МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ: ДЕ ШУКАТИ СВОЄ КОХАННЯ?


Якщо зараз ви сидите біля віконечка, чекаєте на кохання та зітхаєте, що його все нема, то у нас для вас кілька важливих новин. По-перше, сидячи вдома ви наврядчи зустріните чоловіка своєї мрії. По-друге, наш експерт Анастасія Чуприна вже зробила підбірку місць, де шукати другу половинку. Всі рекомендації перевірені досвідом реальних дівчат, тож мерщій назустріч бажаним змінам в особистому житті!

  ***

Здається, в сучасному світі все або майже все відбувається в інтернеті: робота, покупки, бронювання турів, спілкування з друзями і навіть знайомства. Про знайомство в «реальному світі» вже начебто і не зрозуміло нічого: чи варто ініціювати діалог? А де? І як?

00 кохання.jpg

  Кращий спосіб спровокувати знайомство – бути відкритою, а не гордовитою. Не боятися проявити зацікавленість. А щоб відчувати себе невимушено в розмові з чоловіками, ось гарна вправа для розвитку впевненості: спробуйте кожен день підходити до п'яти незнайомих чоловіків і ставити їм прості запитання. Наприклад, де поблизу купити авокадо, як дійти до найближчої кав'ярні, який автобус довезе вас до центру міста і таке інше.

Якщо ви довіряєте першому враженню більше, ніж анкеті на сайті знайомств, пропоную перелік місць, де можна знайомитися з чоловіками і, можливо, зустріти своє кохання. Спочатку я склала список, а потім запитала всіх подруг і дівчат, які підписані на мій інстаграм, де вони познайомилися з чоловіками, щоб оцінити життєздатність моїх варіантів. Всі «працюючі» місця – нижче!

00.jpg

Навчання

Школа, університет, курси іноземної мови або водіння – як багато, виявляється, романтичних історій почалися під час навчання! Не ігноруйте (або організуйте самі) зустріч випускників – раптом нескладний хлопчисько, який сидів за сусідньою партою, перетворився на цікавого співрозмовника? Або перше кохання спалахне з новою силою?

01.jpg


Робота

Одне з лідируючих місць. Не дивно – сучасний темп життя нечасто дає достатньо часу, щоб зійти зі звичного маршруту «дім-робота-дім». Придивіться до холостих колег, на корпоративній вечірці розширюйте коло спілкування (тільки не дуже налягайте на коктейлі – нехай голова залишається ясною).

02.jpg

Загальні інтереси

Багато знайомих пар познайомилися в спікен-клабах, на іграх в «Мафію», в походах, на спортивних тусовках типу сквошу або боулінгу, під час марафону або навіть на дискотеці в клубі. На ґрунті загального інтересу легко зав'язати невимушену розмову, і продовжити її за чашкою кави, якщо виявиться, що вас об'єднує не тільки хобі.

03.jpg

Виїзні тури

Гастрономічні тури, йога-ретріти, тренінги з психології або бізнес-тренінги – в основі теж спільні інтереси, тільки з флером відпустки і пригод.

04.jpg

«Своє» коло

Друзі друзів, далекі родичі знайомих і навіть сватання. Крім жартів, мій давній друг витратив купу сил, щоб відбитися від наполегливого бажання бабусі познайомити його з «симпатичною дівчиною-лікарем в стоматологічній клініці» (а дівчина, в свою чергу, відбивалася від такого ж напору своєї начальниці в тій самій клініці). В результаті знайомство відбулося, іскра спалахнула, у друга тепер щаслива сім'я і чудова донька. Не обов'язково подумки приміряти фату щоразу, коли колега пропонує дати контакт знайомого (брата, сусіда), але й категорично відмовлятися теж не варто. Раптом доля чекає зовсім поруч?

05.jpg

Вечірка «колишніх»

 Ідея, навіяна серіалом «Секс і місто»: організуйте вечірку, на яку прийдуть ваші подруги і хороші знайомі, а заодно запросять своїх колишніх приятелів – тих, з ким мирно розійшлися, і не мають більше романтичних очікувань. Чим більше людей, тим краще! І шанси зустріти Того Самого Чоловіка будуть не тільки у вас, але і у подруг.

06.jpg

Фестивалі та міські свята

Музичні фестивалі, кіно під відкритим небом, яскраве свято фарб холі, фестивалі вуличної їжі, київський «Кураж Базар» та інші активності міста збирають величезну кількість народу. Приходять пари і компанії, так що беріть незаміжню подругу (або декількох) і вирушайте повеселитися!

