Подарунковий сертифiкат
Фотоконкурс
Фотоконкурс
Про конкурс

Про конкурс

   Вперше Лінія магазинів EVA обирає обличчя компанії і оголошує конкурс: «Стань Обличчям EVA»   З 8 грудня 2016 року по 31 січня 2017 року завантажуй своє фото у соціальних мережах Facebook, Вконтакте та Instagram із хештегом #evaface або завантажуй фото на сайті, натиснувши кнопку «Брати участь», та можливо саме ти станеш обличчям улюбленого магазину!


   Журі конкурсу – фотограф, стилісти та представники компанії будуть оцінювати фото всіх учасниць. 
Валерий-Ведута_1.gif   Валерій Ведута - фешн фотограф. Співпрацює з Ukrainian fashion week, Mercedes-Benz Kiev fashion Days, українським дизайнерами одягу. Роботи публікувалися в Harper's Bazaar, Fujifilm Magazine Nvrmind paper та інших виданнях.2 Катя Палиенко.jpg   Катерина Палієнко -  головний редактор сайту Edinstvennaya.ua, експерт в сфері б'юті. Не просто пише про красу, здоров'я і фітнес, але і є прикладом для своїх читачок. «Краса жінки – це, безумовно, стан всередині, але не варто забувати, що це також щоденна праця. Тому любити себе і бути красивою означає піклуватися і доглядати за собою».
3 Мария Пион_3.jpg   Марія Піон - стиліст іміджмейкер, фешн-блогер, ведуча і автор програм про моду і стиль, фешн експерт багатьох глянцевих журналів. «Жіноча краса - нашарування стилю, манер і поведінки на внутрішню харизму. Завдання кожної жінки дарувати світу красу, посміхатися людям, надихати чоловіків на вчинки, а жінок на зустрічну усмішку. Саме такою повинна бути жінка EVA.» – впевнена Марія.

4.jpg   Анна Гришина - маркетинг-директор Лінії магазинів EVA, з 2010 відповідає за управління просуванням бренду компанії. Отримала заслужене визнання успіхів і потрапила у рейтинг MMR "Бізнес-леді рекламно-комунікаційного ринку України".  «Кожен день в магазини EVA приходять покупниці, саме для них ми проводимо наш конкурс. Звертаємося до вас, дорогі красуні! Покажіть нам і всьому світу свої найкращі фотопортрети і можливо саме ви отримаєте шанс Стати обличчям EVA!»5.jpg
    Володимир Гранін, керівник напрямку ВТМ Лінії магазинів EVA, з 2010 року займається розробкоюі виведенням на ринок якісних товарів ВТМ, які стають хітами продажів, переможець у номінації «Кращий керівник відділу ВТМ» серед мереж non food. «Учасниці конкурсу не повинні бути супер-моделями. Перш за все, це наші покупниці, дівчини, жінки, молоді мами, господині, дружини з приємною зовнішністю, відкритим поглядом. Очі повинні випромінювати, що вона хороша мати, дружина і господиня, вихована, акуратна, доглянута, усміхнена, турботлива,  мила, доброзичлива».6.jpg
    Гея Корж, керівник напрямку PR & SMM Лінії магазинів EVA «Дорогі учасниці! Ми приготували для переможниць чудові подарунки! Бажаємо вам приємних відчуттів, яскравих емоцій і перемоги! Відкривайте себе світу і світ відкриється для вас!»   24 лютого стане відоме ім’я переможниці конкурсу, яка набере найбільшу кількість балів. Ще десять учасниць-полуфіналісток отримають подарунки. 
1050-250.png
   А переможниця стане Обличчям Лінії магазинів EVA і отримає головний подарунок – професійну фотосесію.Красуню побачить вся країна! Компанія підпише з переможницею контракт на 2017 рік та її фото прикрашатимуть рекламні матеріали Лінії магазинів EVA – друковану, зовнішню, інтернет-рекламу та в соціальних мережах. Не зволікай, ми чекаємо на твоє фото із хештегом #evaface у соціальних мережах або на сайті!
  Перед тим, як з’явитися на сайті, кожне фото проходить модерацію. Тож будь ласка, ознайомся з правилами конкурсу та вимогами до фотографії за посиланням
x
Вы действительно хотите участвовать?
Да
Нет
x
0 800 303 700*
Усі дзвінки за вказаним номером зі стаціонарних та мобільних телефонів у межах України безкоштовні.

Правила використання Подарункових сертифікатів

Подарунковий сертифікат - еквівалент грошової суми (50, 100 і 250 гривень). Подарунковий сертифікат - є підтвердженням внесення авансового платежу і дає його власникові право на придбання товару в лінії магазинів EVA на суму, еквівалентну номіналу Подарункового сертифіката і в межах терміну його дії.

ПЕРЕВIРКА ТЕРМIНУ ДII СЕРТИФIКАТУ

ПЕРЕВIРИТИ СЕРТИФIКАТ