10 ЕКРАНІЗАЦІЙ, ЯКІ ЗВОРУШАТЬ ВАШЕ СЕРЦЕ

10 ЕКРАНІЗАЦІЙ, ЯКІ ЗВОРУШАТЬ ВАШЕ СЕРЦЕ

Літо - то не самі відпустки. Більшу частину спекотного сезону ми проводимо в офісі, працюємо, навчаємося, зустрічаємося із друзями на вихідних.
Тож чим зайняти себе вечорами після роботи? Можна сходити із подругою на каву, прогулятися парком, а можна влаштувати кіновечір для друзів, коханого чи себе самої. Наш експерт - блогер Анастасія Чуприна підготувала список фільмів, які точно зворушать ваше серце.
Тож мерщій за морозивом, і приємного перегляду!

ЯК ЖИТИ В ГАРМОНІЇ ІЗ СОБОЮ: ПОРАДИ ПИСЬМЕННИЦІ ЄВГЕНІЇ СПАЩЕНКО

ЯК ЖИТИ В ГАРМОНІЇ ІЗ СОБОЮ: ПОРАДИ ПИСЬМЕННИЦІ ЄВГЕНІЇ СПАЩЕНКО

Гостя сьогоднішнього випуску #бутижінкою — Євгенія Спащенко — молода письменниця, блогер, сценарист. Працює в жанрі авторської казки. Серед її робіт — роман-дилогія «Теренова відьма» та ряд фантазійних новел.
В інтерв’ю для нашого проекту Євгенія розповіла про те, що для неї значить бути щасливою та поділилася секретом, як віднайти свій шлях у житті. Нехай ця розмова надихне і вас на прийняття правильного рішення та допоможе досягти успіху в улюбленій справі!

20 ІДЕЙ ДЛЯ ВИХІДНИХ У МІСТІ ВЛІТКУ

20 ІДЕЙ ДЛЯ ВИХІДНИХ У МІСТІ ВЛІТКУ

На календарі кінець червня. Колеги їдуть у відпустку до моря, сусіди обговорюють закордонні подорожі, а ви розумієте, що ваше літо скоріш за все мине в місті. Навіть, якщо поїздка на курорт запланована - це ж лише десять днів із 60, що залишились до осені.
Та не варто засмучуватися. Цікаве літо в місті можливе.
Чим саме зайняти себе, аби не шкодувати, що літо мрії пройшло без вас, читайте  статтю нашого експерта - блогера Анастасії Чуприни.

ЯК ПЕРЕСТАТИ ВІДКЛАДАТИ ЖИТТЯ СВОЄЇ МРІЇ: ПРАКТИЧНІ ПОРАДИ

ЯК ПЕРЕСТАТИ ВІДКЛАДАТИ ЖИТТЯ СВОЄЇ МРІЇ: ПРАКТИЧНІ ПОРАДИ

Людина - створіння особливе. Ми здатні створювати нове, опрацьовувати величезні масиви даних, приміряти на себе різноманітні ролі. Але найважливіше, що робить людину тим, хто вона є, і досягати більшого - це вміння мріяти.
В кожного з нас є величезний список того, що хотілося б спробувати. Та не кожен із нас досягає своєї мети, або ж хоча вирішується спробувати.
Eva Blog пощастило мати в нашій редакції надзвичайну дівчину - блогера Анастасію Чуприну. Вона знає, як йти за своєю мрією і не здаватися на половині шляху. Адже зовсім недавно дівчина разом із родиною покинула рідний Київ, щоб оселитися в живописному куточку Закарпаття та заснувати там свій власний кантрі-клуб: де можна відпочити та поспілкуватися із природою.
Сьогодні Настя розповість про те, як зрозуміти, чого саме ти хочеш, і як цього досягти.

ЯК ПРАВИЛЬНО МРІЯТИ, ЩОБ ВАШІ МРІЇ ЗДІЙСНЮВАЛИСЬ

ЯК ПРАВИЛЬНО МРІЯТИ, ЩОБ ВАШІ МРІЇ ЗДІЙСНЮВАЛИСЬ

Усі люди мріють. Це незаперечний факт. Навіть ті, що, на перший погляд, майже геть позбавлені уяви, хоча б раз у житті про щось мріяли. Виходить, що мрії – це загальнолюдська потреба, як сон або їжа. Вчені активно вивчають природу цього явища, а коучі з особистісного розвитку розробляють нові і нові психотехніки, покликані допомогти людям у втіленні своїх мрій. Адже немає нічого більш фруструючого, ніж усвідомлення того, що усі твої бажання і сподівання були марними. І так само немає нічого більш захоплюючого, ніж здійснення заповітної мрії. Спробуємо і ми зрозуміти, що таке мрія і чому ми мріємо, та відшукати рецепт перетворення образів, народжених нашою уявою, на реальність.

0 800 303 700*
Усі дзвінки зі станціонарних та мобільних телефонів безкоштовні.
Графік роботи контактного центра: щоденно з 08-00 до 21-00.

Правила використання Подарункових сертифікатів

Подарунковий сертифікат - еквівалент грошової суми (50, 100 і 250 гривень). Подарунковий сертифікат - є підтвердженням внесення авансового платежу і дає його власникові право на придбання товару в лінії магазинів EVA на суму, еквівалентну номіналу Подарункового сертифіката і в межах терміну його дії.

ПЕРЕВIРКА ТЕРМIНУ ДII СЕРТИФIКАТУ

ПЕРЕВIРИТИ СЕРТИФIКАТ