08.jpg

Вигул собаки

Якщо у вас є пес, а ви до сих пір не познайомилися ні з ким з округи під час прогулянок – виправляйте цю ситуацію! Якщо собаки немає, але ви бачите симпатичного чоловіка з собакою, можна просто підійти і дружелюбно сказати: «Ой, яка у вас собака класна! Як її звати? А як називається порода? Що потрібно знати про неї, якщо заводити у себе?». Важливо – без дозволу господаря собаку краще не гладити. Почніть з розмови.

09.jpg

Парк в денний час

Тут маса варіантів – пробіжка, попередній варіант «чоловік з собакою», «підкажіть, де поблизу можна замовити смачну каву на винос?», читати книгу на лавці, іноді піднімаючи голову, або просто спостерігати за перехожими, злегка посміхаючись тим, хто викликає цікавість.

10.jpg

Весілля та інші вечірки

Мої батьки познайомилися саме на весіллі знайомих, а я сама була свідком історії, як на весіллі моєї найкращої подруги зародилися відносини між гостею з боку нареченої і гостя з боку нареченого. Через якийсь час вони одружилися, і зараз стоять на порозі ремонту свого сімейного гніздечка.

07.jpg

Супермаркет

Так, не дуже романтичне місце для початку історії кохання, але ж не тільки ви забігаєте в найближчий супермаркет за тістечками, піцою або іншим перекусом? Подивіться навколо – можливо серед полиць бродить самотній симпатичний чоловік, вирішуючи, що приготувати на чергову холостяцьку вечерю. Якщо бродить і виглядає розгубленим – можна запропонувати свою допомогу у виборі. А у того, у кого впевнений вигляд, навпаки, можна запитати поради для себе. Єдине «проти» знайомства в супермаркеті – якщо ваш шлях додому пролягає через неосвітлену або безлюдну ділянку. Тоді вечорами краще взагалі за піцою не бігати – краще і для талії, і для вашої безпеки.

11.jpg

Онлайн знайомства

Вагома частина відповідей моїх знайомих припала на знайомства в інтернеті. Сайти знайомств, «Tinder», соціальні мережі і навіть онлайн-гра стали відправною точкою для багатьох пар. Смішно, майже всі, хто відповідав на моє запитання про «онлайн» як місце знайомства, ставили сором'язливі або усміхнені емоджі – ніби знайомство в інтернеті – це так несерйозно! Але і там можна знайти адекватних класних людей.

12_1.jpg

Кілька спірних місць, які мають право на згадку:


Коворкінг, фітнес-зали та кафе під час бізнес-ланчу. З мого досвіду, якщо чоловік прийшов в коворкінг, там він працює, в тренажерному залі – займається, а в кафе – обідає, гортаючи стрічку соціальних мереж або відповідає на імейли. Тільки одна з опитаних мною дівчат сказала, що знайомство зав'язалося по сусідству з тренажерами, так що тема спірна.

Хтось принципово не знайомиться на вулиці і в транспорті, а у когось-то це – найулюбленіші місця.

Хтось уникає онлайн знайомств, хтось вважає їх єдиним умовно безпечним варіантом.

Хтось чути не хоче про побачення через друзів, а комусь саме так і пощастило зустріти любов.

У всіх нас свої установки, очікування і побоювання, але, як мені здається, важливіше не місце, а ваша відкритість і бажання зав'язати діалог. Головне, не опинитися на місці Маші з анекдоту: «Ваня лише сказав: «Привіт!», а Маша подумки зіграла весілля і народила трьох дітей». Будьте спокійні, впевнені в собі і привітні! І нехай любов знайде вас – в будь-якому місці, але, головне, знайде!Автор статті:
Анастасія Чуприна, блогер, засновниця Purpurblog

Кількість переглядів:519
Оцiнити питання
Для додавання коментарів, Вам необхідно Увійти або зареєструватись.
Додати коментар
0 800 303 700*
Усі дзвінки зі станціонарних та мобільних телефонів безкоштовні.
Графік роботи контактного центра: щоденно з 08-00 до 21-00.

Правила використання Подарункових сертифікатів

Подарунковий сертифікат - еквівалент грошової суми (50, 100 і 250 гривень). Подарунковий сертифікат - є підтвердженням внесення авансового платежу і дає його власникові право на придбання товару в лінії магазинів EVA на суму, еквівалентну номіналу Подарункового сертифіката і в межах терміну його дії.

ПЕРЕВIРКА ТЕРМIНУ ДII СЕРТИФIКАТУ

ПЕРЕВIРИТИ СЕРТИФIКАТ