EVA  BLOG: BEAUTY & CARE

EVA Blog – професійний Beauty & Care блог, який об’єднує жінок у бажанні перетворити на задоволення щоденні турботи про красу та домашній затишок. Ми формуємо спільноту справжніх подруг, які підтримають порадою, надихнуть ідеями та просто будуть поруч у потрібний момент.

ПОЗНАЙОМИТИСЯ З КОМАНДОЮ ЕКСПЕРТІВ EVA BLOG.

СПЕЦПРОЕКТИ ВІД EVA BLOG

#БутиЖінкою

Серія щирих інтерв’ю з успішними, яскравими та цікавими українками, які доводять: поняття жіночність, краса та успіх мають безліч втілень. Наші героїні різняться віком, сферою діяльності, цілями. Але кожна з них надихає своїм прикладом!

Майстер-класи

Професійні візажисти, перукарі-стилісти та косметологи діляться секретами нанесення макіяжу, створення зачісок та правильного догляду шкірою. Майстер-класи від EVA Beauty & Care Blog – це актуальні тренди та детальні інструкції по їх втіленню.

ПРО КОМПАНІЮ

Лінія магазинів EVA – найбільша національна мережа магазинів краси та здоров’я, що пропонує широкий асортимент товарів декоративної косметики, парфумерії, товари по догляду за обличчям та тілом, біжутерію, аксесуари, побутові товари, а також товари по догляду за малюками. Понад 5 мільйонів осіб є користувачами програми лояльності EVA МОЗАЇКА.

Шість років поспіль компанія EVA не залишає лідерські позиції, отримуючи нагороду Національної премії України Retail Awards «Вибір споживача», а наприкінці 2018 року Лінію магазинів EVA визнано «Кращим магазином краси та здоров’я» за версією міжнародного фестивалю-конкурсу премії «Вибір року-2018». Постійний проект допомоги недоношеним дітям «Orange Days в EVA!» приніс перемогу в конкурсі, ініційованому ООН в Україні Partnership for Sustainability Award 2018.

 

За 16 років компанія зросла до 855 магазинів по всій території України (станом на 01.07.2019), представила більш ніж 30 000 асортиментних позицій, а також започаткувала 37 власних торгових марок. Зараз штат співробітників мережі налічує понад 10 000 чоловік. EVA дотримується найвищиих стандартів роботи з клієнтами та високого рівня корпоративної культури, що відображено у моделі сервісу компанії:
«EVA – це краща подруга, що дарує щастя бути собою».

 

Детальну інформацію про відкриття нових магазинів, акції та знижки в EVA можна дізнатись на сайті eva.ua.