EVA-СЛОВНИК: 9 ВЕСНЯНИХ ПАЛЬТ, ЩО НІКОЛИ НЕ ВИЙДУТЬ З МОДИ

EVA-СЛОВНИК: 9 ВЕСНЯНИХ ПАЛЬТ, ЩО НІКОЛИ НЕ ВИЙДУТЬ З МОДИ

З кожним днем надворі стає все тепліше. Настає пора скинути важкі шуби, об’ємні пуховики та дублянки. Настає час пальто.
Сьогодні ми розкажемо про популярні моделі пальто, які не втрачають популярності з самого моменту їхнього створення, і порадимо, як і з чим носити ту чи іншу модель.

ГОТУЄМОСЬ ДО 8 БЕРЕЗНЯ. СВЯТКОВІ ОБРАЗИ ДЛЯ ЖІНОК БУДЬ-ЯКОГО ВІКУ

ГОТУЄМОСЬ ДО 8 БЕРЕЗНЯ. СВЯТКОВІ ОБРАЗИ ДЛЯ ЖІНОК БУДЬ-ЯКОГО ВІКУ

Наші любі, прекрасні і чарівні жінки! Готуйте ваші ніжні ручки для квітів і подарунків, вуста і щічки для поцілунків, а вушка для привітань і теплих слів! Адже вже за кілька днів ми святкуємо найприємніше для всього жіноцтва свято - Жіночий день!
Яке вбрання, зачіску і макіяж обрати для першого весняного свята, якщо вам 15, 30 або 50? Дізнайтеся з нашої статті.

ВАЖЛИВА ДЕТАЛЬ: ЯК І З ЧИМ НОСИТИ ПРИКРАСИ В ХОЛОДНУ ПОРУ РОКУ

ВАЖЛИВА ДЕТАЛЬ: ЯК І З ЧИМ НОСИТИ ПРИКРАСИ В ХОЛОДНУ ПОРУ РОКУ

Взимку змінюється не тільки наш гардероб, а й прикраси, які носимо. Вони стають масивнішими і акцентованішими, змінюється дизайн і матеріали. Але їх точно не стає менше, адже аксесуари, прикраси і коштовності додають нам вишуканості й чудово піднімають настрій та позбавляють від хандри.
Які ж сезонні прикраси пропонують нам дизайнери, що справді варто носити, як і з чим.

ЩО ОДЯГТИ НА ДЕНЬ СВЯТОГО ВАЛЕНТИНА

ЩО ОДЯГТИ НА ДЕНЬ СВЯТОГО ВАЛЕНТИНА

Наближається день, на який з нетерпінням чекають усі закохані - День святого Валентина! Поки чоловіки судомно спустошують полиці з плюшевими ведмедиками, цукерками, шампанським і розносять на друзки квіткові кіоски, ми планомірно готуємо зброю точкового ураження з макіяжу, прикрас, підборів і мереживної білизни.
Це один з небагатьох днів року, коли ми - емансиповані, незалежні і самодостатні, вбираємося не для себе, а для них - мужніх, сильних, коханих. Саме тому у цій статті ми вирішили назвати наші святкові образи так само, як чоловіки лагідно називають нас самих.

SOS - ЗИМА! ПРОСТІ ПРАВИЛА ПОРЯТУНКУ ЗИМОВОГО ВЗУТТЯ

SOS - ЗИМА! ПРОСТІ ПРАВИЛА ПОРЯТУНКУ ЗИМОВОГО ВЗУТТЯ

Доглянуте взуття - невід’ємна частина бездоганного іміджу. І навіть, якщо імідж для вас не головне, вам напевно хотілося б продовжити життя улюбленої пари. Але зима кожного року готує нашому взуттю одні й ті самі випробування: мороз, волога, бруд, сіль і протиожеледні реагенти. Як захистити зимове взуття від руйнівного впливу довкілля, читайте у нашому матеріалі.

0 800 303 700*
Усі дзвінки зі станціонарних та мобільних телефонів безкоштовні.
Графік роботи контактного центра: щоденно з 08-00 до 21-00.

Правила використання Подарункових сертифікатів

Подарунковий сертифікат - еквівалент грошової суми (50, 100 і 250 гривень). Подарунковий сертифікат - є підтвердженням внесення авансового платежу і дає його власникові право на придбання товару в лінії магазинів EVA на суму, еквівалентну номіналу Подарункового сертифіката і в межах терміну його дії.

ПЕРЕВIРКА ТЕРМIНУ ДII СЕРТИФIКАТУ

ПЕРЕВIРИТИ СЕРТИФIКАТ