СВЯТКОВИЙ ПЛЕЙЛИСТ: ЩО СЛУХАТИ В НОВИЙ РІК

Крім приємної компанії, смачної їжі, красивого декору і продуманих подарунків є ще одна важлива складова свята. Це музика. Є пісні, які я слухаю виключно в новорічну ніч. Вони створюють особливу атмосферу, підсилюють піднесений настрій, нагадують про важливе і про те, що «свято наближається».

Хтось не уявляє Новий рік без пісні групи Дискотека Аварія «Новорічна», для когось єдиний музичний вісник свята – саундтрек з фільму «Один вдома», а хтось заряджає пісні Вєрки Сердючки на всю ніч і танцює так, що стіни тремтять. Наш експерт - блогер Анастасія Чуприна склала три різних плейлиста – один для святкового вечора та всіх приготувань, другий – власне, для вечері, і третій для сніданку 1 січня.


Святковий плейлист: що слухати в Новий рікПлейлист 1. Традиційний – для вечора 31 грудня. 
Ця музика підходить для будь-яких справ, а мені особливо подобається під неї:

- прикрашати квартиру до свята,

- упаковувати подарунки,

- підписувати листівки,

- нарізати «Олів'є»,

- сервірувати стіл,

- вбиратися і робити макіяж,

- позувати для фотографій,

- пити ігристе вино і танцювати,

- розкладати подарунки під ялинкою.


Плейлист 1. Традиційний – для вечора 31 грудня.Плейлист 2. Фоновий – для святкової вечері. 
Коли відіграє перший плейлист і все приготування будуть завершені, вмикайте плейлист №2. Тут я зібрала атмосферні треки для спокійної вечері тет-а-тет, в сімейному колі або з друзями. Вони не такі відомі, як ті, що складають традиційний плейлист, але зберігають загальний настрій свята і дають можливість зосередитися на спілкуванні, не перетягуючи увагу на себе.

Розливаючи ігристе по келихах, подумайте, чим минаючий рік був особливим для вас? За що ви відчуваєте вдячність? Що радісного відбувалося, що було вперше, що хочете запам'ятати на все життя? Ви втілили якісь бажання в життя? Чи побачили нові міста і країни? Який цінний досвід придбали? Чи з'явилося у вас якесь правило життя? Поділіться з близькими, запитайте у них про те саме, проведіть 2017 рік з вдячністю. І помрійте вголос про новий рік – що ви очікуєте від нього? Які проекти хочете втілити, де побувати, чого досягти? Якщо хочеться змін, що це за зміни? Пообіцяйте собі: «Цього року я точно...» – і закінчите двома-трьома фразами, які відображають ваші найзаповітніші бажання. У новорічну ніч особливо хочеться вірити в силу мрії і свої власні сили – так нехай же все загадане вами обов'язково здійсниться! Не саме собою, ясна річ. Нехай вам вистачить енергії, часу, ресурсів на те, щоб перетворити бажане в життя!


Плейлист 2. Фоновий – для святкової вечері.
Плейлист 3. Ранковий – для неспішного сніданку 1 січня. 
Як жартують в інтернеті, 1 січня – найкоротший день у році: не встиг прокинутися і поснідати, як пора вечеряти! І на вечерю, швидше за все, буде все той же салат «Олів'є», який залишився з ночі... Так нехай же сніданок буде особливим, неспішним і пройде під хорошу музику. Залиште в стороні гаджети, не вмикайте програму новин. Побудьте в моменті, насолоджуйтесь домашньою їжею, суспільством тих, з ким ви зустрічаєте новий рік життя, і – музикою.Плейлист 3. Ранковий – для неспішного сніданку 1 січня.


У перший день нового року я люблю заварити чай, і пити його стоячи біля вікна, спостерігаючи за життям у дворі. Он йдуть чиїсь гості – сміються, куртки нарозхрист; ось літня пара виймає з багажника десяток яскравих пакетів з дитячими подарунками; ось малеча в комбінезонах возиться в заметах, а батьки по черзі позіхають поряд і гріють руки об паперовий стаканчик з кавою. Починається новий рік, а життя – триває. З рутинними справами і з подарунками, з приємними зустрічами і з прощанням, з новими надіями та обіцянками.Нехай все, що вам дороге, залишається з вами.

Нехай все, чого не вистачає, прийде у ваше життя.

Нехай ваші кохані – і ви самі – будете здорові і щасливі.Дякую, що весь цей рік ви були поруч: читали мої тексти, ділилися ними з друзями, брали ідеї на замітку і приходили в мій блог. Щасливого Нового року! І – веселого свята!
Автор статті:
Анастасія Чуприна, блогер, засновниця Purpurblog

Кількість переглядів:541
Оцiнити питання
Для додавання коментарів, Вам необхідно Увійти або зареєструватись.
Додати коментар
0 800 303 700*
Усі дзвінки зі станціонарних та мобільних телефонів безкоштовні.
Графік роботи контактного центра: щоденно з 08-00 до 21-00.

Правила використання Подарункових сертифікатів

Подарунковий сертифікат - еквівалент грошової суми (50, 100 і 250 гривень). Подарунковий сертифікат - є підтвердженням внесення авансового платежу і дає його власникові право на придбання товару в лінії магазинів EVA на суму, еквівалентну номіналу Подарункового сертифіката і в межах терміну його дії.

ПЕРЕВIРКА ТЕРМIНУ ДII СЕРТИФIКАТУ

ПЕРЕВIРИТИ СЕРТИФIКАТ