СІМЕЙНІ САГИ: 8 ІДЕАЛЬНИХ ОСІННІХ КНИГ

СІМЕЙНІ САГИ: 8 ІДЕАЛЬНИХ ОСІННІХ КНИГ

Осінь – сезон затяжних вечорів, негоди і гарячого какао. У цю пору року саме час читати товсті книги, де багато дійових осіб, де історія охоплює десятиліття, де автор занурює в атмосферу і побут героїв, де вирують пристрасті – явно чи приховано. Під цей опис ідеально підходять сімейні саги. Про вісім улюблених у сьогоднішній статті розповість наш експерт - блогер Анастасія Чуприна.

ЗВИЧКИ, ЩО ЗАВАЖАЮТЬ НАМ БУТИ ПРОДУКТИВНИМИ

ЗВИЧКИ, ЩО ЗАВАЖАЮТЬ НАМ БУТИ ПРОДУКТИВНИМИ

Ми живемо в епоху економічної та соціальної революції, а сучасний світ настільки швидкий, що іноді ми просто не встигаємо за ним. І здавалося б, технології та гаджети дозволяють нам вирішувати питання, не встаючи з дивану, але і це не робить наше життя простішим. Чи знайоме вам те відчуття, коли ви вирішили багато завдань, отримали гарний результат і витратили на це мінімум часу та сил? Це і є продуктивність — максимальний результат при мінімальних затратах ресурсів. А чи бувають у вас такі дні, коли ви багато працювали й ніби купу всього виконали, а результату не відчуваєте? Це контрпродуктивність — вкладання ресурсів та відсутність результатів. Тож що нам заважає бути продуктивними?

ЩО ПОДАРУВАТИ ЧОЛОВІКОВІ ДО ДНЯ КОЗАЦТВА

ЩО ПОДАРУВАТИ ЧОЛОВІКОВІ ДО ДНЯ КОЗАЦТВА

Щороку – одне і те ж. Що подарувати чоловікові? Особливо тому, якому «нічого не треба»? Велика частина напруги зазвичай пов'язана з бажанням здивувати чимось надзвичайним. На організацію «надзвичайного» не завжди є час і фантазія, а часом – і бюджет не гумовий. Наш експерт - блогер Анастасія Чуприна пропонує  ставитися до будь-якого свята – будь то Новий рік, день народження або день захисника як до можливості порадувати чимось, що чоловік любить або чим цікавиться. Вау-ефект не обов'язковий! Якщо ви поділяєте її бачення, пропонуємо список з 10 ідей подарунків до Дня Козацтва  – раптом щось з цього ви ще не дарували?

7 ЗАПОВІДЕЙ ПРАЦЮЮЧОЇ МАМИ

7 ЗАПОВІДЕЙ ПРАЦЮЮЧОЇ МАМИ

Сьогодні в моді бути мамою супергероєм: летіти зі швидкістю реактивного літака по кар'єрним сходам, готувати свіжу їжу три рази на день, наче кухар із ресторану, вивчати із дитиною англійську, мистецькі курси та робити творчі проекти для школи, а ще бути ідеальною дружиною та обов'язково мати цікаве хобі.
Часом це пов'язано із власними амбіцями, іноді продиктовано необхідністю: мами в декреті часто мусять працювати, щоб принести хоча б невеликий дохід в родинний бюджет, або не втратити кваліфікацію.
Ми навчилися правцювати віддалено та балансувати між роботою та родиною.
Але занадто часто в голові виникає питання: "Як же все встигнути? Як бути хорошою мамою, справжнім професіоналом та залишитися у здоровому ґлузді?"
В новій статті наш експерт - блогер Анастасія Чуприна поділиться своїми секретами, як примирити роботу і родину, та знайти хоча б трохи часу для себе.

5 ГЛИБОКИХ ФІЛЬМІВ ДЛЯ ОСІННІХ ВЕЧОРІВ

5 ГЛИБОКИХ ФІЛЬМІВ ДЛЯ ОСІННІХ ВЕЧОРІВ

Влітку придумати, чим зайнятися ввечері, зовсім не складно. Можна прогулятися парком, відвідати виставу під відкритим небом, покататися на роликах чи велосипеді разом із друзями. Але восени дні стають коротшими, на вулиці дощить і все, чого хочеться, - залізти під теплу ковдру. Щоб не сумувати через не надто активний відпочинок, організуйте кіновечір разом із друзями чи коханим. Адже кіно - це не тільки розвага, але й привід влаштувати дискусію, поділитися своїм баченням, поміркувати над складними життєвими питаннями.
Прихильники психологічного кіно люблять цей жанр через те, що він дає можливість з головою поринути в такий таємний світ людської душі та психології, розбурхує уяву і примушує замислитись над багатьма речами. Ми підготували перелік з 5 знакових психологічних фільмів.

0 800 303 700*
Усі дзвінки зі станціонарних та мобільних телефонів безкоштовні.
Графік роботи контактного центра: щоденно з 08-00 до 21-00.

Правила використання Подарункових сертифікатів

Подарунковий сертифікат - еквівалент грошової суми (50, 100 і 250 гривень). Подарунковий сертифікат - є підтвердженням внесення авансового платежу і дає його власникові право на придбання товару в лінії магазинів EVA на суму, еквівалентну номіналу Подарункового сертифіката і в межах терміну його дії.

ПЕРЕВIРКА ТЕРМIНУ ДII СЕРТИФIКАТУ

ПЕРЕВIРИТИ СЕРТИФIКАТ