ПУХОВИК, ДУБЛЯНКА, ШУБА: ЩО ЗІГРІЄ ВАС ЦІЄЇ ЗИМИ

ПУХОВИК, ДУБЛЯНКА, ШУБА: ЩО ЗІГРІЄ ВАС ЦІЄЇ ЗИМИ

Зима почалась, а ви й досі не вирішили, яким предметом верхнього одягу оновити свій зимовий гардероб? Так, щоб було тепло, гарно і актуально... І щоб ця річ провела разом з вами більше, ніж один сезон… Щоб частково допомогти вам з вибором, ми відібрали трьох претендентів на звання найпрактичнішого тренду. Ними стали дублянка, шуба і пуховик. Кожна з цих речей має свої сильні і слабкі сторони, так само, як і своїх прихильників та хейтерів. Але кожна з них гідна того, щоб стати доповненням до вашого гардеробу. Тож пропонуємо познайомитися ближче з цією трійцею, а заразом дізнатися, які нюанси слід враховувати, купуючи кожну з цих речей, і як поєднувати дублянку, шубу або пуховик зі своїм гардеробом.

НА ЯСКРАВІЙ СТОРОНІ: ЯК НОСИТИ НЕОН ВЗИМКУ

НА ЯСКРАВІЙ СТОРОНІ: ЯК НОСИТИ НЕОН ВЗИМКУ

Ми звикли думати що яскравим барвам не місце у зимовому гардеробі і свідомо робимо його ще похмурішим, одягаючись в темні і невиразні кольори, ніби намагаючись злитися з чорним асфальтом, брудним сірим снігом і каламутним небом, перетворюючись на частину депресивного міського пейзажу… Цієї зими ми пропонуємо зламати шаблони і спробувати дещо нестандартне, а саме – додати до свого зимового гардеробу нестримного і життєрадісного неону, який вилікує будь-яку нудьгу і врятує від зимової меланхолії. Тим паче незгасаюча цікавість дизайнерів і усієї модної спільноти до яскравих кислотних кольорів дозволяє дійти висновку, що тренд на неон ще мінімум кілька сезонів тішитиме ніші очі.

КАРТАТИЙ ТРЕНД: ЯК НОСИТИ КЛІТИНКУ

КАРТАТИЙ ТРЕНД: ЯК НОСИТИ КЛІТИНКУ

Ажіотаж навколо картатого принта аж ніяк не бажає вщухати і цьому є кілька пояснень. По-перше, з моменту одруження Принца Вільяма з Кейт Міддлтон зросла цікавість світової громадськості до королівської сім’ї, а заразом і до усього англійського, включаючи моду. По-друге, клітинка залишається одним з найвдаліших принтів осінньо-зимового сезону, здатним додати йому елегантності і стилю, або ж навіть зробити його більш екстравагантним. І по-третє, клітинка може бути значно різноманітнішою і оригінальнішою, ніж вважає більшість. Щоб це довести, ми розповімо про найцікавіші поєднання за участі клітинки і способи комбінувати її з осінньо-зимовим гардеробом.

ДРУГА ШКІРА: ЯК ОБРАТИ ЯКІСНІ ЗИМОВІ РУКАВИЧКИ?

ДРУГА ШКІРА: ЯК ОБРАТИ ЯКІСНІ ЗИМОВІ РУКАВИЧКИ?

Практичний аксесуар, стильна деталь, акцент у образі – всі ці визначення стосуються одного й того ж предмета жіночого гардеробу. Мова йде про рукавички. Взимку на них лягає надзвичайно відповідальна місія – берегти одну з найніжніших частин жіночого тіла, адже стан шкіри рук може видати багато наших секретів. Тому зимові рукавички зобов’язані бути не тільки стильними, а й теплими.
Як обрати рукавички, які одночасно виконуватимуть утилітарну і стилістичну функції, слугуватимуть вам не один сезон, поєднуватимуться з вашим зимовим гардеробом і захищатимуть ваші руки від вологи та морозу?

HOW-TO-WEAR: ЯК ОБРАТИ І З ЧИМ НОСИТИ СВЕТР

HOW-TO-WEAR: ЯК ОБРАТИ І З ЧИМ НОСИТИ СВЕТР

Зручний, затишний, теплий, м’який, комфортний – які ще асоціації виникають у вас, коли йдеться про светр? А як щодо елегантності та витонченого стилю? Чи здатен предмет гардеробу з утилітарним покликанням відповідати цим критеріям? Ви здивуєтесь тому, в скількох модних іпостасях може постати  звичайний зимовий светр, якщо підійти до створення образу творчо.
Щоб скласти цікавий і стильний образ на базі светра, необхідно знати дві речі: які фасони в тренді у поточному сезоні і як носити светр, щоб отримати досконалий, зі стилістичної точки зору, аутфіт. Власне про це ми і розповімо у нашій статті.

0 800 303 700*
Усі дзвінки зі станціонарних та мобільних телефонів безкоштовні.
Графік роботи контактного центра: щоденно з 08-00 до 21-00.

Правила використання Подарункових сертифікатів

Подарунковий сертифікат - еквівалент грошової суми (50, 100 і 250 гривень). Подарунковий сертифікат - є підтвердженням внесення авансового платежу і дає його власникові право на придбання товару в лінії магазинів EVA на суму, еквівалентну номіналу Подарункового сертифіката і в межах терміну його дії.

ПЕРЕВIРКА ТЕРМIНУ ДII СЕРТИФIКАТУ

ПЕРЕВIРИТИ СЕРТИФIКАТ