ВСТИГНУТИ ВСЕ: ПОВНОЦІННИЙ РАНОК ЗА ОДНУ ГОДИНУ

Щоранку вам катастрофічно не вистачає часу на те, щоб поснідати, зробити зарядку та зібрати дітей до школи чи садочка? Поспішаємо заспокоїти: не лише вам. Справа в тому, що більшість із нас намагається бути максимально ефективними вдень, а от зранку ми частіше за все просто пливемо за течією. Тож пропонуємо нарешті виправити цей недолік і навчитися правильно розставляти пріоритети та розподіляти час, щоб почуватися бадьорими і встигнути все за одну годину, навіть випити улюблену ранкову чашечку кави!

1 утро.jpg


Почніть приготування звечора

Насправді неспішний та повноцінний ранок розпочинається ще звечора. Що це означає? Заздалегідь складіть перелік справ, котрі вам потрібно зробити вранці, і виділіть серед них ті, що можна виконати напередодні. Наприклад, це може бути така рутина:

  • • підготувати все для сніданку або повністю його приготувати, а вранці лише розігріти;

  • • обрати та підготувати одяг і взуття для себе та дітей;

  • • зібрати сумку та прослідкувати, щоб дитина (якщо у вас школяр) теж склала свою.

У залежності від вашого способу життя складіть власний перелік підготовчих ритуалів.

2 завтрак.jpg

Лайфхак від EVA Blog. Гарний помічник у приготуванні сніданків — мультиварка. Просто покладіть до чаші необхідні продукти (кашу, сухофрукти, молоко) та оберіть час, у який програма увімкнеться і страва почне готуватися. А коли ви прокинетеся, на вас уже чекатиме теплий та смачний сніданок.

Цікаво по темі: Як скласти меню на місяць?


Ранкова зарядка

Багато хто жалкує часу на її виконання. І дарма, адже витративши лише 5 хвилин на прості вправи, ви вже через кілька днів відчуєте, що ваш день проходить ефективніше, а самопочуття стало набагато краще. Зовсім не обов’язково щоранку пробігати по три кілометри — щоб розбудити своє тіло, зарядитися бадьорістю та гарним настроєм, достатньо й кількахвилинної зарядки. Це можуть бути, наприклад, кілька асан з йоги, якщо ви нею займаєтесь, або вакуум, присідання чи планка.

3 Зарядка-присідання.jpg

Лайфхак від EVA Blog. Під час ранкової зарядки відкрийте вікно та вдихайте свіже повітря — це допоможе вам не лише прокинутися, але й краще почуватися.


Не відволікайтесь!

Наскільки б не була сильною спокуса з самого ранку зазирнути до соцмережі, переглянути новини або повідомлення в месенджері, залиште ці речі на потім. Відволікання на телевізор чи гаджети вранці крадуть наш час набагато більше, ніж усе інше! Краще поспілкуйтеся з родиною за неспішним сніданком або вивчіть нові 10 слів з іноземної мови.

4-соцмережі.jpeg


Навчіть дітей допомагати вам

Якомога раніше починайте привчати малюків до самостійності. Нехай спочатку це буде складніше, ніж швиденько зробити все самій, зате в майбутньому ви нам за цю пораду подякуєте. А якщо ваші діти достатньо дорослі, допоможіть їм скласти власний перелік ранкових справ та спланувати час на їхнє виконання.

Як варіант, ранкові збори можна перетворити на гру, наприклад, робити окремі справи наввипередки або співаючи веселу пісню. Намагайтеся по можливості дотримуватися ранкового розпорядку — з часом дитина запам’ятає, що за чим виконується, і стане вам допомагати. І не забувайте хвалити її за успіхи.

5 - діти.jpg


Вчасно лягайте спати

Це найголовніший, хоча й зовсім не простий лайфхак, що допоможе зробити ранок ефективним. Якщо ви бажаєте виспатися, все встигнути й не жертвувати при цьому власним настроєм, привчіться вчасно лягати спати. Адже неможливо почуватися бадьорими та енергійними, проспавши усього 4–5 годин. Звісно, якщо ви не Маргарет Тетчер :)

 6 - вчасний cон.jpeg

Тож бажаємо вам приємних, неспішних та продуктивних ранків!

Кількість переглядів:995
Оцiнити питання
Для додавання коментарів, Вам необхідно Увійти або зареєструватись.
Додати коментар
0 800 303 700*
Усі дзвінки зі станціонарних та мобільних телефонів безкоштовні.
Графік роботи контактного центра: щоденно з 08-00 до 21-00.

Правила використання Подарункових сертифікатів

Подарунковий сертифікат - еквівалент грошової суми (50, 100 і 250 гривень). Подарунковий сертифікат - є підтвердженням внесення авансового платежу і дає його власникові право на придбання товару в лінії магазинів EVA на суму, еквівалентну номіналу Подарункового сертифіката і в межах терміну його дії.

ПЕРЕВIРКА ТЕРМIНУ ДII СЕРТИФIКАТУ

ПЕРЕВIРИТИ СЕРТИФIКАТ