Фотоконкурс
Фотоконкурс
Про конкурс
Переможці

Вітайте нове обличчя вашого улюбленого магазину EVA!

Чарівні наші дівчата! Перш за все щиро дякуємо вам за активну участь, вашу відкритість і підтримку конкурсу «Стань обличчям EVA»! Ми отримали понад 4 000 фотографій з усієї України і ще раз переконались в тому, що у нас найкрасивіші дівчата! Наше експертне журі працювало вдень і вночі, намагаючись визначити саме ту дівчину, яка стане обличчям національної мережі Лінія магазинів EVA. Ми розуміємо, з яким нетерпінням ви очікуєте оголошення результатів. Ми урочисто оголошую - так, цей день настав. Сьогодні ми готові назвати ім'я головної переможниці. Нею стала:

Елла Сінічкіна із міста Київ! Елла Сінічкіна із міста Київ!

На Еллу чекає професійна фотосесія, після якої фото Елли прикрашатимуть рекламні матеріали Лінії магазинів EVA.
Але це ще не все! 10 дівчат, які набрали найбільшу кількість балів за голосами експертів також отримують подарунки – набори косметики від Лінії магазинів EVA. Ними стали:

Лисенко Валерія Вадимівна, м. Київ,
Откидач Марина Сергіївна, м. Дніпро,
Гуржи Анна Александрівна, м. Київ,
Драбинога Інна Михайлівна, м. Київ,
Швець Ліна Григорівна, м. Біла Церква,
Ботушан Анастасія Русланівна, м. Одеса,
Шеремета Тетяна Ярославівна, м. Івано-Франківськ,
Пінчук Вікторія Ігорівна, м. Київ,
Поліщук Юлія Олександрівна, м. Одеса,
Кара Юліана Юріївна, м. Одеса.

«Ми шукали дівчину із щирою посмішкою та відкритим поглядом. Звичайно, ми звертали увагу, наскільки фотографія є природною, адже мали бути певні, що оберемо саме ту дівчину, яка зможе відобразити головні цінності Лінії магазинів EVA – це краса, світло, ніжність та чистота. І ми знайшли це чарівне обличчя! Також ми дякуємо усім дівчатам, які брали участь у конкурсі та надсилали свої фотографії»,

– розповідає Анна Гришина, маркетинг директор Лінії магазинів EVA, журі конкурсу. Представники компанії зв’яжуться с усіма переможницями протягом трьох робочих днів.

Про конкурс

   Вперше Лінія магазинів EVA обирає обличчя компанії і оголошує конкурс: «Стань Обличчям EVA»   З 8 грудня 2016 року по 31 січня 2017 року завантажуй своє фото у соціальних мережах Facebook, Вконтакте та Instagram із хештегом #evaface або завантажуй фото на сайті, натиснувши кнопку «Брати участь», та можливо саме ти станеш обличчям улюбленого магазину!


   Журі конкурсу – фотограф, стилісти та представники компанії будуть оцінювати фото всіх учасниць. 
Валерий-Ведута_1.gif   Валерій Ведута - фешн фотограф. Співпрацює з Ukrainian fashion week, Mercedes-Benz Kiev fashion Days, українським дизайнерами одягу. Роботи публікувалися в Harper's Bazaar, Fujifilm Magazine Nvrmind paper та інших виданнях.2 Катя Палиенко.jpg   Катерина Палієнко -  головний редактор сайту Edinstvennaya.ua, експерт в сфері б'юті. Не просто пише про красу, здоров'я і фітнес, але і є прикладом для своїх читачок. «Краса жінки – це, безумовно, стан всередині, але не варто забувати, що це також щоденна праця. Тому любити себе і бути красивою означає піклуватися і доглядати за собою».
3 Мария Пион_3.jpg   Марія Піон - стиліст іміджмейкер, фешн-блогер, ведуча і автор програм про моду і стиль, фешн експерт багатьох глянцевих журналів. «Жіноча краса - нашарування стилю, манер і поведінки на внутрішню харизму. Завдання кожної жінки дарувати світу красу, посміхатися людям, надихати чоловіків на вчинки, а жінок на зустрічну усмішку. Саме такою повинна бути жінка EVA.» – впевнена Марія.

4.jpg   Анна Гришина - маркетинг-директор Лінії магазинів EVA, з 2010 відповідає за управління просуванням бренду компанії. Отримала заслужене визнання успіхів і потрапила у рейтинг MMR "Бізнес-леді рекламно-комунікаційного ринку України".  «Кожен день в магазини EVA приходять покупниці, саме для них ми проводимо наш конкурс. Звертаємося до вас, дорогі красуні! Покажіть нам і всьому світу свої найкращі фотопортрети і можливо саме ви отримаєте шанс Стати обличчям EVA!»5.jpg
    Володимир Гранін, керівник напрямку ВТМ Лінії магазинів EVA, з 2010 року займається розробкоюі виведенням на ринок якісних товарів ВТМ, які стають хітами продажів, переможець у номінації «Кращий керівник відділу ВТМ» серед мереж non food. «Учасниці конкурсу не повинні бути супер-моделями. Перш за все, це наші покупниці, дівчини, жінки, молоді мами, господині, дружини з приємною зовнішністю, відкритим поглядом. Очі повинні випромінювати, що вона хороша мати, дружина і господиня, вихована, акуратна, доглянута, усміхнена, турботлива,  мила, доброзичлива».6.jpg
    Гея Корж, керівник напрямку PR & SMM Лінії магазинів EVA «Дорогі учасниці! Ми приготували для переможниць чудові подарунки! Бажаємо вам приємних відчуттів, яскравих емоцій і перемоги! Відкривайте себе світу і світ відкриється для вас!»   24 лютого стане відоме ім’я переможниці конкурсу, яка набере найбільшу кількість балів. Ще десять учасниць-полуфіналісток отримають подарунки. 
1050-250.png
   А переможниця стане Обличчям Лінії магазинів EVA і отримає головний подарунок – професійну фотосесію.Красуню побачить вся країна! Компанія підпише з переможницею контракт на 2017 рік та її фото прикрашатимуть рекламні матеріали Лінії магазинів EVA – друковану, зовнішню, інтернет-рекламу та в соціальних мережах. Не зволікай, ми чекаємо на твоє фото із хештегом #evaface у соціальних мережах або на сайті!
  Перед тим, як з’явитися на сайті, кожне фото проходить модерацію. Тож будь ласка, ознайомся з правилами конкурсу та вимогами до фотографії за посиланням
x
Вы действительно хотите участвовать?
Да
Нет
x
0 800 303 700*
Усі дзвінки зі станціонарних та мобільних телефонів безкоштовні.
Графік роботи контактного центра: щоденно з 08-00 до 21-00.

Правила використання Подарункових сертифікатів

Подарунковий сертифікат - еквівалент грошової суми (50, 100 і 250 гривень). Подарунковий сертифікат - є підтвердженням внесення авансового платежу і дає його власникові право на придбання товару в лінії магазинів EVA на суму, еквівалентну номіналу Подарункового сертифіката і в межах терміну його дії.

ПЕРЕВIРКА ТЕРМIНУ ДII СЕРТИФIКАТУ

ПЕРЕВIРИТИ СЕРТИФIКАТ