKRAINE: ЦІКАВИНКИ ПІД ЯЛИНКУ

MADE IN UKRAINE: ЦІКАВИНКИ ПІД ЯЛИНКУ

Важко повірити, але грудень вступив у свої права. А це означає, що марафон підготовки до новорічних свят розпочато.
Купуєте подарунки в останню мить? Цього року ви маєте всі шанси встигнути вчасно. Адже наш експерт - блогер Анастасія Чуприна підготувала ідеальний список новорічних подарунків на будь-які смаки.
Що їх об'єднує?
Актуальність, стиль, атмосферність, а ще кожен із відібранних подарунків зроблено в Україні.

ЯК РОЗКРИТИ СВОЮ КРЕАТИВНІСТЬ ЗА ДОПОМОГОЮ МАЛЮВАННЯ

ЯК РОЗКРИТИ СВОЮ КРЕАТИВНІСТЬ ЗА ДОПОМОГОЮ МАЛЮВАННЯ

Малювати так, щоб в результаті на світ з'явився шедевр, який не соромно буде показати знайомим, здатні не всі. А от освоїти одну з технік креативного малювання під силу кожному.

ОСІННЄ УПОВІЛЬНЕННЯ: ЗБЕРІГАЄМО ДОРОГІ СЕРЦЮ МОМЕНТИ

ОСІННЄ УПОВІЛЬНЕННЯ: ЗБЕРІГАЄМО ДОРОГІ СЕРЦЮ МОМЕНТИ

З настанням холодів більшість розваг і занять стають незатребуваними. Ніяких тобі пікніків під відкритим небом, нічних танців, ігр з водою. Все рідше ми хочемо вилізти з-під теплої ковдри. Але не варто сумувати. Настав час хюґетичних розваг: настільних ігор, кулінарних та літературних вечірок. А також це ідаельна пора, щоб згадати про пам'ятні моменти і яскраві пригоди. Сьогодні наш експерт Анастасія Чуприна поділиться цінними лайфхаками, як саме зберегти важливі для вас спогади.

СЕЗОН ХЮҐЕ, АБО ДАНЬСЬКИЙ РЕЦЕПТ ЩАСТЯ

СЕЗОН ХЮҐЕ, АБО ДАНЬСЬКИЙ РЕЦЕПТ ЩАСТЯ

Осінь — чи не найрізноманітніша пора року. Вересень і жовтень яскраві й теплі, огортають теплом бабиного літа, листопад — вогкий, сумовитий, похмурий. А от наприклад, у Данії, що знаходиться на півночі Європи, така погода — звичайне явище. Водночас це невелике королівство впевнено утримує першість у світових рейтингах щастя. Як же вдається жителям Данії бути найщасливішими в світі? Виявляється, секрет щастя — не у відпустці двічі на рік, а в простих днях, наповнених затишком і теплом незалежно від пори року за вікном. Докладно про цей феномен у книзі «Hygge. Секрет данського щастя» розповів засновник і керівник Інституту щастя Майк Вікінг.

0 800 303 700*
Усі дзвінки зі станціонарних та мобільних телефонів безкоштовні.
Графік роботи контактного центра: щоденно з 08-00 до 21-00.

Правила використання Подарункових сертифікатів

Подарунковий сертифікат - еквівалент грошової суми (50, 100 і 250 гривень). Подарунковий сертифікат - є підтвердженням внесення авансового платежу і дає його власникові право на придбання товару в лінії магазинів EVA на суму, еквівалентну номіналу Подарункового сертифіката і в межах терміну його дії.

ПЕРЕВIРКА ТЕРМIНУ ДII СЕРТИФIКАТУ

ПЕРЕВIРИТИ СЕРТИФIКАТ