ЯК СТАТИ ЧАРІВНОЮ ТА ПОДОБАТИСЬ ЛЮДЯМ

ЯК СТАТИ ЧАРІВНОЮ ТА ПОДОБАТИСЬ ЛЮДЯМ

Певно, кожна з нас хоча б раз у житті зустрічала людей, здатних сподобатись оточуючим з одного погляду. Вони завжди в центрі уваги, знаходять друзів у будь-якому колективі і здається, ніби у таких людей ніколи не буває в житті проблем, а оточуючі хочуть спілкуватися з ними ще й ще. Всупереч поширеній думці чарівність та вміння подобатись людям — не вроджені, а набуті якості, тож у наших силах розвинути їх у собі. Як саме це зробити? Читайте в новій статті від EVA Blog!

ЯК БУТИ СУПЕР-МАМОЮ І ВСЕ ВСТИГАТИ: ІНТЕРВ'Ю З ЮЛІЄЮ ЧЕРНІЦЬКОЮ

ЯК БУТИ СУПЕР-МАМОЮ І ВСЕ ВСТИГАТИ: ІНТЕРВ'Ю З ЮЛІЄЮ ЧЕРНІЦЬКОЮ

Любі дівчата! Ми з задоволенням продовжуємо створювати для вас інтерв’ю з успішними українськими жінками і спеціально до Дня матері представляємо вам ще одну героїню.

Юлія Черніцька — засновниця проекту Fitness mama, фітнес-тренер для молодих мам, щаслива матуся чотирьох дочок, КМС по дзюдо, рекордсменка України 2017 і просто красуня. В інтерв’ю для #БутиЖінкою Юлія поділилася з нами секретами свого успіху й таємницями краси. Тож поспішаємо поділитися з вами цією мотивуючою та цікавою розмовою!

ЧОГО НАМ ВАРТО ПОВЧИТИСЯ У НАШИХ МАМ

ЧОГО НАМ ВАРТО ПОВЧИТИСЯ У НАШИХ МАМ

Мама - найрідніша у світі людина. Саме вона не спала ночами, коли ми хворіли, переживала наше перше кохання, наче своє, і прагла підстелити соломки там, де, здавалось, було м'яко.
Ми святкуюємо День Матері, даруємо квіти на 8 березня, пишемо ніжні пости в соцмережах. Та відносини із мамою складаються із щоденного спілкування, довгих душевних розмов та уваги. Їй важливо почуватися коханою, потрібною, почутою не менше, ніж нам самим.
Сьогодні експерт Eva Blog - блогер Анастасія Чуприна підготувала статтю про те, які уроки, окрім теплої шапки і корисного сніданку варто перейняти в наших мам та викарбувати на сторінках свого життя.

IКІГАЙ - ЯПОНСЬКЕ МИСТЕЦТВО БУТИ ЩАСЛИВИМ

IКІГАЙ - ЯПОНСЬКЕ МИСТЕЦТВО БУТИ ЩАСЛИВИМ

Острів Окінава став відправною точкою для дослідження, розвитку і популяризації концепції ікігай в усьому світі. Більшість населення невеличкого острівного селища Окімі - це довгожителі, які переступили 100-літній рубіж і продовжують жити щасливим і повноцінним життям. Усі вони впевнені, що знайшли свій ікігай.

У загальному сенсі ікігай - це життєва мета, те, що дає нам відчуття власної значущості, робить наше повсякденне існування наповненим, а нас самих щасливими.

ЯКА ВОНА СУЧАСНА ЖІНКА: ІНТЕРВ'Ю АРЕВІК АРЗУМАНОВОЇ ДЛЯ #БУТИЖІНКОЮ

ЯКА ВОНА СУЧАСНА ЖІНКА: ІНТЕРВ'Ю АРЕВІК АРЗУМАНОВОЇ ДЛЯ #БУТИЖІНКОЮ

Любі дівчата! Ми з натхненням розпочинаємо для вас нову рубрику у EVA Blog — #БутиЖінкою. Цей проект — про успішних жінок України, котрі не боялися бути собою, і це допомогло їм втілити в життя свою мрію. Ми створили його для того, щоб показати усе різноманіття та багатогранність поняття краси, жіночності, успішності. Не бійтеся виражати себе, ідіть до своєї мрії та не звертайте уваги на загальноприйняті шаблони — і ви неодмінно досягнете успіху в своїй сфері!

Наша перша героїня — Аревік Арзуманова — успішна жінка, мама 5-річного Мікаела, красуня та соорганізаторка сімейного фестивалю #Мамаслёт, де батьки можуть корисно та позитивно провести час з дітьми й відволіктися від домашніх буднів. Ми поговорили з Аревік про те, що її надихає, які її секрети краси та успіху, — вийшла надзвичайно цікава та насичена розмова.

0 800 303 700*
Усі дзвінки зі станціонарних та мобільних телефонів безкоштовні.
Графік роботи контактного центра: щоденно з 08-00 до 21-00.

Правила використання Подарункових сертифікатів

Подарунковий сертифікат - еквівалент грошової суми (50, 100 і 250 гривень). Подарунковий сертифікат - є підтвердженням внесення авансового платежу і дає його власникові право на придбання товару в лінії магазинів EVA на суму, еквівалентну номіналу Подарункового сертифіката і в межах терміну його дії.

ПЕРЕВIРКА ТЕРМIНУ ДII СЕРТИФIКАТУ

ПЕРЕВIРИТИ СЕРТИФIКАТ